kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Romero ma live?
10
Ale padolinoo Viniciusa
1
Sędzia na razie daje rade
0
Będzie dzisiaj penalti para el real madrid?
0
@VeB 1899 szkoda że Wirtz to pozycja na której obecnie nie potrzebujemy wzmocnień
53
Wchodzisz na profil Gerarda Martina, pierwszy post i pierwszy komentarz "Najgorszy piłkarz w historii Barcelony"
Media spolecznościowe to najgorsze gówno, które istniejee..
1
Young Boys po ośmiu kolejkach Ligi Szwajcarskiej ma na koncie 6 punktów na 24 możliwe i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Zapłacą rachunek?
0
@Pedri16Future nie no tutaj będzie zaplata rachunku, oni u siebie dostają 3 bramki od Aston Villi, a teraz czas na Barcelonę która bedzie chciała zmazać plamę po Pampeulnie, myślę że tutaj może paść podobny wynik do meczu z Valladolid
2
Pewnie wyjdziemy i wpakujemy 4/5 goli Young Boys ale trochę szkoda tego rekordu..
0
@partymaker ale Felix by chociaż załatwił nam 6 punktów z Atletico
0
Ferran czy Felix? I dlaczego aż taka dyproporcja na korzyść Portugalczyka?
6
Sergi Dominguez zablokował możliwość dodawania komentarzy do jego postów na instagramie. Po meczu został zasypany wieloma krytycznymi opiniami na jego temat.
8
Rozumiem rotacje Yamala i Raphinhi, ale dlaczego znowu rotował Casado i Balde? Casado w ostatnich meczach był naszym jednym z najlepszych zawodników, a Balde rozegrał świetne zawody z Getafe po odpoczynku z Villareal
3
VAR dostaje nagrania wyłącznie takie jakie chce
0
@DLFCB a mnie wkurzyła bo była szansa na rekord patrząc na to że Alaves i Sevilla też były spokojnie do ogrania
0
@PatrykBarca a w tamtym sezonie u Xaviego gdzie grał tak kapitalnie? Czy to była prawa obrona?? No nie wydaje mi się
1
@tristan87 ponoć oceniający wlaczyli mecz tylko na jedną minute i właśnie w niej Ferran zrobił akcje życia
0
Ale co Ferran zrobił akcje to jegoo.. Wywalczył nią kolejnych kilkadziesiąt minut w kolejnym meczu..
0
@Pablozeusz gdyby nie porażka z Monaco zgodziłbym się
7
Dlaczego Fort nie może grać na lewej zamiast Martina tylko upiera się cały czas wystawiać go na prawej stronie? W tamtym sezonie jak grał na tej pozycji w każdym meczu wyglądał pozytywnie.
2
Odbija nam się czkawką ten mecz z Monako.. Gdybyśmy tam wygrali to pewnie większe rotacje byłyby w meczu z Young Boys, a tak musimy wyjść w tym meczu na galowo dlatego tyle zmian w lidze
0
@Technik XDD.......
3
Balde to ponoć najszybszy zawodnik w drużynie
3
Ferrana zostawil Lewego zmienia
0
Garcia kolejny elektryk
1
No i po tej akcji Ferran ma kolejne minuty w następnych meczach
0
Nie da się wygrać meczu z Ferranem i Martinem na boisku
0
Balde jest tutaj potrzebny w takim meczu od zaraz i to już nie chodzi o słabego Martina
2
Nie no ten Martin to elektryk
2
Ale Kounde ma tam autostradę na tej prawej stronie. Co to będzie jak Yamal wejdzie