0

Może chodzi o Mateu Lahoza?

0

@karolup Od pol roku nie da się na niego patrzeć

3

@Kapiczek Na mundialu też wyglądał jak emeryt?

0

@Fistek Ja będę za tydzień

1

Inter z City powinni rok temu grać w finale bo wtedy faktycznie mecz został opóźniony i rozpoczął się z kilkunasto-minutowym poślizgiem.

1

@malicinho Dużo większą kasę

0

@KrychaFCB Nie zgadzam się. W ostatnim sezonie już było widać że Leo nie jest goleladorem tylko bardziej skupia się na rozegraniu.

1

@Bartula Ja bym chyba jednak wolał przegrać w półfinale LM niż nie wyjść nawet z grupy

3

@Sysia11 Barca z mistrzostwem

1

Camavinga gra 5 minut na pomocy, a Podoliśnki mówi że na tej pozycji wygląda o wiele lepiej niż na boku obrony.

2

De Bruyne jak ryknął na Guardiole

1

Pierwsza połowa jak finał mundialu. Oby tak samo się nie skończyło bo szkoda nerwów.

3

Patrzę na Grealisha i Bernardo. Potem patrzę na jednowymiarowego Raphinhę i zastanawiam się z czym my do ludzi.

0

Mam nadzieję że Raphinha ogląda ten mecz i obserwuje jak powinno się grać na pozycji skrzydłowego przeciwko Camavindze.

0

Vini dotknął piłkę dzisiaj?

4

Bernardo w stylu Mbappe przy krótkim.

4

Od 10 minuty Real nie przekroczył połowy.

0

Real wyszedł z połowy w tym meczu?

0

@VegetaPolska Za dużo tych słabszych momentów. W tamtym sezonie pamiętam też grał kaszanę. Między innymi w meczu z Barceloną przegranym 0-4

2

@Yiamuiaijahaima No i świetnie. Czekam na pojedynek Hallanda z Militao. Mam nadzieję że Norweg go zje.

3

@tristan87 Alemany okłamał tysiące kibiców Aston Villi. Czy on jest normalny. Przyjechał podpisać umowę i się nagle rozmyślił. Bo co? Bo zapropoponowali mu mniej pieniędzy? Dla niego liczy się tylko cash. Na miejscu właścicieli i kibiców Aston Villi bym go spowrotem do Barcelony na taczkach wywiózł.

0

Będzie parodia Borka na temat zmiany decyzji Alemanego?

5

@Firestone I niech wezmą do tego Raphinhe za 100 mln

4

Ferran to jednak transfer top. Alemany zrobił kapitalną robotę.

0

Wracam z nocki. Mówię dokończę sobie FUT Champions. Ale nie wziąłem pod uwagi tego że EA wymyśli sobie przerwę konserwacyjną podczas ostatnich godzin trwania FUT Champions. Nigdy nie zaskakują.

0

No dobra. To teraz Spurs ruszą po obwodowych czy jeszcze poczekają? Wysokich już mają Keldon-Sochan-Wemba. Kogo byście widzieli na rozegraniu w Spurs?

0

Termin meczu z Mallorcą może ulec zmianie? Pytam bo wybieram się na ten mecz, a słyszałem że spotkania którą są już o nic mogą zostać przełożone na sobotę.

1

Był w Barcelonie czy co?

9


Co znaczy słowo carajoo?

0

Joselu nie dotknął piłki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?