kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@CZAJUN_119 No w pomocy to tymbardziej go nie widzę, no chyba że zakładamy że Pedri ciągle bedzie się łamał. No chyba że że ściagamy Portugalczyka na lewe skrzydło.
0
@kuz A Ty jak to widzisz? Będzie lepiej? Jest perspektywa poprawy naszej gry z Gavim na skrzydle?
0
Nie widzę żeby nasza gra zmieniła się na lepsze w przyszłym sezonie. Znowu będzie meczenie buły po 1-0. Pewnie będziemy grali z 4 pomocnikami i Gavim na lewym skrzydle. Chcemy Bernardo gdzie na jego pozycji jest już Dembele i Raphinha. Jedyna nadzieja w tym że Fati odpali, ale do tego droga daleka tym bardziej że Xavi od początku sezonu na pewno nie będzie dawał mu większej ilości minut ze względu na to że będzie chciał grać Gavim na skrzydle.
0
Ten finał był lepszy czy jednak Roger z Djoko w 2019 roku?
0
@abram3k Co tam było?
5
dokładnie 9 lat temu Goetze sprawił że Messi musiał jeszcze trochę poczekać na swój Puchar Świata.
1
@Cotutajsiedzieje Mam taką oprócz tego pierwszego punktu Jest trochę leniwa i nie wie co ze sobą dalej robić chociaż zdała maturę na poziomie przyzwoitym.
0
@martin43 usuń bo polecisz
0
Xavi mówi o czymś historycznym. Mając w ataku odwiedzającego co jakiś czas szpital Dembele, jednowymiarowego Raphinhę oraz bez formy Ansu i zakopanego Ferrana. Jak on chce coś ugrać w LM z tym atakiem?
1
@OskP Zdjęcie przerobionee
0
@MesQueUnClub96 i Bautistą który też lubi trawę. Dotarł na Wimbledonie przecież do półfinału już.
1
@MessiForeverTheBest Po prostu chcemy aby Iga została numerem 1
0
W Pucharze Gampera najczęściej chodzi o to żeby to Barcelona zdobyła trofeum, dlatego trzeba było znaleźć rywala który tych trofeów w ogóle nie zdobywa. Laporta to ma łeb do interesów.
3
@wasacz Pegula-Rybakina
0
Wczoraj w meczu Świątek była sytuacja w której sędzia wywołał aut, a Bencic nie miała już challengu. Była to końcówka trzeciego seta przy wyniku 5-3 na Swiątek i 15-30 dla Bencic przy serwisie Igi. Podobno ta piłka była dobra. Realizatorzy zawsze pokazywali przy piłkach spornych sokole oko, a w tej konkretnej sytuacji też pojawiło się w dolnym rogu sokole oko ale z opóźnieniem i potem musieli je przerwać w trakcie lotu piłki bo Iga juz zbierała się do kolejnego serwisu i koniec końców nie pokazano czy piłka była dobra.
8
Za dużo to się nie dowiedziałem z tego artykułu.
1
Iga nie dotknęła tej piłki nogą?
0
Kto bierze medicala w meczu Peguli i dlaczego?
0
A co z Araujo? Będzie gotowy?
1
@klopx jakby do nas przyszedł to pewnie bys pisał że droga Messiego go czeka przy dobrych wiatrach
0
Podobno dalej nie zamykają dachów, tylko czekają aż przestanie padać. Kabaret..
0
Znowu pada? To są jakieś jaja
0
Iga gra po Kasatkinie?
0
@MesQueUnClub96 o której?
0
A w Londynie... pada
0
@Kamiloza91 Fatii
1
@barcelonaLM Jutro nie ma padać więc jest nadzieja. Problem jednak w tym że cały weekend zapowiadają deszcze w Londynie. Ciekawe jak to organizatorzy rozwiążą.
0
Ciekawa sytuacja w meczu Berrettiniego z Sonego. Przez 8 pierwszych gemów tego pojedynku odbierający podanie nie zdobył ani jednego punktu. Seta po tiebreaku wygrał Sonego.
4
@kiper09 Podejrzewam że 5 pierwszych i 10 ostatnich bez niego.
0
Mecze które nie odbyły się dzisiaj? Przeniesiono na środę, a nie na jutro? Dlaczego tak?