1

@Herato Perisic?

18

To wkleję jeszcze raz moją zapowiedż kontuzji Pedriego bo coraz będzie staje się realna.
24 sierpnia - Pedri kontuzjowany
15 września - Pedri z szansą na wcześniejszy powrót do gry
29 września - powrót Pedriego jest już bliski
10 października - powrót Pedrigo się przedłuża, występ w ligowym klasyku pod znakiem zapytania
20 października - Pedri robi postępy, ale nie zagra z Atletic
27 października - Pedri w 100% wyleczony i gotowy na klasyk
29 października - Pedri wykluczony z klasyku!
30 października - Pedri ponownie kontuzjowany, powód: pośpiech, miesiąc przerwy, ma być gotowy na Atletico
15 listopada - Leczenie Pedriego przebiega pomyślnie, ale jego powrót nie będzie przyspieszany
30 listopada - Pedri gotowy do gry, dostanie minuty z Atletico
3 grudnia - Pedri dostaje 30 minut od Xaviego (lub innego trenera) w meczu z Atletico i wraca po kontuzji.

0

@Nazio_87 Na przyszłość jak dostać się na Bunkry?

8

Czyli co Tusk premierem? W tym kraju już lepiej nie będzie..

0

Ten poseł z Pisu jaki smutny siedzi w TVP

0

@cris27 Głosują na nich Ci co chcą żeby w końcu PIS przestał rządzić

0

@Essos łatwy pieniądz

1

Dostał Tusk 2 złote?

1

Najlepsze jest to że o Bosaku mówi się tylko po debetach jako o zbawcy narodu a po wyborach się o nim zapomina bo nie dobija z Konfederacją nawet do 10%

0

@PatrychoO akurat Kaczor inteligencją wszystkich chowa do kieszeni z tej debaty

0

@IrekPOL Donaldzio najlepszy. Ma mój głos

0

@MesQueUnClub96 jakie 8, 10

1

@Encore prześcieradła?

0

Fati wchodzi w 89 minucie.

3

Fati widzę nawet w Brighton ogony.

1

Jutro Kuba wygrywa za trzy z Iranem, Włochy 3-2 z Brazylią i Niemcy i Kuba jadą na igrzyska, a Brazylia i Włochy liczą na ranking. Byłoby zabawnie.

1

Lepiej nie. Wyobraźcie sobie, jesteśmy liderem La Ligi, przychodzi Messi, przegrywamy kilka meczy spadamy z fotelu lidera i na dodatek odpadamy z Ligi Mistrzów. Ale byłaby nagonka na Leo i na zarząd. Lepiej jeden mecz pożegnalny i wszystko.

16

Gavi: Robert do cholery, nie możesz faulować w tym momencie. Cholera! Człowieku
Też Gavi faulujący w końcówce arcyważnego meczu z Porto gdzie wynik jest na styku mając na koncie żółtą kartkę.

1

@JohnDeere Zawsze będzie ktoś kontuzjowany. Tak będziemy się tłumaczyć jak odpadniemy na wiosnę z Arsenalem czy innym United z Ligi Mistrzów? Że kogoś nie było?

0

@tbas a mi się nadal nie podoba, miał jakieś celne dośrodkowanie?

0

@FcPortoFan1999 Zasłużone prowadzenie? Obie drużyny grają kaszane ale to Porto miało więcej konkretów przed golem dla Barcelony.

0

@Ghostface a ja mam mieszane uczucia, może i więcej jest go z przodu ale dokładność i ostatnie podanie strasznie kuleje.

0

@Danqoo napędza ataki podaniami do przodu, a to już coś. Dwa razy świetnie znalazł Felixa, raz Jamala. No i na koniec asysta do Ferrana.

0

Pozytywny wynik niech nie przykrywa tego że gra jest tragiczna. Porto znacznie lepiej gra w piłkę. U nas oprócz Gundogana nie ma gracza którego można wyróżnić.

1

Najlepszy zawodnik 1 połowy potwierdza to asystą.

1

@Arkon Celtics-Bucks tu raczej finał nie może być inny. A na za zachodzie obstawiam Lakers z Nuggets. Nie widzę finału dla Suns z Nurkiciem pod koszem, no i coś tam mi się wydaje nie zagra, tak jak nie zagrało w Nets swego czasu.
Zwycięzca Wschodu oczywiście bierze finał.

0

Gra ktoś z Was w EA FC na Xboxie One ?

2

@budel17 U nas tylko Frenkie jest zdolny do tego typu rajdów

0

@Barcasub Oj prawda, ale pieniążki muszą się zgadzać.

0

W NBA najlepsze jest to że nie ma żadnych plotek. Nic się nie dzieje, nikt o niczym nie mówi, a tu nagle cyk bomba. No kto by się spodziewał Lillarda w Bucks.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?