kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co Gruzja wychodzi z kontrami to chapeau bas
1
@FcPortoFan1999 to już chyba masochizm
2
Dzisiaj o 18 gra Anglia. Pamiętajcie żeby nie marnować swoich dwóch godzin życia. Jesteśmy kibicami Barcelony więc tym bardziej ceńmy swój czas.
1
Philogena prawie jak Phil Foden.
Może się im pomyliło
1
Rudiger z Vinicusem to takie braciaki
0
Co ten Laskowski? Przecież Andersen gra w Crystale Palace a nie w BVB
0
@LukaszFan Borek niech oceni warunki nad Dortmundem
0
Kiedy spotkanie jury?
1
Fredka Lindgren wygrywa Grand Prix w Gorzowie. Bartek Zmarzlik na drugim miejscu
0
@Lordzi chodzi o burze no chyba że będzie basen jak na Narodowym
0
Bez przesady ten faul
0
4 rożny dla sasiadów, trzeci w którym do strzału dochodzą Niemcy
5
Co się stało Włochom?
Pytam bo Szpakowski nie potrafi wytłumaczyć
0
@Messibestplayerintheworld Ja bym wybrał Rodriego
1
@Gall_Anonim ale to jutro
0
@tristan87 Oby, Kotleszka tez wrócił po aferze i to dość szybko
0
@ricardo0705 a poza tym niebo jest niebieskie a trawa zielona
0
@Drozdu7 jaka piosenka na przykład?
0
18 żółtych kartek w meczu Czechy-Turcja
To nie przypadkiem jakiś rekord?
0
@lukaszbrk Słowacja
0
Messi na flashscore zawodnik meczu. Aż tak dobrze zagrał?
0
@LukaszFan ale Francja to jednak Francja, na mundialu też nie zachwycali przez większość cześć turnieju
0
Wszyscy faworyci w jednej połówce Francja, Portugalia, Niemcy i Hiszpania
Paździerzowata Anglia ma autostradę do finału
1
@bartekvisca byłem i dla mnie po prostu uczucie nie do opisania. Mega przeżycie
5
@Herato Włochy. Hiszpania lawka
1
@Arden tylko i wyłącznie Tooni Kroos
1
Odpaść po dwóch kolejkach z Euro gdzie po 3 zespoły z grup awansują to już wyczyn
2
No to już oficjalnie
Niestety w tym roku nie zostaniemy Mistrzami Europy w piłce nożnej
1
@Rust_Cohle ja tylko Niemcom jak Kroos gra
0
Cały dzień kibicowałem Polsce i nadal kibicuje, jak u Was?