kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mam nadzieję że któryś z dwójki Frenkie lub Olmo będą gotowi zagrać od 1 minuty w meczu z Realem i Bayenem bo Eric to tykająca bomba
1
Albo to była zasłona dymna z tym przeciążeniem albo Yamal dzisiaj gra z ryzykiem urazy przed arcyważnym tygodniem. Jak wypadnie dzisiaj to pojadę osobiście wpierniczyć Flickowi.
1
@HypeR i 4 więcej od Bellinghama
0
Ależ Celta pięknie gra
0
5 asysta Minguezy w sezonie
0
@tomek8756 oglądam Brazylię i też jest irytujący:)
1
Iglesias wygląda bardzo solidnie
1
Mingueza jest dzisiaj pierwszy do zmiany
2
Mozna wyłączyć
..
2
Celta już dwie setki zmarnowane i to przez tego samego zawodnika
0
Tam nie było spalonego. Wystarczyłoby podać do kolegi i Celta prowadziłby 1-0
0
Czyli po słowach Flicka można wnioskować że wyjdziemy jutro w następującym zestawieniu Pena-Kounde-Inigo-Cubarsi-Balde-Casado-Frenkie*-Pedri-Yamal-Lewy- Raphinha
Jedyną niewiadomą wydaje się być obecność De Jonga sądząc po tym że Holender ponoć odczuwa jakiś dyskomfort..
7
@FanBarcy22 odwala w każdym meczu
5
Jestem ciekawy formy Fermina po kontuzji. Po igrzyskach na boisku wygladal bardzo ociężale, ewidentnie było widać zmeczenie bardzo długim sezonem. Mam nadzieję że wypoczął i będzie wartością dodatnią naszej drużyny.
0
Kompletnie wyleciało mi z głowy że mamy gotowego do gry Frenkiego, szukałem kogoś kto może zagrać obok Casado i Pedriego w pomocy w meczu z Sevilla i teraz mi się przypomniało przecież że Holender jest już zdrowy. Aż strach pomyśleć co to będzie jak wróci Olmo z Gavim i do tego jeszcze Fermin. Ależ będziemy mieli przesyt w pomocy, a czteroma pomocnikami przy takiej formie Raphinhi chyba nie będziemy grać.
1
@Comentateiro no dokładnie a wcześniej to co robił Tusk z ekipą, czyli razem 17 lat, musiało to odcisnąć swoje piętno na umyśle, zdecydowanie
4
@Pawlak1992 oczywiście że Konfa z kaczorem i spółka. Tusk prędzej czy później zrujnuje nasz kraj
0
Czyżby szansa dla Fatiego przy nieobecności Yamala i Ferrana czy jednak Victor? Chyba że Fermin lub Olmo będą już gotowi zagrać od początku w co wątpię
0
@Criss18Barca a skąd mogl wiedzieć że chodzi mu o mecz oficjalny? napisałeś tylko że szkoda że Messi nigdy nie grał w Polsce co nie jest prawdą. W takim razie po prostu nie sprecyzowałeś swojej wypowiedzi.
0
@Eto'o9 R10 Był Leo i był Neymar. Wiem bo byłem na tym meczu
0
Jakie jest Wasze TOP 5 najlepszych indywidualnych występów piłkarzy Barcelony XXI wieku?
Na pewno wystep Xaviego z Realem w pamiętnym meczu wygranym 6-2 na Bernabeu w 2009 roku, Ronaldinho z Realem 3-0 na Bernabeu z 2004 roku, Messi z Realem w półfinale LM na Bernabeu w 2011 roku, Messi z Arsenalem w 2010 roku i Messi z Leverkusen z 2012 roku.
Coś byście dodali?
0
Co ten Scaloni za zmiany robi?
Najpierw boczny obrońca za ofesywnego pomocnika, a teraz środkowy obrońca za środkowego pomocnika
0
@Elnuum na Signal czy Bernabeu?
3
@Marian_Pazdzioch jak lekarze mają do mnie osobiście dzwonić żeby umówić się na wizytę to również na Hołownie
0
@marcin62 Ta akcja na zawsze zostanie w pamięci, szkoda tylko że Messi tego nie skończył a Luis, ale i tak kosmiczna akcja
0
@vangoor sigma już była młodzieżowym słowem roku bodajże, chyba że drugie miejsce miało
0
Gdzie jest to pożegnanie Iniesty? W Barcelonie?
5
Spoiler dzisiejszego odcinka 1 z 10
7
To ja się nie dziwię że nasi grali jak panienki pod batutą tego Pana
0
Zawsze wchodze w artykuł który jest aktualizowany gdy jakiś zawodnik dozna urazu. W przypadku Ferrana tak nie jest, zastanawiam się dlaczego..