kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA z jednej strony tak, z drugiej nie
0
Niekorzystne te wyniki dzisiaj,niestety. Nie można jutro przegrać z Dortmundzie.
0
@norbi77 ale i Leverkusen i AV, Brestowi i Interowi każdej z tych drużyn został mecz z ogórkiem więc 3pkt jeszcze zgarną
1
@escarabajo a dlaczego on jest rezerwowym jak zaraz będzie za dobry* na Aston Ville?
0
Po dzisiejszych wynikach naprawdę wątpię że 15 punktów może dać awans z pierwszej 8. Patrząc na to ile drużyn może mieć po 13 punktów bo jutrzejszych meczach, 16 punktów będzie dawało raczej bezpośredni awans.
0
Real będzie miał 15 punktów, ale po dzisiejszych wynikach może się okazać że to nie da awansu bezpośrednio z 8
0
Wyniki dzisiaj nie na korzyść Barcelony, wygrywają Bayern,Real,Brest, Aston Villa i Leverkusen. Nie można jutro przegrać w Dortmundzie
0
@FanBarcy22 Girona powinna prowadzić 2-0, ale to Liverpool miał lepsze sytuacje
3
Leverkusen z Intetem śmierdzi graniem na remis
0
@wojopancer Dawid bije na głowę Sanah i tu nawet nie ma porównania
2
@Kapitan hawk Girona jest przesłaba, Liverpool mocniejdszy od Realu, nie widzę tutaj innej opcji jak zwycięstwo Angoli, chyba że strata MacAlistera będzie tak odczuwalna
1
Son tu już nie jest ten Son co kiedyś
0
O co z tym Asencio chodzi?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PW27 De Jong w Fifie był słaby
1
@joloskyy @Filipem @Culer9002 @LukaszFan @Ryoumen @ElKamil @halfnolife @bartas97
Bardziej napisałem ten komentarz odnosząc się do tych wszystkich osób co uważają że 8 minut doliczone to śmiech na sali i powienien doliczyć mniej
3
@Messibestplayerintheworld Pedriego dzisiaj nie było, ostatnie mecze o wiele lepsze
0
Gdyby doliczył tyle ile powinien to może byśmy wcisnęli
Sam karny - ponad 5 minut
Bramka - 1 minuta
Urazy i granie na czas piłkarzy Betisu - kolejne 2 minuty
Var i sprawdzanie gola Ferrana - 2 minuty
Zmiany - 3 minuty
12 minut to minimum w tym spotkaniu powinno być doliczone..
1
@Faro wezta się robnijcie w łeb z tymi 8 minutami, ile miał doliczyć, 5? Sam karny trwał 5 minut
0
Wy serio narzekacie na te 8 minut? Oglądacie mecz? Sama sytuacja z karnym trwała 5 minut
0
@Uukasz_93 ja myślałem że minimum 10 minut doliczy. 8 minut to bardzo mało. Sama sytuacja z karnym trwała ponad 5 minut
0
@TheNekro94 oglądasz mecz? Sama sytuacja z karnym trwala 5 minut
0
8 minut tylko haha
Oj to rządowi się oburzą nieźle
2
Jak stawiacie ile doliczy. Obstawiam 12 minut
2
Chimi dalej bez kartki. Hit
1
Nie wiem dlaczego oni tak długo tego gola sprawdzali. Znowu chcieli jakiegoś buta wynaleźć chyba
0
Spokojnie tu jeszcze grubo ponad 20 minut grania zostało
0
Minute wcześniej napisałem że jak Yamal niczego nie wyczaruje to nie wygramy tego meczu
Nie zawiódł ten dzieciak
Dziękujemy