0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrykBarca Ale wtedy to już mistrzostwo było zaklepane.

1

@koziar kiedy go nie było pół sezonu?

1

@PatrykBarca Fati to statystyki zrobił ostatnimi występami.

5

Śmieszy mnie te Wasze gadanie i ulga że sprzedajemy zawodnika wiecznie nieobecnego, nieregularnego, ale już o tym że gdyby nie Dembele nie byłoby mistrzostwa i rok temu awansu do Ligi Mistrzów to już nikt nie pamięta. Mieliście już unaocznione w zeszłym sezonie jak to wyglądało po kontuzji Dembele. Przewaga zaczęła topnieć, a nasz atak nie byl w stanie nic wykreować. Dobrze że Real i Atleti też się potykali bo jeszcze mogło być gorąco pod koniec sezonu.

4

Oby tylko przeciwnicy nie rozpracowali Raphinhi i nie zorientowali się żę będzie ciagle przekładał piłkę na lewą nogę i wrzucał bo wyeliminują wtedy nasze największe zagrożenie w ataku.

0

@Toffik czyli Dembele nie dostanie tych 25 milionów? Ale on jest dzbanem

3

@Peciak Zgadzam się, bez Dembele nasz atak będzie przewidywalny jak wrzutki Raphinhi. Jeśli nikogo nie sprowadzimy za Dembele nie zdziwię się jak 3 rok z rzędu nie wyjdziemy z grupy LM.

0

@Toffik no jak chodzi o ta samę klauzulą to 25 dla Dembele 25 dla Barcelony. To o jakich 50 milionach Ty mówisz?

0

@Toffik 25 milionów

1

Kounde tez cos nie ufam. Cały rok zagra na prawej obronie i pójdzie za kumplem do Paryża.

0

@PatriBarca a ile spotkań opuścił w zeszłym sezonie??

2

@blazeq Dembele jest klase lepszym piłkarzem od Raphinhi no tylko te kontuzje...

3

Nie oszukujmy się. Raphinha jest dużo gorszym piłkarzem od Dembele. Po przyjściu Xaviego Francuz był naszym najlepszym skrzydłowym. Nasza siła rażenia w ataku zdecydowanie zmaleje.

0

Dlaczego połowa z 50mln do Dembele?

4

Bez Dembele to juz w ogóle nasz atak bedzie bezzębny. Oglądanie Raphinhi bez dryblingu przez cały sezon to będzie męczarnia.

4

@BarcaaVEB niech młody dołączy do naszych 2 diamentów i stworzy trio jak niegdyś Busi-Xavi-Iniesta

17

Ten mecz rozwiązał jedną kwestię. Xavi prosił jeszcze o transfery prawego obrońcy i kreatywnego pomocnika. Po dzisiejszym występie Fermina i partidazo Desta chyba znamy pozycję która powinna być priorytetem do wzmocnienia.

0

@MaziFCB Sarkazm :P

2

Nie cieszmy się tak, gdyby Real grał o coś to te strzały w poprzeczkę kończyłyby się bramkami.

1

@Gaucho Urlopy
.

7

W sumie trochę szkoda Desta. Wprowadził go Xavi na pożarcie. Najtrudniejszy z możliwych testów oblany po całości. 15 minut starczyło żeby się skompromitował. Vinicius przez te 15 minut wykonał więcej udanych driblingów niż we wszystkich klasykach w poprzednim sezonie.

2

Co Vinicius robi z Destem to jest masakra.

2

Abde i Fati dostaną 5 minut pewnie.

5

@mokrychlopiec Plecy. Z córką króla nie ma łatwo

0

@LM10GOAT Przecież Real ma nazwiska

0

Najlepszy Oriol
Pedri, Balde i Kounde też na plus.

0

@gumaz troszeczkę

1

Czyli jednak to prawda że mecz opóźniony o 6 minut. Kurdee, mogłem się wykąpać.

0

@JaroCoach Oni nie mają napastnika!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?