- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1110 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1110 Culés
0
Zerknąłem na tabelę i terminarz i siódemka drużyn, które najprawdopodniej zapewnią sobie awans bezpośrednio do 1/8 finału to:
Liverpool, Inter, Barcelona, Borussia, Arsenal, Bayern i Milan
O ostatnie miejsce powalczą Atlanta, Leverkusen, Aston Villa, Lille, City i Real
Mocno się zdziwię jak jakaś inna drużyna znajdzie się w ósemce z tych co wymieniłem
0
@kamiVeB ale wiesz że gramy z 4 borussuą 5 Atalantą i benficą która pokonała Monaco które pokonało nas 2 razy.
A brest byl 4 przegrał z nami i wypadł poza 8
Jesteśmy daleko jeszcze od awansu.
0
@Borneo według mnie 15, a może nawet 14 punktów wystarczy do awansu z pierwszej 8, zakładasz że Barca może przegrać wszystkie 3 mecze?
0
@kamiVeB Moim zdaniem bez szans, ze 14pkt wystarczy
0
@kamiVeB nie zakładam ale brest z nami orzegrał i z 4 miejsca wyleciał poza 8.Jest mała różnica pkt między zespołami gramy z 2 zespołami tuż za nami.Atalanta i Borussia.A venfica ograła Monaco z którym dostaliśmy 2 razy..Wszystko zależy czy nie będzie kontuzji zagra yamal .Oraz na ile kontuzjowani zawodnicy osiągnął formę.Do kadry wróciło 4 i wpłynęło to na formę drużyny.Żaden z nich nie jest na swoim poziomie.Zaraz wróci Araujo Torres i Eric..Kolejna nie ograna 3.W styczniu będzie to hulało ale potrzebują czasu.Ta liga jest trudna Juventus ,Real,MC, Bayern Monachium są w barażach psg poza.Teal na granicy 24 pozycja trzeba rozgrywać mecz o życie w każdej kolejce a o awans o jedno miejsce jest trudno. Z drugiej strony jak live się powinien noga to może i Barcą ich wyprzedzić bo różnice są nie wielkie.Tu trzeba po prostu grać.
Czy możemy przegrać 3 mecze wszystkie będą ciężkie przegrasz 2 to trzeci będzie na ciśnieniu.Real przegrał 3.Niczego nie twierdzę.Będzie bardzo trudna końcówka.