kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Emhyr Po prostu jakiś fan chciał sobie zrobić zdjęcie z Yamalem. A że jest miły to nie chciał odmówić
0
Co takie pustki w Miami?
6
W studiu Eurosportu krótko i na temat
- A czy trener ma autorytet u starszych skoczków?
- (Korościel) Nie ma, a teraz kolejna kwestia
0
@Criss18Barca Owszem ale teraz bez Szarana i Rudzinskiego to już w ogóle będzie dramat. Komentarz Babiarza czy innego Snopka to będzie istna katorga. Ciekawe kto dołączy do Błachuta
0
Dziwnie będzie się oglądać skoki bez komentarza Rudzińskiego
6
"Przyjechałem do Planicy z myślą żeby iść pełnym ogniem, wiadomo że wczoraj to szłem tym ogniem gdzie indziej, ale efekt jest"
Myślę że nawet nie trzeba przytaczać autora tych słów. Jedyny w swoim rodzaju.
0
@Wilku05 Jak to możliwe że Koalicja ma 35%?
3
Wnioskuję żeby konkursy w Planicy były przynajmniej dwa razy w sezonie. Ten klimat tutaj jest niesamowity. Można nie oglądać skoków cały sezon ale zakończenie Pucharu Świata w Planicy to jest absolutny "must have"
1
Niemożliwy jest Huber. Padłby tu dzisiaj rekord świata gdyby skakał z tego samego rozbiegu co wszyscy.
5
Ciary na całym ciele. Ależ atmosfera. Wielkie brawa dla Pero. Wielki sportowiec
2
Marzeniem jest kiedyś pojechać do Planicy na finał Pucharu Świata. Atmosfera nieporównywalna do reszty konkursów w sezonie.
0
@michal26 serio? to już Cirstea dwa razy ładniejsza
0
@Pedri16Future Niezły piknik dzisiaj był
39
Felix wrzucił na swoje story na ig bramkę którą strzelił wczoraj, z komentarzem Święcickiego. Chyba Lewy mu pokazał
1
@VamosRakieta Jest, nie dał odpocząć Gundoganowi
8
@tristan87 Od paru meczy klasa
34
Nie za wcześnie ta forma przyszła? Finał Ligi Mistrzów dopiero 1 czerwca
1
@BARCA1899Messi Dorzuciłbym Araujo
5
Leciała w bramkę, dobre wykonanie
1
Casado trochę Gaviego przypomina posturą
0
Dawać Roque za Felixa
0
No Cubarsi teraz wielbłąd z tą oceną, dobrze że Araujo asekurowal
0
@Szmulek kto za niego?
1
@blakkudium Ale piła od Eriksena
0
Gdzie podpisać?
0
@MesQueUnClub96 nie no szanujmy się, PSG jest zdecydowanym faworytem, widać że mecz z Napoli trochę zmydlił oczy co niektórym, po Getafe też już na Rambli były głosy że mistrzostwo jeszcze nie jest niemożliwe, po czym mecze z Bilbao i Mallorca sprowadziły nas na ziemię
6
Karnego Argetynie podarował. Teraz jeszcze tylko kilka zmarnowanych setek przeciwko Barcelonie i "kapitan" się spłaci
0
Wszystko wskazuje na to że Marquinhos będzie gotowy na Barce, więc prawdopodobnie tak będzie wyglądała linia obrony PSG w 1 meczu Zaire-Emery-Marquinhos-L.Hernandez-Mendes
0
@Emhyr Iniesta był jedyny w swoim rodzaju, tak jak Leo, takiego drugiego już nie będzie. Obok Messiego mój ulubiony piłkarz
2
Najgorsze jak przejdziemy PSG i zesramy się metr przed kiblem przegrywając z Atleti/BVB