kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Patrząc na terminarz strata jest za dużo. Liga to będzie cud w tym sezonie
7
@Tasde no a Roberto wczoraj to jak został pozostawiony? Trochę obiektywności bo naprawdę
0
@Chaoss Niestety nie
1
@LM10GOAT Akurat mam nockę
0
@maatiixx No zobaczymy jak to teraz będzie wyglądać. Oby lepiej. Przekonamy się za 4 lata
1
@koksik2700 Odpłynałeś kolego
0
@Cotutajsiedzieje Wierzmy że będzie lepiej, mamy najlepszego premiera pod słońcem
28
No tak to wygląda właśnie..
1
Albo te zainteresowanie Bayernu tak wpłynęło na Araujo albo ta maska. Oby to drugie
1
Prawie jak Rodrygo
1
Wydaje mi się że nawet gdyby na Monjuic przyjechało w tej chwili Fc Albatros to byśmy nie wygrali różnicą dwóch goli
2
Kurde Araujo powiedz wprost, że Bayern Cię kusi ale się nigdzie nie wybierasz. Bo takie gadanie że chce wygrywać tytuły to Neymar też tak mówił.
1
Alez powrót Moranta. 34 punkty i game winner
0
@Gaz ciaryy
0
@Gaz Najlepszy okres za kadencji Xaviego
3
@Herato Mane?
.
20
Rok temu odbył się mecz, podczas którego straciłem kilka lat mojego życia. Od momentu kiedy Mbappe strzelił bramkę kontaktową mój puls podskoczył do granic możliwości. A to co się działo podczas karnych to już w ogóle inny wymiar emocji. Klęknąłem na ziemi i tylko głęboko oddychając spooglądałem, utumaniony w ekran mojego telewizora. To niesamowite jak gość który pokonał wiele przeciwności losu, którego przez wiele lat podziwialiśmy w barwach naszej ukochanej drużyny, który dał nam tyle radości, przez którego co mecz zbieraliśmy szczękę z podłogi, wpłynął na nas do takiego stopnia, że się po prostu z nim utożsamiliśmy. Cieszmy się, że mogliśmy ten mecz oglądać, bo to spotkanie naznaczyło i zakończyło pewien cykl futbolu, zwieńczyło karierę najlepszego piłkarza w historii tego sportu. Ten mecz zapadnie w pamięci do końca życia i będziemy o nim opowiadać młodszym pokoleniom.
0
@Rl9k1nG Jakieś zmiany zauważyłeś już?
3
@Firestone to jaka jest granica pomiędzy tym "że jesteśmy w wyścigu" a tym kiedy nie będziemy w wyścigu? Jak będziemy mieli 15 punktów straty? Mamy 5 punktów do Realu, 7 punktów do Girony, a na wiosnę masa trudnych wyjazdów gdzie Real wszystkie praktycznie ma już za sobą. Mistrzostwo to będzie cud w tym sezonie i według mnie powoli się z tego wyścigu wypisujemy.
3
@AlvaroHanso Oddajmy wszystkich, Araujo, De Jonga, Gaviego i ściągnijmy Parejo, Koke czy Bernardo
1
A komu się nie marzy?
2
Valencia zapłaci rachunek
1
@Mns21 Kloop
.
0
@Ptasior Paulinho też miał być zapchajdziurą, ale transferem okazał się świetnym.
0
@MESSIah16 niby tak, ale przy naszym kryzysie każdy grosz jest ważny, taki Real i City mają budżet w normie a i tak potrafią się spiąć i wygrać mecze o pietruszkę, my mamy większy problem i nie potrafimy.
0
PO przejęło władzę i już na TVPis nie ma skrótów LM? Czy jaki jest powód?
0
@An_Pm730 Brzmi jak żart 1 kwietniowy
0
@qbuteq ale z premierem Donaldem Tuskiem
1
@Encore Nie no wystawienie tutaj piłki Lewemu to obowiązek, druga sprawa to to w którego obrońcę Lewy by strzelił
6
Mamy w składzie jednego z najlepszych obrońców na świecie, drugiego który przyszedł za 60 milionów. Jednego z najlepszych bramkarzy. Dwóch golden boy'ow. Bocznego obrońce i napastnika którzy jeszcze dwa lata temu byli topką na swoich pozycjach. Do tego gościa który rok temu zgarnał wszystko z drużyną w której był kluczowym zawodnikiem i do tego pomocnika który obecnie jest jednym z najlepszym na świecie i którego sufit jest tylko wyższy, a Xavi wychodzi na konferencję i mówi że jesteśmy w budowie XDD