35

24 sierpnia - Pedri kontuzjowany
15 września - Pedri z szansą na wcześniejszy powrót do gry
29 września - powrót Pedriego jest już bliski
10 października - powrót Pedrigo się przedłuża, występ w ligowym klasyku pod znakiem zapytania
20 października - Pedri robi postępy, ale nie zagra z Atletic
27 października - Pedri w 100% wyleczony i gotowy na klasyk
29 października - Pedri wykluczony z klasyku!
30 października - Pedri ponownie kontuzjowany, powód: pośpiech, miesiąc przerwy, ma być gotowy na Atletico
15 listopada - Leczenie Pedriego przebiega pomyślnie, ale jego powrót nie będzie przyspieszany
30 listopada - Pedri gotowy do gry, dostanie minuty z Atletico
3 grudnia - Pedri dostaje 30 minut od Xaviego (lub innego trenera) w meczu z Atletico i wraca po kontuzji.

0

@barcelonaLM On wróci w grudniu

0

@hayek z drugiego nie ma kogoś lepszego od Lipska?

4

Powrót przełom września i października? Także wróci w grudniu.

10

Jak zaczynaliśmy poprzedni sezon byłem cały podekscytowany i pełny nadziei. Przed tym sezonem nie czuję kompletnie nic i zero ekscytacji. Teraz jeszcze te kontuzje Araujo i Pedriego. Wypychanie z klubu Ansu i fatalna forma Lewego... Czy może być jeszcze gorzej

0

Pamiętam jak przed sezonem pisaliśmy że wystarczy że Araujo i Pedri wylecą i będą problemy. No i mamy. Dwa mecze zagraliśmy a już obaj z kontuzjami.

1

XDD sprzedać po sezonie za 100 milionów i zapomnieć

0

@Emhyr Alves planuje znowu wrócić do Barcelony?

1

@Emhyr Dla mnie to jest jeszcze gorsze zagranie. Atak na krtań mogło zakończyć się dużo gorzej dla Abde.

2

@Comentateiro Taki mecz na pewno był z Sevillą kiedy strzelil fenomenalną bramką i rozegrał fantastyczny mecz. Ale to fakt takich spotkań można policzyć na palcach jednej ręki.

0

Ale psycha Hurkaczowi siada w kluczowych momentach. Beret dwa lata temu i Djokovic w tym roku na Wimbledonie i teraz Alcaraz.

2

Jak Świątek już Gauff ogrywa to nie jest najlepiej z formą Igi. Ale rok temu też nie było. Nie mam nic przeciwko powtórki sprzed roku.

1

Coutinho to chyba faktycznie był kontuzjowany przecież bo nie trenował od początku pobytu w Barcelonie.

0

@Hawajski89 przecież to jest wypożyczenie

0

Dembele z 10 w PSG :D

2

@FCBMati10 na głownej stronie jest. W artykule ze Soto Grado schowany do lodówki.

2

Van der Brom powiedział że kocha Barcelonę?
Można stawiać pieniądze na Spartak w takim razie.

0

@pioz123 myślałem że idzie się domyśleć bo El Nesyri z nogi nie strzelił

0

@vangoor Christensen który co pare meczy ma drobne urazy + Iniago które nie grał przez kontuzję prawie rok i zaraz może się okazać że jedynymi naszymi zdrowymi środkowymi obrońcami będą Kounde i Garcia a na prawej obronie grał Roberto. Faktycznie biedy nie ma.

0

@VeB 1899 2 to co najmniej. Może w listopadzie wróci

0

Szybko poszło. Oby nie wrócił jak Dembele i Pedri w zeszlym sezonie

1

Nie dał kartki za to. Hit.

0

@pioz123 nie no ale napisałem właśnie że TAKICH bramek się oczekuje.

0

@pioz123 bym musiał przeanalizować ile bramek Lewy u nas bramek głową strzelił. Chyba na palcach jednej ręki można policzyć.

1

Takich bramek właśnie oczekuje się w Barcelonie od Lewego. Nic więcej. Gdyby to robił nie byłoby żadnego narzekania.

1

@Arkadio90 Idiotyczny komentarz dnia znany. Gratulacje

0

@Medium przecież on się łapał za lewą nogę w pierwszej połowie

0

@626 Oczywiście że wyjdzie, jeszcze przy pauzie Raphinhi jest to pewnik.

0


W tej sytuacji Timber doznał zerwania ACL. Zwykły bieg do tyłu. Ogromny pech. U Militao było od razu widać że ACL poszło w sytuacji Holendra niekoniecznie.

5

Ma dryk do gry kombinacyjnej, ma wykończenie, ma ostatnie podanie co nie raz pokazywał w zeszłym sezonie. Brakuje tylko dryblingu i szybkosci, które go charakteryzowały przed kontuzją. Jeśli to wróci może być jednym z najlepszych skrzydłowych. A Xavi: Sprzedamy Ansu, wypożyczymy Felixa będzie kaska, a na skrzydle wystawimy Gaviego lub Gundogana. Co może pójść nie tak presesie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?