kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor a to akurat prawda co nie zmienia faktu że obaj nadają się do tarcia chrzanu
3
Wczoraj wrócil Gavi do gry. Dzisiaj wraca Neymar
0
@Gaz za rok dopiero powrót Neymara także jeszcze trochę poczekamy
0
@Cvzx ja stawiam na Fermina
20
Ale obsrani są na fioletowej. Taki skład mają, a boją się manity
0
Spodziewałem się owacji przy każdym kontakcie pilki Gaviego a tu cisza
1
@Comentateiro haha
efekt Gaviego
2
Ale się mordka cieszy widząc walczącego Gaviego na boisku
0
Gavi schodzi z rozgrzewki
1
@Rewolucja123 ale Yamal już zszedl
0
Gavi wejdzie w 90 minucie pewnie
0
Fermin zaraz wchodzi.
0
Druga polowe oglada się jeszcze lepiej niż pierwszą ale to głównie zasługa Yamala który wrzucił jeszcze wyższy bieg
0
Ależ błąd Zalewskiego i Inter prowadzi 1-0
3
xG Barcelony po pierwszej połowie meczu z Sevilla - 2.60
xG Realu w spotkaniu z Celta - 0.74
26
Ja tylko chciałbym wspomnieć że Casado gra kolejne partidazo. Co nam się chłopak rozegrał to nie mam pytań. Kluczowy gracz pierwszej 11 w tej chwili
2
@Pedri16Future Fati najgorszy
0
@BulaKG słabiutko
2
Yamal ma czasami te strzały jak Vinicius z pierwszego sezonu. Podobna sytuacja w finale Euro co podał bramkarzowi w takiej sytuacji
0
@preemo ten rożny?
6
Ależ się smutno patrzy na tak słabego Ansu, który odstaje niestety od reszty kolegów
3
15 minut Fatiego dobre, ale potem już tragedia niestety
0
@Smixu Araujo jest zaraz za Ter Stegenen
1
Duecik na dzisiaj
2
Fati i Lamine razem na boisko. Gdyby nie kontuzja Ansu mógłby być to zabójczy duet. Zobaczymy jak to będzie dzisiaj wyglądało
0
Ansu dzisiaj z bramka
0
Ansu na rozgrzewce. Eric chyba nie będzie gotowy do gry
0
@ObiektywnyKibic121 oby Ansu
0
Ale się jaram
On wraca
16
Tak będzie dzisiaj