0

@Derean @Pawel13sz gdzie Wy wszyscy widzicie że napisałem "słaby sezon Messiego"?

0

@GeneralXavi Przedostatni sezon w Barcelonie i nie napisałem że był słaby tylko zdarzały się słabsze mecze w których i tak był decydujący

0

Yamal słabszy mecz, a i tak był decydujący. Coś jak Messi w jednym z ostatnich sezonów w Barcelonie

7

Legenda głosi że Guita po 10 karnym Lewego dalej stoi przed linią

0

Myślałem że to było padolino Lamine, ale powtórki rozwiały wątpliwości

0

Po co Fermin? Zamiast spokojnie odprowadzać obrońcę do linii to on wślizgiem wybija piłkę tracąc cenne sekundy

0

@Visca_barca nie no gdzie Celcie do LM

0

Niebieska kartka dla Duńczyka

0

Frenkie najlepszy na placu na ten moment

16

@Kozinho. Tylko że wtedy mieliśmy drużyną która miała trenera, najlepszego zawodnika na świecie i najlepszą pomoc na świecie

3

Sędzia w meczu Interu nie przedłużył nic do drugiej połowy i taka naszła mnie rozkmina jak kiedyś denerwowało mnie kiedy czekało się na mecz Barcelony, człowiek czerpał przyjemność z oglądania każdej minuty spotkania, chciał żeby mecz trwał jak najdłużej, a sędzia przy wysokim wyniku nie doliczał nic albo marne 2 minuty. Teraz człowiek zasypia na meczach Barcelony i najczęściej marnuje 2 godziny swojego życia, żeby zobaczyć jak gromimy Almerię czy inny Alaves jedną bramką. Ahh wróciłoby się do tamtych czasów Leo i Guardioli.

0

@Albatros Wystarczy że napiszesz że Ferran jest lepszy od Mbappe

1

0

@macio_944 którego być nie powinno

1

@NeroTFP1 Największy steal tego draftu

6

@MESSIah16 Kiełpin - sławny tiktoker
Grabara gra w 1/8 LM
Źle się zestarzało

1

Od postu z formą na lato Danny'ego do kolejnego komentarza minęło 14 minut, wszyscy chyba chcieli żeby pozostał on na samej górze.

1

@BartqRKO 29 minut to i tak dużo jak niego w tym sezonie. Często grał mniej 25 minut bo go Pop oszczędzał

0

@Tom0VeB Zobacz sobie podcasty Przemka Górczyka z Robertem Rutkowskim. On tam bardzo dużo opowiada o tym jak alkohol wpływa na człowieka i przytacza badania

36

Zabawne jest to, że Lewandowski ostatnio odciągał Araujo od sędziego żeby nie dostał 5 żółtej kartki, a dzisiaj Urugwajczyk cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

0

Czy Xavi powiedział, że liga uciekła i została już tylko walka o 1 trofeum czy jeszcze się łudzi?

3

Ale co na Rambli odżyły nadzieję po remisie Realu z Atletico (z Atletico powtórzę, nie z Granadą czy inną Mallorcą) to jej

0

Granada gwarantuje emocje?? Przecież sam Ćwiąkala powiedział że oni nie strzelają nikomu oprócz Barcelonie ostatnio

0

Śmiem twierdzić że Xavi z taką Gironą walczyłby o utrzymanie

0

Pedri jest do zmiany

2

Samobój Ter Stegena

0

Meczycho na Monjuic

0

To co Felix i Roque na ratunek?
A nie czekaj..

1

No to teraz ruszymy. Obejrzymy 10 minut dobrej Barcelony

0

@esem91 a co mają chwalić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?