kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na plus prawie wszyscy w tym nawet Balde
Najgorszy na razie chyba Kounde
0
@Odcinkowy tak ale dzisiaj to jest jeszcze poziom wyżej
0
Co Cubarsi dzisiaj gra to nie mam pytań
0
@tbas rzucać młodego na tak głęboka wodę? Fermin jednak tych wielkich meczy już kilka rozegrał
0
Obrona Bayernu na papierze nie wygląda zbyt dobrze. Tutaj dzisiaj będzie wysoki wynik. Stawiam 3-2 dla Barcy
0
@tbas a kogo byś wystawil w jego miejsce, który pomagałby w defensywie Frenkie?
0
@Rastafarnianin Gavi dzisiaj nie zagra
0
Pięknie jest Fermin. Liczę na brameczke. A Frenkie to się do tarcia chrzanu nadaje. Sprzedać i zapomnieć
0
@kiper09 za Balde?
4
Grzejemyy
1
@Pawel13sz to było oczywiste, zaraz pewnie padnie informacja ze Kounde zagra od pierwszej minuty
7
Alonso..
0
Na canal blaugrana na tiktoku transmisja na żywo z tego co się dzieje się na Monjuic
51
Wybiła godzina 0
Flick wskazującego na Gaviego niczym generał wskazującego na swojego żołnierza z krótkim przekazem " To już czas na Ciebie"
0
@Who_you_mam Problem w tym że Pena jest tym 1 w chwili obecnej
7
@Patryk1899 a co Fermin gra słabo? Przecież on pod koniec zeszłego sezonu był jednym z lepszym jak nie najlepszym zawodnikiem Barcelony
0
@Derean z kim Krecidlo komentuje?
0
@vangoor mecz z Realem jest dużo ważniejszy raz to prestiż spotkania dwa to że gramy z odwiecznym rywalem a trzy że 6 punktów dawałoby już pewien komfort i odhaczony mecz na Bernabeu
0
Trzeba pisać komentarze żeby owy komentarz zginął w przestworzach Rambli
0
@esem91 tak, ten mecz pokazał więcej słabości Reali aniżeli siły
1
@Muszynianka wynik nie zmienia tego że Real gra gówno
1
@Gaz to była jedna z lepszych połów za kadencji Xaviego
0
@kodi77 Rapha z Valladolid nie dostał czasami?
1
@FCB_dimiC tak xd
Pisałem to w 29 minucie a tu w nastepnej minucie dwie kolejne kartki
0
W meczu Valencii z Las Palmas mamy 30 minutę, a Gil Manzano rozdał już 7 żółtych kartek
0
Jak tam Neymar się prezentuje?
1
@FCBarcelonista sezon regularny raczej zawsze nadrabiam rano, w weekendy oglądam najciekawsze mecze w nocy, a playoffy czasami się zdarzy że wstanę o tej 2/3
2
@Misiusessi dopiero co się zaczął
5
Piękny tydzień się szykuje. W środę wraca NBA, Barcelona gra z Bayernem, a w sobotę El Clasico. Miłego tygodnia wszystkim!
8
Miłego dnia Cules