8

@Emhyr Po prostu jakiś fan chciał sobie zrobić zdjęcie z Yamalem. A że jest miły to nie chciał odmówić

0

Co takie pustki w Miami?

6

W studiu Eurosportu krótko i na temat
- A czy trener ma autorytet u starszych skoczków?
- (Korościel) Nie ma, a teraz kolejna kwestia

0

@Criss18Barca Owszem ale teraz bez Szarana i Rudzinskiego to już w ogóle będzie dramat. Komentarz Babiarza czy innego Snopka to będzie istna katorga. Ciekawe kto dołączy do Błachuta

0

Dziwnie będzie się oglądać skoki bez komentarza Rudzińskiego

6

"Przyjechałem do Planicy z myślą żeby iść pełnym ogniem, wiadomo że wczoraj to szłem tym ogniem gdzie indziej, ale efekt jest"
Myślę że nawet nie trzeba przytaczać autora tych słów. Jedyny w swoim rodzaju.

0

@Wilku05 Jak to możliwe że Koalicja ma 35%?

3

Wnioskuję żeby konkursy w Planicy były przynajmniej dwa razy w sezonie. Ten klimat tutaj jest niesamowity. Można nie oglądać skoków cały sezon ale zakończenie Pucharu Świata w Planicy to jest absolutny "must have"

1

Niemożliwy jest Huber. Padłby tu dzisiaj rekord świata gdyby skakał z tego samego rozbiegu co wszyscy.

5

Ciary na całym ciele. Ależ atmosfera. Wielkie brawa dla Pero. Wielki sportowiec

2

Marzeniem jest kiedyś pojechać do Planicy na finał Pucharu Świata. Atmosfera nieporównywalna do reszty konkursów w sezonie.

0

@michal26 serio? to już Cirstea dwa razy ładniejsza

0

@Pedri16Future Niezły piknik dzisiaj był

39

Felix wrzucił na swoje story na ig bramkę którą strzelił wczoraj, z komentarzem Święcickiego. Chyba Lewy mu pokazał

1

@VamosRakieta Jest, nie dał odpocząć Gundoganowi

8

@tristan87 Od paru meczy klasa

34

Nie za wcześnie ta forma przyszła? Finał Ligi Mistrzów dopiero 1 czerwca

1

@BARCA1899Messi Dorzuciłbym Araujo

5

Leciała w bramkę, dobre wykonanie

1

Casado trochę Gaviego przypomina posturą

0

Dawać Roque za Felixa

0

No Cubarsi teraz wielbłąd z tą oceną, dobrze że Araujo asekurowal

0

@Szmulek kto za niego?

1

@blakkudium Ale piła od Eriksena

0

Gdzie podpisać?

0

@MesQueUnClub96 nie no szanujmy się, PSG jest zdecydowanym faworytem, widać że mecz z Napoli trochę zmydlił oczy co niektórym, po Getafe też już na Rambli były głosy że mistrzostwo jeszcze nie jest niemożliwe, po czym mecze z Bilbao i Mallorca sprowadziły nas na ziemię

6


Karnego Argetynie podarował. Teraz jeszcze tylko kilka zmarnowanych setek przeciwko Barcelonie i "kapitan" się spłaci

0

Wszystko wskazuje na to że Marquinhos będzie gotowy na Barce, więc prawdopodobnie tak będzie wyglądała linia obrony PSG w 1 meczu Zaire-Emery-Marquinhos-L.Hernandez-Mendes

0

@Emhyr Iniesta był jedyny w swoim rodzaju, tak jak Leo, takiego drugiego już nie będzie. Obok Messiego mój ulubiony piłkarz

2

Najgorsze jak przejdziemy PSG i zesramy się metr przed kiblem przegrywając z Atleti/BVB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?