0

@MOLESTA z jednej strony tak, z drugiej nie

0

Niekorzystne te wyniki dzisiaj,niestety. Nie można jutro przegrać z Dortmundzie.

0

@norbi77 ale i Leverkusen i AV, Brestowi i Interowi każdej z tych drużyn został mecz z ogórkiem więc 3pkt jeszcze zgarną

1

@escarabajo a dlaczego on jest rezerwowym jak zaraz będzie za dobry* na Aston Ville?

0

Po dzisiejszych wynikach naprawdę wątpię że 15 punktów może dać awans z pierwszej 8. Patrząc na to ile drużyn może mieć po 13 punktów bo jutrzejszych meczach, 16 punktów będzie dawało raczej bezpośredni awans.

0

Real będzie miał 15 punktów, ale po dzisiejszych wynikach może się okazać że to nie da awansu bezpośrednio z 8

0

Wyniki dzisiaj nie na korzyść Barcelony, wygrywają Bayern,Real,Brest, Aston Villa i Leverkusen. Nie można jutro przegrać w Dortmundzie

0

@FanBarcy22 Girona powinna prowadzić 2-0, ale to Liverpool miał lepsze sytuacje

3

Leverkusen z Intetem śmierdzi graniem na remis

0

@wojopancer Dawid bije na głowę Sanah i tu nawet nie ma porównania

2

@Kapitan hawk Girona jest przesłaba, Liverpool mocniejdszy od Realu, nie widzę tutaj innej opcji jak zwycięstwo Angoli, chyba że strata MacAlistera będzie tak odczuwalna

1

Son tu już nie jest ten Son co kiedyś

0

O co z tym Asencio chodzi?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PW27 De Jong w Fifie był słaby

1

@joloskyy @Filipem @Culer9002 @LukaszFan @Ryoumen @ElKamil @halfnolife @bartas97
Bardziej napisałem ten komentarz odnosząc się do tych wszystkich osób co uważają że 8 minut doliczone to śmiech na sali i powienien doliczyć mniej

3

@Messibestplayerintheworld Pedriego dzisiaj nie było, ostatnie mecze o wiele lepsze

0

Gdyby doliczył tyle ile powinien to może byśmy wcisnęli
Sam karny - ponad 5 minut
Bramka - 1 minuta
Urazy i granie na czas piłkarzy Betisu - kolejne 2 minuty
Var i sprawdzanie gola Ferrana - 2 minuty
Zmiany - 3 minuty
12 minut to minimum w tym spotkaniu powinno być doliczone..

1

@Faro wezta się robnijcie w łeb z tymi 8 minutami, ile miał doliczyć, 5? Sam karny trwał 5 minut

0

Wy serio narzekacie na te 8 minut? Oglądacie mecz? Sama sytuacja z karnym trwała 5 minut

0

@Uukasz_93 ja myślałem że minimum 10 minut doliczy. 8 minut to bardzo mało. Sama sytuacja z karnym trwała ponad 5 minut

0

@TheNekro94 oglądasz mecz? Sama sytuacja z karnym trwala 5 minut

0

8 minut tylko haha
Oj to rządowi się oburzą nieźle

2

Jak stawiacie ile doliczy. Obstawiam 12 minut

2

Chimi dalej bez kartki. Hit

1

Nie wiem dlaczego oni tak długo tego gola sprawdzali. Znowu chcieli jakiegoś buta wynaleźć chyba

0

Spokojnie tu jeszcze grubo ponad 20 minut grania zostało

0

Minute wcześniej napisałem że jak Yamal niczego nie wyczaruje to nie wygramy tego meczu
Nie zawiódł ten dzieciak
Dziękujemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?