kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grajmy jeszcze, ja bawię się przednio
0
Ten się w bramkarza bawi i gramy dalej
4
Jak Lewy uczestniczy w bramkach w 2024 roku
Nabity w głowę - z Las Palmas, asysta drugiego stopnia
Nabity i gol - z Bilbao
Złe przyjęcie i asysta - z Villareal
Xavi stworzył potwora
0
Ale ładnie się złożył. Szkoda że to nie wpadło
0
Urodziny już Xavi miał, mam nadzieję że jutro imienin nie ma
0
Xavi po prostu chce rzucić wszystkie siły na LM. Zaufajmy mu
0
Jak Fort sobie radzi?
4
Koeman i Valverde przy Xavim byli trenerskim Mount Everest
1
@agaFCB W Toruniu od rana leje, tragiczna pogoda
2
@LM10GOAT Tu akurat plus dla sztabu
0
Teraz tylko czekać aż Kloop przyleci do Barcelony na wakacje
0
@Visca_barca potwierdzone?
14
Po odejściu Messiego zadałem pytanie czy wzielibyście w ciemno 2 puchary Ligi Mistrzów w ciągu następnych 10 lat. Większość odpowiedziała że nie, że z taką młodzieżą liczy na więcej. W lipcu miną 3 lata od odejścia Leo, a my jesteśmy w jeszcze gorszym miejscu niż to było kiedy Argentyńczyk odchodził.
1
@macio_944 Na instagramie dopisek jeszcze "On nie jest człowiekiem"
1
Ten tytuł mogli na niedzielę trzymać bo w sobotę mecz z Żółtą Łodzią
1
Możecie wyjaśnić jakoś dlaczego Fermin nie zagrał ani minuty?
2
Jeszcze tylko wpierdziel od Napoli i wakacje
0
@pikass14
Wędka u Xaviego? To jest niemożliwe
0
Też kiedyś obijałem drzewa jak nie miałem z kim grać, najwidoczniej obrońca Bilbao tego nie praktykował
0
Ależ to jest potwór
0
Nie no jednak Fati na początku zrobił na mnie większe wrażenie, był moment gdzie był kluczowym zawodnikiem i strzelał w każdym meczu, miejsce w 11 miał zagwarantowane. Ciekawe co by było gdyby nie ta feralna kontuzja z Betisem, ale tego juź się nie dowiemy.
2
Co się dzieje w Minnesocie. Towns rzuca z każdej pozycji, ma 41 punktów, 8/8 za trzy a jeszcze 1 połowa się nie skończyła
6
@Szmulek Ktoś to jeszcze ogląda?
0
Girono co ty robisz!?
0
Jak już biegł sam na sam to wiedziałem że będzie kończył podcinką
3
Zburzyć Bernabeu
0
Dwie najgorsze powtórki mu pokazali
2
@PatrychoO wczoraj był najbardziej depresyjny dzień? Jeśli tak to czułem to strasznie, nic mi się nie chciało, pierwszy raz od dwóch miesięcy
2
Araujo wykartkował się na ogórków.
0
@lucca87 Zawodnicy którzy przychodzą do nowego zespołu są pomału wprowadzani, pamiętam jak to było z Fabinho w Liverpoolu czy z Alvarazem w City