0

To już przesada.. On sam nie wierzy w to co mówi. W tym sezonie dobre mecze na palcach jednej ręki można policzyć. W zeszłym wygrywaliśmy dwa razy z Realem, a w kwietniu świętowaliśmy mistrzostwo tracąc tylko 20 bramek w sezonie. Zejdź na ziemię człowieku bo serio pomału plamisz swoje dobre imię.

1

@pres no z Bayernem był piknik jak nie wiem co
W Barcelonie to są pikniki

0

Leverkusen pobije rekord w ilości zdobytych punktów w jednym sezonie Bundesligi? Jaki jest rekord?

2

@MesQueUnClub96 Niemożliwi sa

0

@TR3YWAY Kounde,Jamal, Gundo na plus
Araujo, De Jong, Pedri na minus

5


Zdecydowanie najlepszy komentator piłkarski w Polsce. Fajnie jakby wrócił do Canal+ na LM

9


Piękny to był zespół
Ile nam będzie jeszcze dane czekać by Barcelona zagrała w końcu w finale LM
To już 9 lat od Berlina

21


Tylko on może zatrzymać Leverkusen

2

Zerknąłem na flashscore w 60 minucie, zobaczyłem wynik Leverkusen i już wiedziałem jak to się zakończy. Zerkam w 90 minucie patrzę ile minut doliczone +7, zaśmiałem się i czekałem tylko aż 1 zamieni się na 2 po stronie Leverkusen i się nie rozczarowałem.

4


Co trzeba obiektywnie przyznać to to że biali mają kozacki ten hymn

2


Shai gotowy

0

Działa Wam apka PKO?

1


Do Barcy go, mentalnie by się wkomponował

0

@Zoker Dla mnie ulubiony, 6 bramek na Bernabeu smakuje lepiej niż 5 na Camp Nou

1

Jak Kimmich się prezentuje?

0

Gdyby było +5 do Realu to tego gola by nie było

0

@against_modern_football Tylko niektórzy nie mają funduszy żeby robić sobie profilaktyczne badania a te podstawowe często nie są wystarczające, przykładem jest taki tętniak który praktycznie nie daje żadnych objawów, do neurologa na fundusz czeka się przeważnie około dwóch lat, a żeby zrobić sobie rezonans prywatnie to trzeba liczyć około 1 tysiąca.

10


Lachu potwierdza
W takich chwilach, człowiek bardziej docenia każdy dzień, nigdy nie wiadomo czy nam się coś nie rozwija w organizmie

0

@Omoziu z młodzikami jest na to większa szansa dlatego pewnie te osoby które tak mówią chcą tego drugiego miejsca

0

@maroon zostało już tylko dwóch kandydatów

1

Laporta w lutym "Gdyby trenerem był ktoś inny niż Xavi zostałby już zwolniony"
Laporta w kwietniu "Xavi proszę zostań"
Po prostu komedia

0

@Bartas7VeB dokładnie tak

0

@Commando tak i według mnie Bernardo to własnie kopia Pedriego tylko więcej pomaga w defensywie, a nie biega tylko na alibi , zrobi parę kółeczek, przytrzyma piłkę, przejdzie efektownym dryblingiem jakiegoś zawodnika, ale to wszystko jest robione w miejscu nie zdobywając żadnego terenu

0

@Commando oglądałeś go w tym sezonie? Czy tylko mecze z Realem, w których i tak słabo wyglądał?

0

@darr0o Lautaro to Griezmann, nie wkomponowałby się w nasz zespół

14

Kompletnie niepotrzebny transfer. Na PS jest Yamal, a w środku na jego pozycji mamy Pedriego i Fermina, priorytetem powinien być Kimmich.

7

Valdes-Puyol-Iniesta-Messi

0

@PatrykBarca Dla mnie jednak Iniesta zamiast Xaviego

1

@Borneo Araujoo XDD

0

@Azi to przytocz mi to zdanie tłumaczące zmianę Duńczyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?