kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No to teraz ruszymy. Obejrzymy 10 minut dobrej Barcelony
0
@esem91 a co mają chwalić?
0
Najgorsze jest, że na ławce nie ma ani Felixa ani Roque, a "ratować" wejdzie Raphinha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Xavi ma w chyba w kontrakcie, że za każdym razem musi palnąć jakieś głupstwo na konferencji
2
@vangoor No tak sprzedanie najbardziej perspektywicznego obrońcy na świecie, który ma dwa miesiące gorszej gry to jest najlepsze wyjście
2
@pacior95 A jak w piłce ręcznej dostanie karę dwóch minut w 59 minucie to w następnym meczu wchodzi dopiero w 2 minucie?
0
Miał być basket office na Canal+ a jakiś tenis pokazują. Ktoś coś wie dlaczego nie ma?
0
@MESSIah16 to chyba nawiązanie do tego filmiku z tą Ukrainką który krąży teraz po sieci
0
@Encore Świetny ruch Knicks, szkoda tylko Grimesa, ale za takiego zawodnika trzeba było oddać kogoś wartościowego
1
@esem91 Przecież to było wiadomo że jak zagłosujesz na trzecią drogę to jakbyś głosował na KO, bo będzie koalicja, a Hołownia będzie tylko pionkiem Tuska
0
Jakie historyczne daty powinien znać każdy Polak? Powiedzmy 5 najważniejszych
5
@Michu94 Biorę w ciemno jeśli będzie tak dobry jak Neymar, nie musi być lepszy
1
Bramkarz Bilbao ma obie strzelą na kuponie
2
Roque mógł wjechać wyprostowaną nogą w kolano przeciwnika to wtedy by cofnęli kartkę. No szkoda że nie pomyślał. Następnym razem będzie już wiedział.
0
@Deviler Ale cringe XD
1
@kejdzi Widząc ostatnie popisy Kounde przy Zaragozie nie byłbym tego taki pewny.
0
Foden czy Pedri?
13
Halo Spurs, gdzie go mam zostawić?
0
Brahim zakończył karierę Hermoso
0
Dziwne że nie było karnego na Lucasie
0
@VamosRakieta Dziwne że Lunin nie protestował
3
Madryciaki nawet się nie spodziewali, że to mogą cofnąć, nikt nie protestował, ale sędzia i tak coś wynalazł.
3
Jeśli chcecie oglądać Real to pamiętajcie że karny jest jak Real gra, a nie jak sędzia gwiźnie. Tak tylko przypominam żeby później nie było zdziwienia.
4
@Gall No na ostatniej debacie było widać jak sobie radził. Mój premier
0
Stanowski się nie nadaje do tego wywiadu
1
@MesQueUnClub96 wydaje mi się się robili z Tobą live na gali ZP i myślę że przesadzasz, wielu chłopaków chciałoby tak wyglądać jak Ty, więc trochę głupie gadanie, potem czytają to ludzie wyglądający dużo gorzej i dopiero oni popadają w kompleksy, nie rób z siebie ofiary bo inni chcieliby być na Twoim miejscu
1
Jak to Laporta mówi że gdyby trenerem nie był Xavi to by go zwolnił. Przecież Xavi jest zadowolony z pracy którą wykonuje, mówi że widzi wiele pozytywnych rzeczy, że zatęsknimy za nim jeszcze, to jak Laporta śmie mówić takie rzeczy. Oj czuję, że Xavi się zagotował po tym wywiadzie.
3
@Omoziu Jeszcze będzie pięknie, musimy w to wierzyć
0
Dużo mówi się o zachowaniu Cancelo po bramce Roque. Zgadzam się że z tym, że to pokazuje oddanie dla tej koszulki. Pasję zawodnika, który jest w tym klubie dopiero pół roku. Zgadzam się również z tym, że takich zawodników za wszelką cenę trzeba zatrzymać, tym bardziej że w naszym zespole brakuje chłopaków z takim, charakterem. Jest Gavi, Ter Stegen, którzy są kontuzjowani myślę że także Gundogan i Araujo. Jest Raphinha, który przejawia dużo chęci i walki, ale u niego co innego jest problemem. Są młodzi Fermin i Yamal, który wczoraj pobudzał trybuny. Tego właśnie brakuje, zawodnika który rozbudzi trochę trybuny, pobudzi i zmotywuje kolegów do walki, pojedzie na dupie, skoczy w obronę kolegi. Brakuje zaangażowania i właśnie tej ambicjonalnej walki, której nie widzę przede wszystkim u Roberta, Pedriego, Frenkiego, Kounde, czyli praktycznie kluczowych graczy. W środku jest po prostu za miękko, jest dużo jakości, ale widać gołym okiem brak walczak, który rzuci się przeciwnikowi do gardła i pokaże że łatwo skóry nie sprzeda, takim zawodnikiem jest niewątpliwie Gavi i widać jak bardzo go teraz brakuje.