kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle "Trafił" dosłownie i w przenośni
0
@pt9 a Fermin?
G
2
@Cvzx Mnie niczym nie zachwycił na tym Euro. No może poza tym meczem z Niemcami
1
@Rust_Cohle a nie Foden,?
29
Ten Olmo potrzebny tutaj jak świni karuzela. Będzie jak z Griezmannem
2
@Luciano99 jak to sprawi że tutaj nie przyjdzie to sam wpłacę
0
@Khajio Śmiem twierdzić że z nim w składzie pokonaliby Real w finale LM
0
@Safrani a dlaczegoo ma się nie odbyć? Chodzi o mecz z Getafe w środku tygodnia pod koniec września
0
@graco14 @Safrani @AlexDark00
sprawdzałem na razie tylko na stronie wizzair i ceny to 210 zł do Barcelony i 360zł powrót do Polski. Są to normalne ceny czy szukać czegoś tańszego?
0
Lata ktoś często do Barcelony? Jak kupujecie bilety lotnicze i z jakim wyprzedzeniem? Chce polecieć na mecz pod koniec września ale nie wiem czy bilety lotnicze będą tańsze kilka dni przed wylotem czy bardziej opłaca się teraz już zakupić
0
@BorzyKrzys Tak powinien być żegnany Leo
1
@Arden tak powinien być żegnany Messi
1
@barcowy1899 pierwsi zatęsknią jak jednak zrozumieją że Kounde na środku obrony to nie ten sam zawodnik co na prawej obronie
2
Dziwne że Gavi nie chciał zapozować z pucharem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Idolem Nico jest... Cristiano
Dalej go chcemy?
0
@Arkon Griezmann-Foden,Mbappe
0
Myślicie ze Messi zagra jeszcze na MŚ czy skonczy karierę reprezentacyjna po Finallisimie?
4
Przypomina mi to dwóch Brazylijczyków dobrze nam znanych którzy też mieli zawsze taki luz przed ważnymi meczami
7
@TaleOfUs Nie no oni muszą być razem
7
@kamiVeB
Nagranie z tego momentu
29
Wszyscy śpiewają "Złota Piłka dla Rodriego" a z boku biedny Carvajal stoi na którego palcem wskazuje tylko Joselu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Rodri nie mówi tego do Yamala?
4
@AFA Akcja rezerwowych Paredes-Lautaro-Lo Celso-Lautaro
6
https://x.com/Ribonsandroses/status/1812845291755733494
Oglądając ten filmik, łzy same napływają mi do oczu, a przed oczami przelatują wszystkie najpiękniejsze momenty z kariery Leo.
Jesteśmy cholernymi szczęściarzami że mogliśmy żyć w erze Messiego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Argentyna czekała aż ludzie w Polsce wstaną do pracy
Szanuję
1
Współczuję tym co siedzą tu od 2. Oby chociaż wynagrodził im to widok Messiego podnoszącego puchar.
0
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1812691166267150398
Kostka Messiego