kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może chodzi o Mateu Lahoza?
0
@karolup Od pol roku nie da się na niego patrzeć
3
@Kapiczek Na mundialu też wyglądał jak emeryt?
0
@Fistek Ja będę za tydzień
1
Inter z City powinni rok temu grać w finale bo wtedy faktycznie mecz został opóźniony i rozpoczął się z kilkunasto-minutowym poślizgiem.
1
@malicinho Dużo większą kasę
0
@KrychaFCB Nie zgadzam się. W ostatnim sezonie już było widać że Leo nie jest goleladorem tylko bardziej skupia się na rozegraniu.
1
@Bartula Ja bym chyba jednak wolał przegrać w półfinale LM niż nie wyjść nawet z grupy
3
@Sysia11 Barca z mistrzostwem
1
Camavinga gra 5 minut na pomocy, a Podoliśnki mówi że na tej pozycji wygląda o wiele lepiej niż na boku obrony.
2
De Bruyne jak ryknął na Guardiole
1
Pierwsza połowa jak finał mundialu. Oby tak samo się nie skończyło bo szkoda nerwów.
3
Patrzę na Grealisha i Bernardo. Potem patrzę na jednowymiarowego Raphinhę i zastanawiam się z czym my do ludzi.
0
Mam nadzieję że Raphinha ogląda ten mecz i obserwuje jak powinno się grać na pozycji skrzydłowego przeciwko Camavindze.
0
Vini dotknął piłkę dzisiaj?
4
Bernardo w stylu Mbappe przy krótkim.
4
Od 10 minuty Real nie przekroczył połowy.
0
Real wyszedł z połowy w tym meczu?
0
@VegetaPolska Za dużo tych słabszych momentów. W tamtym sezonie pamiętam też grał kaszanę. Między innymi w meczu z Barceloną przegranym 0-4
2
@Yiamuiaijahaima No i świetnie. Czekam na pojedynek Hallanda z Militao. Mam nadzieję że Norweg go zje.
3
@tristan87 Alemany okłamał tysiące kibiców Aston Villi. Czy on jest normalny. Przyjechał podpisać umowę i się nagle rozmyślił. Bo co? Bo zapropoponowali mu mniej pieniędzy? Dla niego liczy się tylko cash. Na miejscu właścicieli i kibiców Aston Villi bym go spowrotem do Barcelony na taczkach wywiózł.
0
Będzie parodia Borka na temat zmiany decyzji Alemanego?
5
@Firestone I niech wezmą do tego Raphinhe za 100 mln
4
Ferran to jednak transfer top. Alemany zrobił kapitalną robotę.
0
Wracam z nocki. Mówię dokończę sobie FUT Champions. Ale nie wziąłem pod uwagi tego że EA wymyśli sobie przerwę konserwacyjną podczas ostatnich godzin trwania FUT Champions. Nigdy nie zaskakują.
0
No dobra. To teraz Spurs ruszą po obwodowych czy jeszcze poczekają? Wysokich już mają Keldon-Sochan-Wemba. Kogo byście widzieli na rozegraniu w Spurs?
0
Termin meczu z Mallorcą może ulec zmianie? Pytam bo wybieram się na ten mecz, a słyszałem że spotkania którą są już o nic mogą zostać przełożone na sobotę.
1
Był w Barcelonie czy co?
9
Co znaczy słowo carajoo?
0
Joselu nie dotknął piłki?