kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ogladam meczu. Jak wyglądamy i kto zawinił przy golu?
0
@Faro tylko ze za drasniecie poza polem karnym karnych nie daja
0
@AmigoBlancos karny na Vinim, tak czy nie?
1
@Mixtape najpierw delikatny drasniecie przez Bellinghama, potem kopniak od gracza Rayo, dla mnie karnyy
0
Swoją drogą Munuera Montero to chyba najbardziej probarceloński (jakkolwiek to brzmi) sędzia w lidze. Zawsze gdy nam sędziuje oceniam go bardzo pozytywnie, a dzisiaj jeszcze przekręcił Real.. a i do tego pozwala bić Vinisiusa po głowiee..
3
@FcPortoFan1999 za wczesnie zacząles pic
0
@Peciak po co ten real remisował z tym rayo, gdyby nie zremisował teraz bysmy nie wracali i nie żałowali tej porażki z Las Palmas
5
Z jednej strony fajnie ze Vinicius dostał kartkę a z drugiej zajebiscie bo będzie pauzował w następnym meczu
0
@PiotrR chcialem poczekac do przerwy, juz byl 7 ehh..
0
@PiotrR kur.. nie zdazylemm
0
Kurs 6,50 na Real w tej chwili. Jeszcze czekać czy już stawiać?
0
@mekston PSG ma wyjazd do Stuttgartu poza meczem z City wiec tylko PSG moze odpasc
0
Na moje za dużo już się nie zmieni w tej górnej ósemce LM. Wydaje mi się tylko że oba niemieckie zespoły przeskoczą francuskie i to one zagrają w 1/8. W pierwszej osemce znajdą się zatem:
Liverpool, Barcelona,Arsenal, Leverkusen, Aston Villa, Inter, Borussia, Bayern
1
@FC_BARCA_Fan spokojnie to tylko ironia z mojej strony, Trzaskowski niczym nie rozni sie od Tuska
0
@jaras121 u Nawrockiego w domu
3
@Roobo przez 9 lat po prostu mu sie zmienilo myslenie, nie ma w tym nic dziwnego, wy tez na pewno duzo glupich rzeczy mowiliscie 9 lat temu
0
@esem91 mi sie wydaje ze te xG jest nabite po 3 setkach w ktorych byly spalone
0
@Roobo City juz nie ma szans z 8
12
Śmialiście się..
62
Ale co Frenkie zlapal luz i zagral pietą do Grossa na strzał to jego. Nic tylko dziękować Guirassiemu że to zablokował..
0
@Robert_Kubica jeszcze 1 punkciku brakuje ze bylo pewne
0
@michal26 nie potrarie bronic Ferrana nawet po takim meczu, mało nie brakowalo a nawet takie podanie Yamala by spartolił
0
No to juz prawie pewne ze i Real i City beda musiały mierzyc sie w 1/16 finału
1
Przewijam przewijam tabele i nie widze. Gdzie Real?
2
Gramy kupe ale przepchniemy jak wcxoraj Real
7
Jakim fartem Ferran strzela te gole to jest hit
0
Co z Rapha? Uraz?
0
@KobeFR a pokazali linie?
1
Lewy jaki zaciesz pod nosem jak spojrzał na żółta ścianę
0
Dziecko co w szoku, moment który zostanie mu w głowie do końca życia