kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO ale on mu liże dupe
1
Nico
Haaland (tutaj pewnie tylko w przypadku odejścia kluczowego gracza czyt.Araujo
Davies
Do rotacji David
Zdrowie Araujo, Gaviego, Pedriego i mamy pakę na kolejne 10 lat
Sprzedać Balde, De Jonga, Ferrana i Fatiego
2
@Gaucho oczywiście, ale widok jak PSG upada i sobie ten głupi ryj rozwala zawsze cieszy
13
PSG 25 miejsce w tabeli
Pozostałe mecze, które im zostały
Bayern wyjazd, Salzburg wyjazd, City u siebie i Stuttgart wyjazd
Czyżby czyżby?
0
Czemu on Gaviemu nie przekazał opaski?
1
Flashscore twierdzi że Gavi wszedł za Raphinhe. Ja coś źle widziałem?
4
Ale meczycho w Monachium
xG Bayernu 0,14
xG Benfici 0,0
0
O nie. Elektryk w pierwszym składzie
0
Scenariusz na drugą połowę w meczu Realu. Real strzela 3 bramki wygrywa 4-2, Vinicius ściąga koszulkę i wszystkie portale ogłaszają że wielki Real wraca, że Real po prostu ma ten mental, a na śmietankowej ekstaza, po czym przychodzi weekend mecz ligowy i następuje weryfikacja i kolejny słaby mecz Realu.
1
Dawać Milan na 3 co kurs na zwycięstwo Realu wzrośnie do 5 i będzie można wjeżdżać
0
Dawno nie było penalti para Real Madrid
0
@Eto'o9 R10 nawet Boniek tak powiedział w Prawdzie Futbolu u Kołtonia, że Real 4 powinien prowadzić do przerwy
3
@szymon6847 pierwsza połowa bardzo dobra, druga niestety słaba
2
Żałosna symulka Inakiego. To powinna być żółta z góry
1
@Comentateiro Espanyol dzisiaj pokazał że jest, ciekawy jestem naszej reakcji gdyby papużki strzeliły dzisiaj bramkę kontaktową, a było tego bardzo blisko
0
@LeoMessi1994 bardzo dobrze
0
Na Sociedad to nie starczy
0
@LukaszFan no druga połowa bardzo słaba, druga przyzwoita
1
@Seledynowy tak i całe igrzyska i końcówka zeszłego sezonu też
1
Najgorsza połowa Barcelony w tym sezonie
0
Fort druga połowa znacznie gorsza
0
Ten Epanyol niestety nie wygląda źle. Raczej nie spadną
1
Jeszcze jeden gol i Olmo zrówna się w bramkach w lidze z Mbappe. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że Olmo ma dwa razy mniej meczy rozegranych
4
Fort jest świetny. Do rotacji Kunde gość jest idealny
2
Casado jest wszędzie. Co to jest za piłkarz
2
Ależ cudowny skład. Jest Hektorek. Czyżby Kounde znowu się spóźnił?
2
Sierpień - Raphinha
Wrzesień - Raphinha->Yamal
Październik - Yamal ->Lewandowski
Listopad - Lewandowski ->Olmo?
Czy jedziemy od nowa i Raphinha?
0
@Encore Wemby I Sochan*
0
@MaziFCB Dani Alves?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika