0

Na plus prawie wszyscy w tym nawet Balde
Najgorszy na razie chyba Kounde

0

@Odcinkowy tak ale dzisiaj to jest jeszcze poziom wyżej

0

Co Cubarsi dzisiaj gra to nie mam pytań

0

@tbas rzucać młodego na tak głęboka wodę? Fermin jednak tych wielkich meczy już kilka rozegrał

0

Obrona Bayernu na papierze nie wygląda zbyt dobrze. Tutaj dzisiaj będzie wysoki wynik. Stawiam 3-2 dla Barcy

0

@tbas a kogo byś wystawil w jego miejsce, który pomagałby w defensywie Frenkie?

0

@Rastafarnianin Gavi dzisiaj nie zagra

0

Pięknie jest Fermin. Liczę na brameczke. A Frenkie to się do tarcia chrzanu nadaje. Sprzedać i zapomnieć

0

@kiper09 za Balde?

4


Grzejemyy

1

@Pawel13sz to było oczywiste, zaraz pewnie padnie informacja ze Kounde zagra od pierwszej minuty

7


Alonso..

0

Na canal blaugrana na tiktoku transmisja na żywo z tego co się dzieje się na Monjuic

51


Wybiła godzina 0
Flick wskazującego na Gaviego niczym generał wskazującego na swojego żołnierza z krótkim przekazem " To już czas na Ciebie"

0

@Who_you_mam Problem w tym że Pena jest tym 1 w chwili obecnej

7

@Patryk1899 a co Fermin gra słabo? Przecież on pod koniec zeszłego sezonu był jednym z lepszym jak nie najlepszym zawodnikiem Barcelony

0

@Derean z kim Krecidlo komentuje?

0

@vangoor mecz z Realem jest dużo ważniejszy raz to prestiż spotkania dwa to że gramy z odwiecznym rywalem a trzy że 6 punktów dawałoby już pewien komfort i odhaczony mecz na Bernabeu

0

Trzeba pisać komentarze żeby owy komentarz zginął w przestworzach Rambli

0

@esem91 tak, ten mecz pokazał więcej słabości Reali aniżeli siły

1

@Muszynianka wynik nie zmienia tego że Real gra gówno

1

@Gaz to była jedna z lepszych połów za kadencji Xaviego

0

@kodi77 Rapha z Valladolid nie dostał czasami?

1

@FCB_dimiC tak xd
Pisałem to w 29 minucie a tu w nastepnej minucie dwie kolejne kartki

0

W meczu Valencii z Las Palmas mamy 30 minutę, a Gil Manzano rozdał już 7 żółtych kartek

0

Jak tam Neymar się prezentuje?

1

@FCBarcelonista sezon regularny raczej zawsze nadrabiam rano, w weekendy oglądam najciekawsze mecze w nocy, a playoffy czasami się zdarzy że wstanę o tej 2/3

2

@Misiusessi dopiero co się zaczął

5

Piękny tydzień się szykuje. W środę wraca NBA, Barcelona gra z Bayernem, a w sobotę El Clasico. Miłego tygodnia wszystkim!

8


Miłego dnia Cules

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?