0

@Emhyr Nie da się gościa nie lubić

2

@FCB_dimiC przypominam że w tym sezonie miał okres gdzie chyba 5 razy z rzędu zostawał najlepszym meczu w szeregach Barcelony i ciężko było wyobrazić sobie nasz środek bez niego

0

@MesQueUnClub96 ciekawe kto uniknie playnow czy Pelicans czy Suns

3

Słoneczko dzisiaj jakoś mocniej świeci, szef jakiś milszy, ludzie się jakoś dziwnie do ciebie uśmiechają, ogólnie bardzo przyjemny ten czwarteczek.

5

@Michael24 oj wczoraj to miał, parę razy wrzucił na minę kolegów i zaliczył kilka niedokładnych podań, mając na uwadze że druga bramka trochę na jego barki to na pewno nie był to występ doskonały, Araujo wczoraj lepszy mecz

0

@abram3k świetny mecz choć zaczął troszkę słabiej, dwa razy objechany przez Mendesa i raz przez Mbappe ale potem było już tylko lepiej

0

@TR3YWAY ale tapety na twarzy

7

Raphinha z Lewym dzisiaj klasa, Yamal niestety same złe decyzje ale miejmy nadzieję że druga połowa będzie lepsza w jego wykonaniu

2


Zawodnicy Bostonu dzisiejszej nocy nie stawali ani razu na linii rzutów wolnych, w całym spotkaniu tylko Giannis wykonywał dwa rzuty wolne. Niebywałe

0

@KrychaFCB Fermin jest za elektryczny na taki pojedynek, potrzebujemy spokoju w środku pola przy braku Pedriego

2

Co tu się odwaliło :o


LAC bez Hardena i Leonarda i z Westbrookiem w 1 piątce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Matt_i1992 KDB chory, dzisiaj niedostępny do gry

2

Doku i Alvarez na ławce, a Guardiola nie zmienia

0

@Emhyr Fake Mbappe już wtedy nie będzie na boisku

0

@kolomen2 tylko zara

6

@DonAndrzejos No tak PSG w 1/4 bo w 1/2 będzie Barcelona

3

Frenkie by się przydał , pomoc Christensen-Gundo-Frenkie wygląda zdecydowanie lepiej

0

@KrychaFCB Jaka to pozycja?

1

@MesQueUnClub96 Suns z Pelicans dobry

13

@Gaz Troszkę do boku i Lloris bez szans

0

@Rl9k1nG Zjem coś przed siłownią i po i to wszystko

0

Witacie się z kobietami na siłowni przez podanie dłoni czy tylko rzucacie "cześć"?

12


To tak żeby było do porannej kawy

0

@Gaz no napisałem przy Mbappe i Tchua to

1

Mateusz Borek w czerwcu
Francja to przeszłośc part 3
Popatrzmy na papier
Maignan - no nie żartujmy gdzie on gra w Milanie, w tym Milanie co traci 15 punktów do lidera w Seria A i odpadł juz w fazie grupowej LM no ludzie..
Kounde - widzieliscie jego mecze w tym sezonie w Barcelonie, masa błędów wystarczy nacisnąc i się chłop gubi
Konate - no niby silny, coś tam gra w tym Liverpoolu, ale Świder nie z takimi sobie radził
Upamecono - przecież to tykająca bomba, tyle farfocli co ten chłop zrobił w ostatnich sezonach to się w głowie nie mieści, Bednarek to przy nim profesor
Theo - dobry grajek no ale gdzie mu do Lizarazu, Frankowski parę razy go przewiezie i ode chce mu się grać
Camavinga - no Camavinga powiedzmy sobie szczerze, chłop w Realu co najwyżej grywa na lewej obronie bo w środku pola przegrywa rywalizację z dziadkami i gra ogony
Tchoumaeni - no on jest niezły, ale przecież ten Piotrowski to go zajedzie, zniszczy go fizycznie, mentalnie, wybije mu piłkę z głowy, nie ma się czego bać
Kto tam jeszcze Griezmann
- no grał dobry sezon trzeba przyznać, ale ostatnio więcej czasu się leczy niż gra, Dawidowicz mu się raz zamelduje i poprosi o zmianę
No i trójka z przodu
- Mbappe no on jest dobry na niego trzeba uważać, ale on teraz zajęty jest sprawami przenosin do Realu i ewentualnymi igrzyskami w Paryżu a nie jakimś śmiesznym Euro
Kolo-Mauni - kolejny rezerwowy, tak patrzę na tą drużynę to większość rezerweiros w poważnych klubach Europejskich
Dembele - no fajny piłkarz, ale do Calcetto jak mawiał Zbigniew Boniek, pokiwać się na podwórku, założyć parę kanałów bo za dużo konkretów i finalizacji akcji to u niego nie ma
Szczerze ja tu nic nie widzę, niby Wicemistrzowie Świata ale jak to mawiał trener Engel to jest ta sama drużyną, ale już nie ta sama drużyna. Zanotujcie, zarejestrujcie aktualna Francja to już przeszłość part 3

7

No to czekamy na aktualizacje Borowiska i analizy składu Francji


0

Frankowski,Lewy,Szymański, Piątek kto 5??

0

Jak tam nasz Jamalek gra?

1

Półtora tysięcy Polaków na trybunach a doping lepszy niż na Narodowym w czwartek gdzie było 54 tysiące kibiców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?