1

@Faro Tak oczywiście do tego na prezentacji Nico przemówi z przekazem do kibiców Bilbao "Co myśleliście że będę pisał historię z 10 na plecach jak Muniain w Athletic? Wstawajcie, zesraliscie się" po czym całuje herb Barcelony i wskazuje na numer na koszulce

0

@draxidox Połknął haczyk

0

@Uukasz_93 De jong nie wiadomo, Gavira w grudniu

2

Chłodno w Madrycie

27

Myślałem że słowo"pilkarzyki" użyte zostały tutaj ironicznie i że nasi zawodnicy poszli w balet o 3 w nocy po meczu.

0

@Majowy_ nic tego nie zapowiada że tak będzie

5

@Faro a co miał Frenkie tutaj zrobić? Dać mu w mordę?

10

Ale to był flop ten transfer

3

Real i Atlanta po prostu chcą się dostosować do poziomu meczów rozgrywanych na tym stadionie.

1

Nie ogladam meczu. Mbappe forma z Euro?

1

@Popitek12 zapytaj się Lylesa

1

@Kgorecki2500 jaka ona była ładna :O

0

@Zoker ja pije wodę kokosowa i jest git

0

Już na wiosnę w 1/8 finału LM po pierwszym meczu przegranym 0-3
Ter Stegen "mamy nadzieję, że to był tylko przypadek"

0

@jacobFCB transfer już wykluczony

5

@dAvi_2 mgr nawet

0

@jacobFCB no i Araujo jeszcze

6

0-3, a zawodnikiem meczu piłkarz... Barcelony XD

4

"Mamy wystarczająco dobry skład"
Czego nie rozumiecie?

0

@doc ale to nie my wygraliśmy

3

Dobrze ze sprowadziliśmy takiego game-changera jak Olmo. Z Bayernem strzelił trzy to z takim Monaco by strzelił 4 i byśmy wygrali ten Puchar. Nic tylko czekać na niego i się nie przejmować tym wynikiem.

3

Ten z 37 niezły. Ma te kocie ruchy

0

@Gacek5 Araujo już śpi? Dlaczego nie bierze udziału?

0

Flick do grudnia. Dac odpocząć trochę Kloopowi i niech to bierze od stycznia

2

Ostatni raz kiedy przegraliśmy Puchar Gampera Yamal miał 5 lat

2

Barcelona jest w takiej sytuacji finansowej że już nawet nie jesteśmy w stanie dorzucić ekstra bonusu przeciwnikowi żeby nam się podłożył w Pucharze Gampera.

1

Yamal jest jeszcze dynamiczniejszy niż na Euro. Widać że potrzebował odpoczynku

1

Kiedy ostatni raz Gampera przegraliśmy?

1

Za rok gdzieś pójdzie pewnie za 20 milionów więc za dużo nie otrzymają

0

@Derean czyli Dembele też odszedł w normalny sposób, przecież to że mówił miesiac przed transferem że marzy o zdobyciu LM z Barcelona to szacunek do kibiców. Nie wiem w takim razie skąd taka nagonka była na niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?