0

@Rewolucja123 Dembele, Frenkie, Gundo

0

@Gaz Gdyby nie kontuzje Pedriego to pewnie nie, ale znając to jaki Pedri jest łamliwy to tak.

0

@bartekvisca Gaviego nie ma dlatego gra

0

@kuz Kimmich no chyba że Dembele ma odejść

0

On nawet w sparingu gra 4 pomocnikami. W takim razie po co nam 6 skrzydłowych. Sprzedać Ferrana i Ansu bo i tak ogony będą grać. Kupić Bernardo, który odciąży Pedriego i lecimy.

0

Jakieś studio na Eleven jest?

0

Co to za nowe logo twittera?

0

@Cotutajsiedzieje środek mocarny. Jeszcze dojdzie do tego Fabinho i Verratti.

0

To PSG bez Mbappe i Verattiego nie wyjdzie z grupy LM.

0

Czyli co? Już nie nie odliczamy do bramki z wolnego?

0

No jeśli Verratti dołączy do Al Hilal to chyba oni będą królami polowania w Arabii. Neves, Koulibaly, Milinkovic-Savic, Malcom i do tego Włoch. Ciekawe czy jeszcze kogoś sprowadzą.

2

@Artysta9 Nie
.

0

Jak myślicie Mbappe wybierze Arabie czy rok bez gry?

0

Dembele, Kounde i Frenkie za Mbappe? Tak czy nie?

0

@DIPENSE nie no z piwkiem o 5 nad ranem chyba by nie siedzieli.

6

@Sulimo XDD gdyby to był Pedri byś mówił no trudno stało się, sparing rozegramy kiedy indziej, ale jest to Kessie więc trzeba całą winę zwalić na niego i najlepiej go jak najszybciej ze Stanów na taczkach wywieść.

0

@KierownikLucas Leon powinien grać. Albo Kurek albo Leon to jest mus. Do kogoś trzeba zagrać piłkę jak nie idzie. Nieregularny ale jego serwis i umiejętności w ataku są nieocenione. I obok Kurka to jedyny zawodnik który może wnieść się na kosmiczny poziom jak to było z Brazylią w fazie zasadniczej Ligi Narodów.

0

@MesQueUnClub96 chodzi o Leona

0

@Cule1234 już się zaczyna lekceważenie. Japońce w najsilniejszym składzie, a nie jak to było w ostatnim meczu z Polakami rezerwowym więc spodziewam się trudnego meczu.

2

Znalezione na tiktokach
De Jong o imprezie u Lewego:
"Co ja mogę powiedzieć o imprezie u Lewego?
Siedzieliśmy sobie spokojnie z Ter Stegenem i nagle wpada Peszkin i mówi:
- Co jest dzieciaczki co pijecie?
Spojrzał na nasze drinki i mówi z uśmiechem:
- Oranżade to piją tu dzieci
Po chwili wrócił polał nam polskiej wódy i mówi:
- No panowie za parę młodą
Później jeszcze toast za potomstwo, za każdego ze składu Barcelony. Nie wiem na kim skończyłem ale wiem że obudziłem sie przy stoliku i obok nikogo już nie było. To już było chyba następnego dnia rano"

Oczywiście koloryzowane

0

@TheNekro94 No Wy mowicie że Perretti dopiero minutę przed tragedią wsiadł do auta. Wcześniej prowadził ten młody, z którym spotkał się przy Galerii. Więc prawdopodobnie wsiadł za kółko właśnie tam, po czym na końcu zmienił się z Perrettim.

1

@RoberDzik Alonso

0

@TheNekro94 z Galerii do Mostu jest 10 minut. To jak w minutę?

0

@dynamite No podobno to Peretti podjechał pod Galerie Krakowską czyli już wtedy pewnie był pijany i pędził po mieście. Przy Galerii mogli się zmienić. Do Mostu Debnickiego jest stamtąd około 10 minut. Wątpię że osoba która wsiadła za kierownicę jechała przepisowe 50 na godzinę mając na uwadze prawdopodobny nacisk kolegów. No nie wiem. Na moje to ktoś dużo wcześniej dostrzegł pędzące po mieście auto.

0

@tristan87 no by zatrzymała ten rajd po Krakowie i zapobiegła tragedii. Równie dobrze mógł zabić normalnych ludzi idących do pracy.

0

Jedzie gościu 140 po mieście, w organiźmie ponad 2 promile alkoholu. Gdzie jest policja? Ludzi też go na pewno widzieli to by mogli zawiadomić jakieś służby. Powinno być więcej patroli zwłaszcza w weekendy.

6

Ależ ciężkie było to do oceny. Ja mam wątpliwości czy piłka dotknęła Allana.

12

Przez lata grałem jako defensywny pomocnik w 5 lidze. Marzę o grze w Barcelonie choć nie jestem wystarczająco dobry by tam grać. Mam problemy z koncentracją, ale wierzę że Xavi zdradzi mi jakiś sekret jak temu zaradzić. Barcelona zawsze była moim pierwszym wyborem. Jestem w stanie nawet zrzec się części swojego wynagrodzenia, aby móc dołączyć do Barçy. Mam nadzieję że ta wiadomość dotrze do Xaviego, a potem do Laporty i spełnię swoje marzenia o założeniu bordowo-granantowej koszulki.

7

@Michael24 Ale Rambla spada na psy. Ciężko już liczyć na jakąś normalną odpowiedź tylko zawsze jakieś smieszki muszą być.

0

Zawodnicy którzy mieli jeszcze repkę nie mieli dzisiaj wracać do treningów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?