kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ Ryerson jest miażdżony przez Viniego.
0
@Piotr,1985 ze spalonego bramek nie uznają
0
Bylby spalony spokojnie
3
Wszyscy zaraz wbiegną
2
Ochrona TOP
.
0
Był hymn LM przez kogoś zagrany?
1
9 lat od meczu w Berlinie. Wciąż czekamy by przeżywać te emocje jakie dzisiaj doświadczają kibice BVB i Realu. Zdecydowanie za długo to trwa.
0
@Popitek12 jakiś puchar pocieszenia będę grali?
1
@Popitek12 Jokic, Doncic, Giannis
0
@bari_94 Luka jak go zmierzył, chyba mu się to nie spodobało :D
0
@mekston Fati też świetnie dryblował w tamtym sezonie, cały czas przed oczami mam jego sombrero bodajże z Valencia które zrobił na Wassie
Bramki z dystansu też strzelał, doskonałym przykładem jest tutaj bramka z Interem
Fati przed kontuzja to był prawdziwy game-changer, był Messi a to często on zdobywał bramki które dawały ważne punkty
0
@Borry dla mnie Fati
0
@Mattems czego się spodziewaliśmy? Jak widzieliśmy jego ostatnie sezony w Bayernie i City wiedzieliśmy że bierzemy gościa który w obronie jest odjeżdżany przez pierwszego lepszego grajka. Jak przychodził napisałem, że Cancelo to idealny zawodnik na ligę ale w ważnych meczach nie powinien grać bo w obronie jest po prostu słaby.
0
@Azrik nie mecz z Betisem tylko to jak grał na Euro u17, kiedy okazało się że Dembele odchodzi wiedzieliśmy że rola Yamala w pierwszej drużynie wzrośnie, Rambla uważała że pozostanie Dembele zaskodzi Jamalowi. Francuz odszedł i było wiadomo że na prawej stronie minuty będą dzielone na Raphinhe i Yamala. Kiedy Brazylijczyk doznał kontuzji wskoczył do składu młody Hiszpan i wywalczył sobie miejsce w składzie inaczej pewnie do końca sezonu to Raphinha byłby pierwszym wyborem
2
De Jong widzę sobie pyka w wolnym czasie na Garrosie. Dzisiaj ciężka przeprawa z Alcarazem. Trzymajmy kciuki za naszego zawodnika.
11
Dziwi tyle głosów na Yamala. My już poznaliśmy jego potencjał pod koniec zeszłego sezonu i spodziwaliśmy że odegra większą rolę w kolejnym sezonie. Cubarsi i Fermin to największe objawienia sezonu.
3
@Kgorecki2500 wynik pisu nie dziwi bo mają stały i żelazny elektorat któremu nie przemówisz do rozumu ale tyle procent PO po tym co odwalają od czasu przejęcia rządów jest po prostu czymś czego nie da się pojąć. Cieszy wynik konfederacji.
0
Nie widzę miejsca dla De Jonga u Flicka. U Niemca potrzeba piłkarzy z charakterem dlatego dla mnie priorytem powinien być Kimmich i sprzedaż Holendra. Pedri też musi solidnie przepracować presezon bo widać że fizycznie sporo odstaje. Nie zdziwię się jak Fermin będzie dla Flicka lepszym wyborem niż Pedri.
0
Fermin może stać się naszym Fodenem czy za dużo oczekuję?
2
Smutno się ogląda jak wielcy piłkarze schodzą ze sceny. Wczoraj Kroos, rok temu Busi z Albą, wcześniej Iniesta i Xavi. Człowiek właśnie w takich momentach uświadamia sobie jak ten czas zapierdziela, wychowywaliśmy się podziwiając tych geniuszy futbolu, a teraz każdy z nich pomału zawiesza buty na kołku. Przykro tylko, że najwiekszy z tych wirtuozów nie miał takiego pożegnania na jakie zasłużył. Miejmy nadzieję, że doczeka się tego na nowym Camp Nou.
0
@Rambo29 że zatrudnili Xaviego? Nie no były większe..
43
Nie wyszło, ale było widać jak bardzo kochasz ten klub. Dziękujemy Generale i życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej.
3
Przykry widok dał z siebie wszystko ten chłopak
0
O jeny tam jeszcze z dziurą poszedł. Co za akcja Portugalczyka. Neymar przybył dzisiaj na Monjuic
0
Najlepsza akcja Felixa w Barcelonie
0
@Emhyr Jak wszyscy wymieniają Messiego to Maradona też powinien być
0
@jerzychytrus Zaczęło się w tym sezonie kiedy zebraliśmy baty od PSG i I od Juve a odejście Neymara tylko nas pogrzebało
0
To już przesada.. On sam nie wierzy w to co mówi. W tym sezonie dobre mecze na palcach jednej ręki można policzyć. W zeszłym wygrywaliśmy dwa razy z Realem, a w kwietniu świętowaliśmy mistrzostwo tracąc tylko 20 bramek w sezonie. Zejdź na ziemię człowieku bo serio pomału plamisz swoje dobre imię.
1
@pres no z Bayernem był piknik jak nie wiem co
W Barcelonie to są pikniki
0
Leverkusen pobije rekord w ilości zdobytych punktów w jednym sezonie Bundesligi? Jaki jest rekord?