0

Romero ma live?

10

Ale padolinoo Viniciusa

1

Sędzia na razie daje rade

0

Będzie dzisiaj penalti para el real madrid?

0

@VeB 1899 szkoda że Wirtz to pozycja na której obecnie nie potrzebujemy wzmocnień

53

Wchodzisz na profil Gerarda Martina, pierwszy post i pierwszy komentarz "Najgorszy piłkarz w historii Barcelony"
Media spolecznościowe to najgorsze gówno, które istniejee..

1

Young Boys po ośmiu kolejkach Ligi Szwajcarskiej ma na koncie 6 punktów na 24 możliwe i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Zapłacą rachunek?

0

@Pedri16Future nie no tutaj będzie zaplata rachunku, oni u siebie dostają 3 bramki od Aston Villi, a teraz czas na Barcelonę która bedzie chciała zmazać plamę po Pampeulnie, myślę że tutaj może paść podobny wynik do meczu z Valladolid

2

Pewnie wyjdziemy i wpakujemy 4/5 goli Young Boys ale trochę szkoda tego rekordu..

0

@partymaker ale Felix by chociaż załatwił nam 6 punktów z Atletico

0

Ferran czy Felix? I dlaczego aż taka dyproporcja na korzyść Portugalczyka?

6

Sergi Dominguez zablokował możliwość dodawania komentarzy do jego postów na instagramie. Po meczu został zasypany wieloma krytycznymi opiniami na jego temat.

8

Rozumiem rotacje Yamala i Raphinhi, ale dlaczego znowu rotował Casado i Balde? Casado w ostatnich meczach był naszym jednym z najlepszych zawodników, a Balde rozegrał świetne zawody z Getafe po odpoczynku z Villareal

3


VAR dostaje nagrania wyłącznie takie jakie chce

0

@DLFCB a mnie wkurzyła bo była szansa na rekord patrząc na to że Alaves i Sevilla też były spokojnie do ogrania

0

@PatrykBarca a w tamtym sezonie u Xaviego gdzie grał tak kapitalnie? Czy to była prawa obrona?? No nie wydaje mi się

1

@tristan87 ponoć oceniający wlaczyli mecz tylko na jedną minute i właśnie w niej Ferran zrobił akcje życia

0

Ale co Ferran zrobił akcje to jegoo.. Wywalczył nią kolejnych kilkadziesiąt minut w kolejnym meczu..

0

@Pablozeusz gdyby nie porażka z Monaco zgodziłbym się

7

Dlaczego Fort nie może grać na lewej zamiast Martina tylko upiera się cały czas wystawiać go na prawej stronie? W tamtym sezonie jak grał na tej pozycji w każdym meczu wyglądał pozytywnie.

2

Odbija nam się czkawką ten mecz z Monako.. Gdybyśmy tam wygrali to pewnie większe rotacje byłyby w meczu z Young Boys, a tak musimy wyjść w tym meczu na galowo dlatego tyle zmian w lidze

0

@Technik XDD.......

3

Balde to ponoć najszybszy zawodnik w drużynie

3

Ferrana zostawil Lewego zmienia

0

Garcia kolejny elektryk

1

No i po tej akcji Ferran ma kolejne minuty w następnych meczach

0

Nie da się wygrać meczu z Ferranem i Martinem na boisku

0

Balde jest tutaj potrzebny w takim meczu od zaraz i to już nie chodzi o słabego Martina

2

Nie no ten Martin to elektryk

2

Ale Kounde ma tam autostradę na tej prawej stronie. Co to będzie jak Yamal wejdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?