26

Dembele pudrował trupa

1

Nie przedłużył nic. Uff. Real będzie krzyczał o lidze Negreiry

10

Fermin włączył tryb Gaviego

0

@yoli no tak, Kounde krzyczał Araujo żeby faulował Viniciusa

1

Balde jest w takiej formie że Alonso gdyby był zdrowy posadziłby go na lawce

0

Pena kiedyś wyjdzie?

0

Araujo obniża cene

0

Frenkie dzisiaj słabiutko

1

W stylu El Pistolero

16

Dlatego Xavi robi wszystko by nie była silna. Brzmi jak plan

0

@tristan87 Po takich słowach powinien zakończyć już sezon

1

@Encore Boję się że oddadzą Kuminge

0

@TR3YWAY Nie no Araujo na bank będzie grał na PO

0

@michal26 Nie no ławka się stawia póki co

0

Mazzulla rzucił ręcznik po pierwszej połowie. Na drugą połowę nie wyszedł nikt z pierwszej 5. Rzadko to się zdarza w NBA

0

Ależ pierwsza kwarta w wykonaniu Bucks. Widać jak są nabuzowani i zmotywowani do tego pojedynku.

0

@RosjaninBut i Araujo

6

Ale ich zmiażdzyliśmy. Dawać ten Real

1

Jeszcze poczekajmy z tą przewagą dwóch bramek

5

"Estonia drży" :D

9

"Lewy strzela we wszyskich rozgrywkach w tym sezonie"
Prawdziwy potwór

0

Nie no nie mogą tego cofnąć

0

3-0 dla Barcy Kowala mocno zagrażone

0

Nie wiem kto gorszy Barcelona czy sędzia

0

Gościu pociągnięty lekko za ramię i się trzyma za twarz

3

Jaki aplauz dla Lamine

0

Dembele pudrował trupa w poprzednim sezonie?

1

Można mówić wiele o Raphinhi ale dzisiaj jest jedynym który coś próbuje z przodu, widać chęci i ruchliwość.

1

Według Was czerwień?

0

Ale tu jest apteka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?