kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
24 sierpnia - Pedri kontuzjowany
15 września - Pedri z szansą na wcześniejszy powrót do gry
29 września - powrót Pedriego jest już bliski
10 października - powrót Pedrigo się przedłuża, występ w ligowym klasyku pod znakiem zapytania
20 października - Pedri robi postępy, ale nie zagra z Atletic
27 października - Pedri w 100% wyleczony i gotowy na klasyk
29 października - Pedri wykluczony z klasyku!
30 października - Pedri ponownie kontuzjowany, powód: pośpiech, miesiąc przerwy, ma być gotowy na Atletico
15 listopada - Leczenie Pedriego przebiega pomyślnie, ale jego powrót nie będzie przyspieszany
30 listopada - Pedri gotowy do gry, dostanie minuty z Atletico
3 grudnia - Pedri dostaje 30 minut od Xaviego (lub innego trenera) w meczu z Atletico i wraca po kontuzji.
0
@barcelonaLM On wróci w grudniu
0
@hayek z drugiego nie ma kogoś lepszego od Lipska?
4
Powrót przełom września i października? Także wróci w grudniu.
10
Jak zaczynaliśmy poprzedni sezon byłem cały podekscytowany i pełny nadziei. Przed tym sezonem nie czuję kompletnie nic i zero ekscytacji. Teraz jeszcze te kontuzje Araujo i Pedriego. Wypychanie z klubu Ansu i fatalna forma Lewego... Czy może być jeszcze gorzej
0
Pamiętam jak przed sezonem pisaliśmy że wystarczy że Araujo i Pedri wylecą i będą problemy. No i mamy. Dwa mecze zagraliśmy a już obaj z kontuzjami.
1
XDD sprzedać po sezonie za 100 milionów i zapomnieć
0
@Emhyr Alves planuje znowu wrócić do Barcelony?
1
@Emhyr Dla mnie to jest jeszcze gorsze zagranie. Atak na krtań mogło zakończyć się dużo gorzej dla Abde.
2
@Comentateiro Taki mecz na pewno był z Sevillą kiedy strzelil fenomenalną bramką i rozegrał fantastyczny mecz. Ale to fakt takich spotkań można policzyć na palcach jednej ręki.
0
Ale psycha Hurkaczowi siada w kluczowych momentach. Beret dwa lata temu i Djokovic w tym roku na Wimbledonie i teraz Alcaraz.
2
Jak Świątek już Gauff ogrywa to nie jest najlepiej z formą Igi. Ale rok temu też nie było. Nie mam nic przeciwko powtórki sprzed roku.
1
Coutinho to chyba faktycznie był kontuzjowany przecież bo nie trenował od początku pobytu w Barcelonie.
0
@Hawajski89 przecież to jest wypożyczenie
0
Dembele z 10 w PSG :D
2
@FCBMati10 na głownej stronie jest. W artykule ze Soto Grado schowany do lodówki.
2
Van der Brom powiedział że kocha Barcelonę?
Można stawiać pieniądze na Spartak w takim razie.
0
@pioz123 myślałem że idzie się domyśleć bo El Nesyri z nogi nie strzelił
0
@vangoor Christensen który co pare meczy ma drobne urazy + Iniago które nie grał przez kontuzję prawie rok i zaraz może się okazać że jedynymi naszymi zdrowymi środkowymi obrońcami będą Kounde i Garcia a na prawej obronie grał Roberto. Faktycznie biedy nie ma.
0
@VeB 1899 2 to co najmniej. Może w listopadzie wróci
0
Szybko poszło. Oby nie wrócił jak Dembele i Pedri w zeszlym sezonie
1
Nie dał kartki za to. Hit.
0
@pioz123 nie no ale napisałem właśnie że TAKICH bramek się oczekuje.
0
@pioz123 bym musiał przeanalizować ile bramek Lewy u nas bramek głową strzelił. Chyba na palcach jednej ręki można policzyć.
1
Takich bramek właśnie oczekuje się w Barcelonie od Lewego. Nic więcej. Gdyby to robił nie byłoby żadnego narzekania.
1
@Arkadio90 Idiotyczny komentarz dnia znany. Gratulacje
0
@Medium przecież on się łapał za lewą nogę w pierwszej połowie
0
@626 Oczywiście że wyjdzie, jeszcze przy pauzie Raphinhi jest to pewnik.
0
W tej sytuacji Timber doznał zerwania ACL. Zwykły bieg do tyłu. Ogromny pech. U Militao było od razu widać że ACL poszło w sytuacji Holendra niekoniecznie.
5
Ma dryk do gry kombinacyjnej, ma wykończenie, ma ostatnie podanie co nie raz pokazywał w zeszłym sezonie. Brakuje tylko dryblingu i szybkosci, które go charakteryzowały przed kontuzją. Jeśli to wróci może być jednym z najlepszych skrzydłowych. A Xavi: Sprzedamy Ansu, wypożyczymy Felixa będzie kaska, a na skrzydle wystawimy Gaviego lub Gundogana. Co może pójść nie tak presesie?