0

@Rust_Cohle "Trafił" dosłownie i w przenośni

0

@pt9 a Fermin?
G

2

@Cvzx Mnie niczym nie zachwycił na tym Euro. No może poza tym meczem z Niemcami

1

@Rust_Cohle a nie Foden,?

29

Ten Olmo potrzebny tutaj jak świni karuzela. Będzie jak z Griezmannem

2

@Luciano99 jak to sprawi że tutaj nie przyjdzie to sam wpłacę

0

@Khajio Śmiem twierdzić że z nim w składzie pokonaliby Real w finale LM

0

@Safrani a dlaczegoo ma się nie odbyć? Chodzi o mecz z Getafe w środku tygodnia pod koniec września

0

@graco14 @Safrani @AlexDark00
sprawdzałem na razie tylko na stronie wizzair i ceny to 210 zł do Barcelony i 360zł powrót do Polski. Są to normalne ceny czy szukać czegoś tańszego?

0

Lata ktoś często do Barcelony? Jak kupujecie bilety lotnicze i z jakim wyprzedzeniem? Chce polecieć na mecz pod koniec września ale nie wiem czy bilety lotnicze będą tańsze kilka dni przed wylotem czy bardziej opłaca się teraz już zakupić

0

@BorzyKrzys Tak powinien być żegnany Leo

1

@Arden tak powinien być żegnany Messi

1

@barcowy1899 pierwsi zatęsknią jak jednak zrozumieją że Kounde na środku obrony to nie ten sam zawodnik co na prawej obronie

2


Dziwne że Gavi nie chciał zapozować z pucharem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Idolem Nico jest... Cristiano
Dalej go chcemy?

0

@Arkon Griezmann-Foden,Mbappe

0

Myślicie ze Messi zagra jeszcze na MŚ czy skonczy karierę reprezentacyjna po Finallisimie?

4


Przypomina mi to dwóch Brazylijczyków dobrze nam znanych którzy też mieli zawsze taki luz przed ważnymi meczami

7

@TaleOfUs Nie no oni muszą być razem

7

@kamiVeB


Nagranie z tego momentu

29

Wszyscy śpiewają "Złota Piłka dla Rodriego" a z boku biedny Carvajal stoi na którego palcem wskazuje tylko Joselu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Rodri nie mówi tego do Yamala?

4

@AFA Akcja rezerwowych Paredes-Lautaro-Lo Celso-Lautaro

6

https://x.com/Ribonsandroses/status/1812845291755733494
Oglądając ten filmik, łzy same napływają mi do oczu, a przed oczami przelatują wszystkie najpiękniejsze momenty z kariery Leo.
Jesteśmy cholernymi szczęściarzami że mogliśmy żyć w erze Messiego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Argentyna czekała aż ludzie w Polsce wstaną do pracy
Szanuję

1

Współczuję tym co siedzą tu od 2. Oby chociaż wynagrodził im to widok Messiego podnoszącego puchar.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?