2

Mam nadzieję że któryś z dwójki Frenkie lub Olmo będą gotowi zagrać od 1 minuty w meczu z Realem i Bayenem bo Eric to tykająca bomba

1

Albo to była zasłona dymna z tym przeciążeniem albo Yamal dzisiaj gra z ryzykiem urazy przed arcyważnym tygodniem. Jak wypadnie dzisiaj to pojadę osobiście wpierniczyć Flickowi.

1

@HypeR i 4 więcej od Bellinghama

0

Ależ Celta pięknie gra

0

5 asysta Minguezy w sezonie

0

@tomek8756 oglądam Brazylię i też jest irytujący:)

1

Iglesias wygląda bardzo solidnie

1

Mingueza jest dzisiaj pierwszy do zmiany

2

Mozna wyłączyć
..

2

Celta już dwie setki zmarnowane i to przez tego samego zawodnika

0

Tam nie było spalonego. Wystarczyłoby podać do kolegi i Celta prowadziłby 1-0

0

Czyli po słowach Flicka można wnioskować że wyjdziemy jutro w następującym zestawieniu Pena-Kounde-Inigo-Cubarsi-Balde-Casado-Frenkie*-Pedri-Yamal-Lewy- Raphinha
Jedyną niewiadomą wydaje się być obecność De Jonga sądząc po tym że Holender ponoć odczuwa jakiś dyskomfort..

7

@FanBarcy22 odwala w każdym meczu

5

Jestem ciekawy formy Fermina po kontuzji. Po igrzyskach na boisku wygladal bardzo ociężale, ewidentnie było widać zmeczenie bardzo długim sezonem. Mam nadzieję że wypoczął i będzie wartością dodatnią naszej drużyny.

0

Kompletnie wyleciało mi z głowy że mamy gotowego do gry Frenkiego, szukałem kogoś kto może zagrać obok Casado i Pedriego w pomocy w meczu z Sevilla i teraz mi się przypomniało przecież że Holender jest już zdrowy. Aż strach pomyśleć co to będzie jak wróci Olmo z Gavim i do tego jeszcze Fermin. Ależ będziemy mieli przesyt w pomocy, a czteroma pomocnikami przy takiej formie Raphinhi chyba nie będziemy grać.

1

@Comentateiro no dokładnie a wcześniej to co robił Tusk z ekipą, czyli razem 17 lat, musiało to odcisnąć swoje piętno na umyśle, zdecydowanie

4

@Pawlak1992 oczywiście że Konfa z kaczorem i spółka. Tusk prędzej czy później zrujnuje nasz kraj

0

Czyżby szansa dla Fatiego przy nieobecności Yamala i Ferrana czy jednak Victor? Chyba że Fermin lub Olmo będą już gotowi zagrać od początku w co wątpię

0

@Criss18Barca a skąd mogl wiedzieć że chodzi mu o mecz oficjalny? napisałeś tylko że szkoda że Messi nigdy nie grał w Polsce co nie jest prawdą. W takim razie po prostu nie sprecyzowałeś swojej wypowiedzi.

0

@Eto'o9 R10 Był Leo i był Neymar. Wiem bo byłem na tym meczu

0

Jakie jest Wasze TOP 5 najlepszych indywidualnych występów piłkarzy Barcelony XXI wieku?
Na pewno wystep Xaviego z Realem w pamiętnym meczu wygranym 6-2 na Bernabeu w 2009 roku, Ronaldinho z Realem 3-0 na Bernabeu z 2004 roku, Messi z Realem w półfinale LM na Bernabeu w 2011 roku, Messi z Arsenalem w 2010 roku i Messi z Leverkusen z 2012 roku.
Coś byście dodali?

0

Co ten Scaloni za zmiany robi?
Najpierw boczny obrońca za ofesywnego pomocnika, a teraz środkowy obrońca za środkowego pomocnika

0

@Elnuum na Signal czy Bernabeu?

3

@Marian_Pazdzioch jak lekarze mają do mnie osobiście dzwonić żeby umówić się na wizytę to również na Hołownie

0

@marcin62 Ta akcja na zawsze zostanie w pamięci, szkoda tylko że Messi tego nie skończył a Luis, ale i tak kosmiczna akcja

0

@vangoor sigma już była młodzieżowym słowem roku bodajże, chyba że drugie miejsce miało

0

Gdzie jest to pożegnanie Iniesty? W Barcelonie?

5


Spoiler dzisiejszego odcinka 1 z 10

7


To ja się nie dziwię że nasi grali jak panienki pod batutą tego Pana

0

Zawsze wchodze w artykuł który jest aktualizowany gdy jakiś zawodnik dozna urazu. W przypadku Ferrana tak nie jest, zastanawiam się dlaczego..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?