kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi się wydaje że akurat Maffeo palił
1
Fatalne mamy te kontry
0
@Kamiloza91 XD.
..
0
@Rastafarnianin XD nie ma to jak opinia pilkarza który zagrał po kontuzji raptem 60 minut
0
Pedri kolejny kapitalny mecz
1
@Zoker szczesny również
1
Chyba troszkę komentarz wyprzedza obraz. Też macie takie wrazenie?
0
Zasłużyliśmy na gola
10
Olmo pomylił odwagę z odważnikiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MesQueUnClub96 bo nie ma Lewego?
0
Jak ma rozegrać pełna rundę spotkań jak co jakiś czas zdarzają mu się mikro urazy
2
22 lata i zawał? Masakra.. Doceniajmy każdy dzień
0
I po co my wygrywaliśmy z tym Realem...
8
Jak de Jong ma pełnić taką rolę do końca sezonu by wchodził tylko po to żeby kibice mogli oklaskiwać Pedriego to ja jestem za
0
@Herato lata kariery?
1
Tymczasem Harden rzuca sobie 23 punkty w pierwszej kwarcie meczu z Wizards
8
Getafe w niedziele zapłaci rachunek
15
@JordiAlbion no wtedy jak Borussia zlała Real a Bayern nas
0
@Borneo według mnie 15, a może nawet 14 punktów wystarczy do awansu z pierwszej 8, zakładasz że Barca może przegrać wszystkie 3 mecze?
0
Zerknąłem na tabelę i terminarz i siódemka drużyn, które najprawdopodniej zapewnią sobie awans bezpośrednio do 1/8 finału to:
Liverpool, Inter, Barcelona, Borussia, Arsenal, Bayern i Milan
O ostatnie miejsce powalczą Atlanta, Leverkusen, Aston Villa, Lille, City i Real
Mocno się zdziwię jak jakaś inna drużyna znajdzie się w ósemce z tych co wymieniłem
0
@mientusek1407 parę dni temu widziałem tutaj komentarz z zapytaniem czy Pedri jest overrated więc wstrzymałbym się z takimi ocenami czy jest wśród najlepszych pomocników na świecie
0
@Pawlak1992 tak wolę żeby spadła
0
@KmN jak nie masz czasu zbytnio to obejrzyj tylko highlightsy z wystepu Pedriego
1
Robercik dla CBS
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kiper09 trzeba zdobyć minimum 4 jeszcze według mnie żeby być pewnym pierwszej 8, takiemu Bayernowi np zostały 3 mecze ze slabeuszami i na pewno te 18 punktów będą mieli, Arsenal również łatwe mecze, Aston Villa może mieć 15/18 punktów bo też nie graja z żadną potęga, Atletico to samo, Milan kolejna drużyna 3 łatwe mecze, Sporting również może jeszcze spokojnie 6 punktów zdobyć , jest jeszcze Liverpool, Inter którzy są na szczycie i tam zostaną no i nie można zapominać jeszcze o City i Realu
0
@Comentateiro poczekaj bo teraz Vini wyleciał, moze rządowi będą mieli 5 porażek z rzędu
0
@JimMorrisonFCB .
14
@Barceloniarz987 nic z tych rzeczy