0

Nie ogladam meczu. Jak wyglądamy i kto zawinił przy golu?

0

@Faro tylko ze za drasniecie poza polem karnym karnych nie daja

0

@AmigoBlancos karny na Vinim, tak czy nie?

1

@Mixtape najpierw delikatny drasniecie przez Bellinghama, potem kopniak od gracza Rayo, dla mnie karnyy

0

Swoją drogą Munuera Montero to chyba najbardziej probarceloński (jakkolwiek to brzmi) sędzia w lidze. Zawsze gdy nam sędziuje oceniam go bardzo pozytywnie, a dzisiaj jeszcze przekręcił Real.. a i do tego pozwala bić Vinisiusa po głowiee..

3

@FcPortoFan1999 za wczesnie zacząles pic

0

@Peciak po co ten real remisował z tym rayo, gdyby nie zremisował teraz bysmy nie wracali i nie żałowali tej porażki z Las Palmas

5

Z jednej strony fajnie ze Vinicius dostał kartkę a z drugiej zajebiscie bo będzie pauzował w następnym meczu

0

@PiotrR chcialem poczekac do przerwy, juz byl 7 ehh..

0

@PiotrR kur.. nie zdazylemm

0

Kurs 6,50 na Real w tej chwili. Jeszcze czekać czy już stawiać?

0

@mekston PSG ma wyjazd do Stuttgartu poza meczem z City wiec tylko PSG moze odpasc

0

Na moje za dużo już się nie zmieni w tej górnej ósemce LM. Wydaje mi się tylko że oba niemieckie zespoły przeskoczą francuskie i to one zagrają w 1/8. W pierwszej osemce znajdą się zatem:
Liverpool, Barcelona,Arsenal, Leverkusen, Aston Villa, Inter, Borussia, Bayern

1

@FC_BARCA_Fan spokojnie to tylko ironia z mojej strony, Trzaskowski niczym nie rozni sie od Tuska

0

@jaras121 u Nawrockiego w domu

3

@Roobo przez 9 lat po prostu mu sie zmienilo myslenie, nie ma w tym nic dziwnego, wy tez na pewno duzo glupich rzeczy mowiliscie 9 lat temu

0

@esem91 mi sie wydaje ze te xG jest nabite po 3 setkach w ktorych byly spalone

0

@Roobo City juz nie ma szans z 8

12


Śmialiście się..

62

Ale co Frenkie zlapal luz i zagral pietą do Grossa na strzał to jego. Nic tylko dziękować Guirassiemu że to zablokował..

0

@Robert_Kubica jeszcze 1 punkciku brakuje ze bylo pewne

0

@michal26 nie potrarie bronic Ferrana nawet po takim meczu, mało nie brakowalo a nawet takie podanie Yamala by spartolił

0

No to juz prawie pewne ze i Real i City beda musiały mierzyc sie w 1/16 finału

1

Przewijam przewijam tabele i nie widze. Gdzie Real?

2

Gramy kupe ale przepchniemy jak wcxoraj Real

7

Jakim fartem Ferran strzela te gole to jest hit

0

Co z Rapha? Uraz?

0

@KobeFR a pokazali linie?

1

Lewy jaki zaciesz pod nosem jak spojrzał na żółta ścianę

0

Dziecko co w szoku, moment który zostanie mu w głowie do końca życia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?