kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Dembele pudrował trupa
1
Nie przedłużył nic. Uff. Real będzie krzyczał o lidze Negreiry
10
Fermin włączył tryb Gaviego
0
@yoli no tak, Kounde krzyczał Araujo żeby faulował Viniciusa
1
Balde jest w takiej formie że Alonso gdyby był zdrowy posadziłby go na lawce
0
Pena kiedyś wyjdzie?
0
Araujo obniża cene
0
Frenkie dzisiaj słabiutko
1
W stylu El Pistolero
16
Dlatego Xavi robi wszystko by nie była silna. Brzmi jak plan
0
@tristan87 Po takich słowach powinien zakończyć już sezon
1
@Encore Boję się że oddadzą Kuminge
0
@TR3YWAY Nie no Araujo na bank będzie grał na PO
0
@michal26 Nie no ławka się stawia póki co
0
Mazzulla rzucił ręcznik po pierwszej połowie. Na drugą połowę nie wyszedł nikt z pierwszej 5. Rzadko to się zdarza w NBA
0
Ależ pierwsza kwarta w wykonaniu Bucks. Widać jak są nabuzowani i zmotywowani do tego pojedynku.
0
@RosjaninBut i Araujo
6
Ale ich zmiażdzyliśmy. Dawać ten Real
1
Jeszcze poczekajmy z tą przewagą dwóch bramek
5
"Estonia drży" :D
9
"Lewy strzela we wszyskich rozgrywkach w tym sezonie"
Prawdziwy potwór
0
Nie no nie mogą tego cofnąć
0
3-0 dla Barcy Kowala mocno zagrażone
0
Nie wiem kto gorszy Barcelona czy sędzia
0
Gościu pociągnięty lekko za ramię i się trzyma za twarz
3
Jaki aplauz dla Lamine
0
Dembele pudrował trupa w poprzednim sezonie?
1
Można mówić wiele o Raphinhi ale dzisiaj jest jedynym który coś próbuje z przodu, widać chęci i ruchliwość.
1
Według Was czerwień?
0
Ale tu jest apteka