kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@szymonekk Jak dla mnie ten gest był skierowany do Roque tak jakby pokazać mu "To jest Barca, chłopaku to jest twoja pierwsza bramka w klubie Twoich marzeń, ciesz się tym"
7
@bsk Za Xavinete się płaci, to nie są tanie rzeczy
1
@karoleq992 Pewnie brakowało im rajdów, gdyż Mojica był dzisiaj dobrze dysponowany i trzymał krótko Yamala. Jednak trzeba przyznać że nasza perełka i tak wykreowała parę sytuacji kolegom
0
Jak myślicie kto będzie tymi głównymi osobami obok Stanowskiego w kanale 0. Dzisiaj ma być ogłoszenie. Macie jakieś typy?
0
@Ribery_sc Orłowski akurat jest kibicem Barcelony więc jego o stronniczość bym nie podejrzewał
1
Gość ma żółtą kartkę i trzyma chłopa wychodzącego na pozycję za szyję i się dziwi za co ta żółta kartka
0
@Lordzi Najlepszy, wymień lepszego
1
Najlepszy zawodnik w zespole dostaje wędkę. Tego jeszcze nie grali
2
Fermina chyba nie było na grillu
0
@Fantastyczny Chłopiec na samą górę, czyli początków rozmowy?
1
Po co w ogóle takie coś wrzucać tutaj
0
@Kidd piękny wieczór
XaviBall
Wybierz jedno
9
Już jutro o tej porze będziemy cieszyć oko Xavinetą zjednoczoną po grillu u Lewego
0
Xavi o dawaniu minut wychowankom "Tak to jest jedna z pozytywnych rzeczy, których szczerze mówiąc jest wiele" Olśnij mnie Trenerze i wymień te pozostałe pozytywne rzeczy których było aż tak wiele
0
Jak bierzecie białko i kreatyne? Chce kupić kreatyne w proszku ale raczej nie polecają wrzucać jej do mleka, a białko pije tylko z mlekiem po treningu. To co mogę najpierw wypić kreatyne z wodą, a potem białko z mlekiem czy to już byłaby mieszanka wybuchowa?
1
@Arden Tu jest cały czas ruch, wychodzenie na pozycję, do podania, u nas tego nie ma, tylko klepu klepu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ewidentny karny na Mbappe :D
0
@jakub1906 nie no to fejk, może za kilka lat
1
@Rhaan Dla mnie 6
1.Pena
2.Araujo
3.Cubarsi
4. Kounde
5.Cancelo
6.Frenkie
0
Ryoyu dopiero dzisiaj dojechał na MŚ
0
@SkilledHydra16 Najlepszy okres Barcelony Xaviego, teraz o takich wynikach pomarzyć
0
Pena Pena ale nie widziałem komentarza krytykującego Araujo za 4 gola, obarczyć o tą bramkę trzeba po połowie Urugwajczyka i naszego młodego bramkarza.
1
@Encore Xavi is a shame!
0
@tbas chłop wraca po kontuzji i bierze wszystko na klate, Roberto by nas uspokajał że drużyna jest zjednoczona i w następnym meczu będzie widoczna poprawa
0
Xavi po prostu lubi wyzwania, w zeszłym roku pobił rekord klubu w ilości najmniej straconych bramek w sezonie to teraz walczy o stracenie najwięcej
0
@KrychaFCB dziwnie piszesz Ter Stegen
0
Gdyby nie Ter Stegen i Dembele podobnie by to wyglądało w zeszłym sezonie
1
Xavi po meczu: "Możemy być dumni, walczyliśmy do końca"
0
"Zatopieni" Dzienniki mogą skopiować tytuły z czwartku