2

@szymonekk Jak dla mnie ten gest był skierowany do Roque tak jakby pokazać mu "To jest Barca, chłopaku to jest twoja pierwsza bramka w klubie Twoich marzeń, ciesz się tym"

7

@bsk Za Xavinete się płaci, to nie są tanie rzeczy

1

@karoleq992 Pewnie brakowało im rajdów, gdyż Mojica był dzisiaj dobrze dysponowany i trzymał krótko Yamala. Jednak trzeba przyznać że nasza perełka i tak wykreowała parę sytuacji kolegom

0

Jak myślicie kto będzie tymi głównymi osobami obok Stanowskiego w kanale 0. Dzisiaj ma być ogłoszenie. Macie jakieś typy?

0

@Ribery_sc Orłowski akurat jest kibicem Barcelony więc jego o stronniczość bym nie podejrzewał

1

Gość ma żółtą kartkę i trzyma chłopa wychodzącego na pozycję za szyję i się dziwi za co ta żółta kartka

0

@Lordzi Najlepszy, wymień lepszego

1

Najlepszy zawodnik w zespole dostaje wędkę. Tego jeszcze nie grali

2

Fermina chyba nie było na grillu

0

@Fantastyczny Chłopiec na samą górę, czyli początków rozmowy?

1

Po co w ogóle takie coś wrzucać tutaj

0

@Kidd piękny wieczór
XaviBall
Wybierz jedno

9

Już jutro o tej porze będziemy cieszyć oko Xavinetą zjednoczoną po grillu u Lewego

0

Xavi o dawaniu minut wychowankom "Tak to jest jedna z pozytywnych rzeczy, których szczerze mówiąc jest wiele" Olśnij mnie Trenerze i wymień te pozostałe pozytywne rzeczy których było aż tak wiele

0

Jak bierzecie białko i kreatyne? Chce kupić kreatyne w proszku ale raczej nie polecają wrzucać jej do mleka, a białko pije tylko z mlekiem po treningu. To co mogę najpierw wypić kreatyne z wodą, a potem białko z mlekiem czy to już byłaby mieszanka wybuchowa?

1

@Arden Tu jest cały czas ruch, wychodzenie na pozycję, do podania, u nas tego nie ma, tylko klepu klepu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ewidentny karny na Mbappe :D

0

@jakub1906 nie no to fejk, może za kilka lat

1

@Rhaan Dla mnie 6
1.Pena
2.Araujo
3.Cubarsi
4. Kounde
5.Cancelo
6.Frenkie

0

Ryoyu dopiero dzisiaj dojechał na MŚ

0

@SkilledHydra16 Najlepszy okres Barcelony Xaviego, teraz o takich wynikach pomarzyć

0

Pena Pena ale nie widziałem komentarza krytykującego Araujo za 4 gola, obarczyć o tą bramkę trzeba po połowie Urugwajczyka i naszego młodego bramkarza.

1

@Encore Xavi is a shame!

0

@tbas chłop wraca po kontuzji i bierze wszystko na klate, Roberto by nas uspokajał że drużyna jest zjednoczona i w następnym meczu będzie widoczna poprawa

0

Xavi po prostu lubi wyzwania, w zeszłym roku pobił rekord klubu w ilości najmniej straconych bramek w sezonie to teraz walczy o stracenie najwięcej

0

@KrychaFCB dziwnie piszesz Ter Stegen

0

Gdyby nie Ter Stegen i Dembele podobnie by to wyglądało w zeszłym sezonie

1

Xavi po meczu: "Możemy być dumni, walczyliśmy do końca"

0

"Zatopieni" Dzienniki mogą skopiować tytuły z czwartku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?