kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro Tak oczywiście do tego na prezentacji Nico przemówi z przekazem do kibiców Bilbao "Co myśleliście że będę pisał historię z 10 na plecach jak Muniain w Athletic? Wstawajcie, zesraliscie się" po czym całuje herb Barcelony i wskazuje na numer na koszulce
0
@draxidox Połknął haczyk
0
@Uukasz_93 De jong nie wiadomo, Gavira w grudniu
2
Chłodno w Madrycie
27
Myślałem że słowo"pilkarzyki" użyte zostały tutaj ironicznie i że nasi zawodnicy poszli w balet o 3 w nocy po meczu.
0
@Majowy_ nic tego nie zapowiada że tak będzie
5
@Faro a co miał Frenkie tutaj zrobić? Dać mu w mordę?
10
Ale to był flop ten transfer
3
Real i Atlanta po prostu chcą się dostosować do poziomu meczów rozgrywanych na tym stadionie.
1
Nie ogladam meczu. Mbappe forma z Euro?
1
@Popitek12 zapytaj się Lylesa
1
@Kgorecki2500 jaka ona była ładna :O
0
@Zoker ja pije wodę kokosowa i jest git
0
Już na wiosnę w 1/8 finału LM po pierwszym meczu przegranym 0-3
Ter Stegen "mamy nadzieję, że to był tylko przypadek"
0
@jacobFCB transfer już wykluczony
5
@dAvi_2 mgr nawet
0
@jacobFCB no i Araujo jeszcze
6
0-3, a zawodnikiem meczu piłkarz... Barcelony XD
4
"Mamy wystarczająco dobry skład"
Czego nie rozumiecie?
0
@doc ale to nie my wygraliśmy
3
Dobrze ze sprowadziliśmy takiego game-changera jak Olmo. Z Bayernem strzelił trzy to z takim Monaco by strzelił 4 i byśmy wygrali ten Puchar. Nic tylko czekać na niego i się nie przejmować tym wynikiem.
3
Ten z 37 niezły. Ma te kocie ruchy
0
@Gacek5 Araujo już śpi? Dlaczego nie bierze udziału?
0
Flick do grudnia. Dac odpocząć trochę Kloopowi i niech to bierze od stycznia
2
Ostatni raz kiedy przegraliśmy Puchar Gampera Yamal miał 5 lat
2
Barcelona jest w takiej sytuacji finansowej że już nawet nie jesteśmy w stanie dorzucić ekstra bonusu przeciwnikowi żeby nam się podłożył w Pucharze Gampera.
1
Yamal jest jeszcze dynamiczniejszy niż na Euro. Widać że potrzebował odpoczynku
1
Kiedy ostatni raz Gampera przegraliśmy?
1
Za rok gdzieś pójdzie pewnie za 20 milionów więc za dużo nie otrzymają
0
@Derean czyli Dembele też odszedł w normalny sposób, przecież to że mówił miesiac przed transferem że marzy o zdobyciu LM z Barcelona to szacunek do kibiców. Nie wiem w takim razie skąd taka nagonka była na niego