kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To już przesada.. On sam nie wierzy w to co mówi. W tym sezonie dobre mecze na palcach jednej ręki można policzyć. W zeszłym wygrywaliśmy dwa razy z Realem, a w kwietniu świętowaliśmy mistrzostwo tracąc tylko 20 bramek w sezonie. Zejdź na ziemię człowieku bo serio pomału plamisz swoje dobre imię.
1
@pres no z Bayernem był piknik jak nie wiem co
W Barcelonie to są pikniki
0
Leverkusen pobije rekord w ilości zdobytych punktów w jednym sezonie Bundesligi? Jaki jest rekord?
2
@MesQueUnClub96 Niemożliwi sa
0
@TR3YWAY Kounde,Jamal, Gundo na plus
Araujo, De Jong, Pedri na minus
5
Zdecydowanie najlepszy komentator piłkarski w Polsce. Fajnie jakby wrócił do Canal+ na LM
9
Piękny to był zespół
Ile nam będzie jeszcze dane czekać by Barcelona zagrała w końcu w finale LM
To już 9 lat od Berlina
21
Tylko on może zatrzymać Leverkusen
2
Zerknąłem na flashscore w 60 minucie, zobaczyłem wynik Leverkusen i już wiedziałem jak to się zakończy. Zerkam w 90 minucie patrzę ile minut doliczone +7, zaśmiałem się i czekałem tylko aż 1 zamieni się na 2 po stronie Leverkusen i się nie rozczarowałem.
4
Co trzeba obiektywnie przyznać to to że biali mają kozacki ten hymn
2
Shai gotowy
0
Działa Wam apka PKO?
1
Do Barcy go, mentalnie by się wkomponował
0
@Zoker Dla mnie ulubiony, 6 bramek na Bernabeu smakuje lepiej niż 5 na Camp Nou
1
Jak Kimmich się prezentuje?
0
Gdyby było +5 do Realu to tego gola by nie było
0
@against_modern_football Tylko niektórzy nie mają funduszy żeby robić sobie profilaktyczne badania a te podstawowe często nie są wystarczające, przykładem jest taki tętniak który praktycznie nie daje żadnych objawów, do neurologa na fundusz czeka się przeważnie około dwóch lat, a żeby zrobić sobie rezonans prywatnie to trzeba liczyć około 1 tysiąca.
10
Lachu potwierdza
W takich chwilach, człowiek bardziej docenia każdy dzień, nigdy nie wiadomo czy nam się coś nie rozwija w organizmie
0
@Omoziu z młodzikami jest na to większa szansa dlatego pewnie te osoby które tak mówią chcą tego drugiego miejsca
0
@maroon zostało już tylko dwóch kandydatów
1
Laporta w lutym "Gdyby trenerem był ktoś inny niż Xavi zostałby już zwolniony"
Laporta w kwietniu "Xavi proszę zostań"
Po prostu komedia
0
@Bartas7VeB dokładnie tak
0
@Commando tak i według mnie Bernardo to własnie kopia Pedriego tylko więcej pomaga w defensywie, a nie biega tylko na alibi , zrobi parę kółeczek, przytrzyma piłkę, przejdzie efektownym dryblingiem jakiegoś zawodnika, ale to wszystko jest robione w miejscu nie zdobywając żadnego terenu
0
@Commando oglądałeś go w tym sezonie? Czy tylko mecze z Realem, w których i tak słabo wyglądał?
0
@darr0o Lautaro to Griezmann, nie wkomponowałby się w nasz zespół
14
Kompletnie niepotrzebny transfer. Na PS jest Yamal, a w środku na jego pozycji mamy Pedriego i Fermina, priorytetem powinien być Kimmich.
7
Valdes-Puyol-Iniesta-Messi
0
@PatrykBarca Dla mnie jednak Iniesta zamiast Xaviego
1
@Borneo Araujoo XDD
0
@Azi to przytocz mi to zdanie tłumaczące zmianę Duńczyka