kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrykBarca Ale wtedy to już mistrzostwo było zaklepane.
1
@koziar kiedy go nie było pół sezonu?
1
@PatrykBarca Fati to statystyki zrobił ostatnimi występami.
5
Śmieszy mnie te Wasze gadanie i ulga że sprzedajemy zawodnika wiecznie nieobecnego, nieregularnego, ale już o tym że gdyby nie Dembele nie byłoby mistrzostwa i rok temu awansu do Ligi Mistrzów to już nikt nie pamięta. Mieliście już unaocznione w zeszłym sezonie jak to wyglądało po kontuzji Dembele. Przewaga zaczęła topnieć, a nasz atak nie byl w stanie nic wykreować. Dobrze że Real i Atleti też się potykali bo jeszcze mogło być gorąco pod koniec sezonu.
4
Oby tylko przeciwnicy nie rozpracowali Raphinhi i nie zorientowali się żę będzie ciagle przekładał piłkę na lewą nogę i wrzucał bo wyeliminują wtedy nasze największe zagrożenie w ataku.
0
@Toffik czyli Dembele nie dostanie tych 25 milionów? Ale on jest dzbanem
3
@Peciak Zgadzam się, bez Dembele nasz atak będzie przewidywalny jak wrzutki Raphinhi. Jeśli nikogo nie sprowadzimy za Dembele nie zdziwię się jak 3 rok z rzędu nie wyjdziemy z grupy LM.
0
@Toffik no jak chodzi o ta samę klauzulą to 25 dla Dembele 25 dla Barcelony. To o jakich 50 milionach Ty mówisz?
0
@Toffik 25 milionów
1
Kounde tez cos nie ufam. Cały rok zagra na prawej obronie i pójdzie za kumplem do Paryża.
0
@PatriBarca a ile spotkań opuścił w zeszłym sezonie??
2
@blazeq Dembele jest klase lepszym piłkarzem od Raphinhi no tylko te kontuzje...
3
Nie oszukujmy się. Raphinha jest dużo gorszym piłkarzem od Dembele. Po przyjściu Xaviego Francuz był naszym najlepszym skrzydłowym. Nasza siła rażenia w ataku zdecydowanie zmaleje.
0
Dlaczego połowa z 50mln do Dembele?
4
Bez Dembele to juz w ogóle nasz atak bedzie bezzębny. Oglądanie Raphinhi bez dryblingu przez cały sezon to będzie męczarnia.
4
@BarcaaVEB niech młody dołączy do naszych 2 diamentów i stworzy trio jak niegdyś Busi-Xavi-Iniesta
17
Ten mecz rozwiązał jedną kwestię. Xavi prosił jeszcze o transfery prawego obrońcy i kreatywnego pomocnika. Po dzisiejszym występie Fermina i partidazo Desta chyba znamy pozycję która powinna być priorytetem do wzmocnienia.
0
@MaziFCB Sarkazm :P
2
Nie cieszmy się tak, gdyby Real grał o coś to te strzały w poprzeczkę kończyłyby się bramkami.
1
@Gaucho Urlopy
.
7
W sumie trochę szkoda Desta. Wprowadził go Xavi na pożarcie. Najtrudniejszy z możliwych testów oblany po całości. 15 minut starczyło żeby się skompromitował. Vinicius przez te 15 minut wykonał więcej udanych driblingów niż we wszystkich klasykach w poprzednim sezonie.
2
Co Vinicius robi z Destem to jest masakra.
2
Abde i Fati dostaną 5 minut pewnie.
5
@mokrychlopiec Plecy. Z córką króla nie ma łatwo
0
@LM10GOAT Przecież Real ma nazwiska
0
Najlepszy Oriol
Pedri, Balde i Kounde też na plus.
0
@gumaz troszeczkę
1
Czyli jednak to prawda że mecz opóźniony o 6 minut. Kurdee, mogłem się wykąpać.
0
@JaroCoach Oni nie mają napastnika!