0

@FcPortoFan1999 to musisz jeszcze raz zobaczyć tę sytuację

0

Chyba nie było spalonego

0

@dariooo No a te dwie minuty to za co?

0

@Sit3k nie od 15 minuty oglądam i nie było żadnej przerwy

0

5 minut za co??

0

Asystent chciał strzelać ja bym anulował

1

Co za asysta XDD

1

Komentotorzy już najlepiej chcieliby karnego Realu za faul przed polem karnym

0

Działa Wam apka PKO?

0

@Emhyr Który nie jest ich, od tego trzeba zacząć

2

@Matan_Zajcev Co za bzdury. Zejdź na ziemię człowieku

0

@MesQueUnClub96 Griemann nie był pewny Coutinho był pewny

2

Jak już City nam tego Haalanda sprzeda to może w pakiecie z Rodrim?

1

Wystarczyło że jakiś Norweg strzelił 5 bramek w jakimś pucharku pocieszenia, a już na drugi dzień jest marzeniem Laporty, a Deco spotyka się z jego agentem. Zostańmy przy tym Mbappe i już nie kombinujmy bo zaraz Francuz się rozmyśli i pójdzie do Realu.

0

Kibice krytycznie o Sochanie po dwóch ostatnich koszmarnych meczach Polaka w których zdobył łącznie... 1 punkt
"Jeśli w 2024 roku nie potrafisz skutecznie rzucać, szkodzisz drużynie - nawet jeśli grasz dobrze w obronie. Ten styl gry sprawdzał się w latach 80. i 90. Nigdy więcej.", "pozwoliłem, aby ogarnął mnie kult Sochana i zostałem oszukany. Zamieniłbym go na miskę ramenu i nawet bym nie mrugnął" - pisali.

0

Gdzie Mbappe wstawił to zdjęcie z Barcelony bo na instagramie nic nie ma?

0

Dobrze że Lewy odciągnął Araujo przed meczem z Granadą bo nie wiadomo jakim wynikiem zakończyłoby się to spotkanie gdyby nie obecność Urusa na ławce, teraz tylko czekać na jaki ważny mecz wyleci.

0

@MesQueUnClub96 Shai jest bardziej plusowym graczem, jest w tym względzie 5 zawodnikiem w lidze, (przed nim tylko Mitchell, White, Tatum i chyba Embiid) Doncic daleko z tyłu. Myślę że to też rzutuje że Luka jest tak daleko w wyścigu o NBA

5


Kolejny dzień w biurze szefa

1

@ventriloquist1 dla mnie Kounde

0

Lewy w prime w tej ostatniej akcji zabiera się z piłką i mając przed sobą tylko Mereta ładuje nie do obrony..

2

To jeden z naszych lepszych meczów w Europie" Szkoda tylko że poprzeczka nie była wysoko postawiona

3

Ależ czuję niedosyt. Najlepsza Barca w tym roku tylko remisuje z przesłabym Napoli. Naprawdę Włosi byli o klasę gorszym zespołem niż taka Celta w sobotę.

0

@P33ck Jeśli oni nie będą razem nie wierzę w miłość

1

Ciekawe gdzie teraz Tuchel będzie przekonywał Araujo do przyjścia do jego drużyny. Może Leverkusen.

0

@gumaz ja stosowałem itozek i już to gówno nie wróciło

0

@Rl9k1nG niee, mistrzostwo odjechało po kompromitacji z Villareal i Granadą. Nie ma się co łudzić nawet, bo po Atleti-Real też na Rambli odżyły nadzieję po czym zdarzył się taki mecz jak z Granadą

1

@Kengo Pep Gurdiola

0

Tuchel dzisiaj out?

7

Zaraz północ, a na Balaidos Guaita podobno cały czas próbuje zostać na linii po 101 karnym Lewego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?