kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Herato Perisic?
18
To wkleję jeszcze raz moją zapowiedż kontuzji Pedriego bo coraz będzie staje się realna.
24 sierpnia - Pedri kontuzjowany
15 września - Pedri z szansą na wcześniejszy powrót do gry
29 września - powrót Pedriego jest już bliski
10 października - powrót Pedrigo się przedłuża, występ w ligowym klasyku pod znakiem zapytania
20 października - Pedri robi postępy, ale nie zagra z Atletic
27 października - Pedri w 100% wyleczony i gotowy na klasyk
29 października - Pedri wykluczony z klasyku!
30 października - Pedri ponownie kontuzjowany, powód: pośpiech, miesiąc przerwy, ma być gotowy na Atletico
15 listopada - Leczenie Pedriego przebiega pomyślnie, ale jego powrót nie będzie przyspieszany
30 listopada - Pedri gotowy do gry, dostanie minuty z Atletico
3 grudnia - Pedri dostaje 30 minut od Xaviego (lub innego trenera) w meczu z Atletico i wraca po kontuzji.
0
@Nazio_87 Na przyszłość jak dostać się na Bunkry?
8
Czyli co Tusk premierem? W tym kraju już lepiej nie będzie..
0
Ten poseł z Pisu jaki smutny siedzi w TVP
0
@cris27 Głosują na nich Ci co chcą żeby w końcu PIS przestał rządzić
0
@Essos łatwy pieniądz
1
Dostał Tusk 2 złote?
1
Najlepsze jest to że o Bosaku mówi się tylko po debetach jako o zbawcy narodu a po wyborach się o nim zapomina bo nie dobija z Konfederacją nawet do 10%
0
@PatrychoO akurat Kaczor inteligencją wszystkich chowa do kieszeni z tej debaty
0
@IrekPOL Donaldzio najlepszy. Ma mój głos
0
@MesQueUnClub96 jakie 8, 10
1
@Encore prześcieradła?
0
Fati wchodzi w 89 minucie.
3
Fati widzę nawet w Brighton ogony.
1
Jutro Kuba wygrywa za trzy z Iranem, Włochy 3-2 z Brazylią i Niemcy i Kuba jadą na igrzyska, a Brazylia i Włochy liczą na ranking. Byłoby zabawnie.
1
Lepiej nie. Wyobraźcie sobie, jesteśmy liderem La Ligi, przychodzi Messi, przegrywamy kilka meczy spadamy z fotelu lidera i na dodatek odpadamy z Ligi Mistrzów. Ale byłaby nagonka na Leo i na zarząd. Lepiej jeden mecz pożegnalny i wszystko.
16
Gavi: Robert do cholery, nie możesz faulować w tym momencie. Cholera! Człowieku
Też Gavi faulujący w końcówce arcyważnego meczu z Porto gdzie wynik jest na styku mając na koncie żółtą kartkę.
1
@JohnDeere Zawsze będzie ktoś kontuzjowany. Tak będziemy się tłumaczyć jak odpadniemy na wiosnę z Arsenalem czy innym United z Ligi Mistrzów? Że kogoś nie było?
0
@tbas a mi się nadal nie podoba, miał jakieś celne dośrodkowanie?
0
@FcPortoFan1999 Zasłużone prowadzenie? Obie drużyny grają kaszane ale to Porto miało więcej konkretów przed golem dla Barcelony.
0
@Ghostface a ja mam mieszane uczucia, może i więcej jest go z przodu ale dokładność i ostatnie podanie strasznie kuleje.
0
@Danqoo napędza ataki podaniami do przodu, a to już coś. Dwa razy świetnie znalazł Felixa, raz Jamala. No i na koniec asysta do Ferrana.
0
Pozytywny wynik niech nie przykrywa tego że gra jest tragiczna. Porto znacznie lepiej gra w piłkę. U nas oprócz Gundogana nie ma gracza którego można wyróżnić.
1
Najlepszy zawodnik 1 połowy potwierdza to asystą.
1
@Arkon Celtics-Bucks tu raczej finał nie może być inny. A na za zachodzie obstawiam Lakers z Nuggets. Nie widzę finału dla Suns z Nurkiciem pod koszem, no i coś tam mi się wydaje nie zagra, tak jak nie zagrało w Nets swego czasu.
Zwycięzca Wschodu oczywiście bierze finał.
0
Gra ktoś z Was w EA FC na Xboxie One ?
2
@budel17 U nas tylko Frenkie jest zdolny do tego typu rajdów
0
@Barcasub Oj prawda, ale pieniążki muszą się zgadzać.
0
W NBA najlepsze jest to że nie ma żadnych plotek. Nic się nie dzieje, nikt o niczym nie mówi, a tu nagle cyk bomba. No kto by się spodziewał Lillarda w Bucks.