kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chorwacja na 13 miejscu. Kabaret
0
Ale Hiszpania kolejny rok tragedia.
0
Norwegia
Włochy
Szwecja
Moje top 3
0
Jak takie coś dostało się do finału Eurowizji?
1
Laskowski ciągle nadmienia że Origi już był bohaterem meczu półfinałowego LM. Niech skończy pierdzielić już.
1
@Kgorecki2500 Mega traf, ale przy mojej obronie Lucio WC i Ramos Flashback i tak by grzał ławę.
42
Już czuję te ciarki na plecach kiedy to Busi będzie schodził z boiska w meczu z Mallorcą na którym będę obecny. Niesamowicie będzie pożegnać taką legendę na żywo.
0
Spokojnie. Na rewanż wraca Militao.
0
Myślałem że nie da za to kartki
0
Co trafiło Carvajala?
1
@Death_voice Zaraz odejdzie ostatni z tego grona
4
Będę na jego ostatnim meczu na Camp Nou. Coś pięknego.
0
Szkoda. Myślałem że Messi jeszcze powalczy o wyprzedzenie Cristiano w klasyfikacji najlepszych strzelców wszechczasów LM
1
@don'T.R.I.P.e no dawny dawny. Adama Traore też jest teraz cieniem tego zawodnika którym był na początku w Barcelonie.
0
@don'T.R.I.P.e Fati mial najlepszy drybling z nich wszystkich
1
Ależ atmosfera w Neapolu
0
Ale trzeba przyznać że Rodrygo to niesamowity game changer. Strzela jak na zawołanie w najważniejszych meczach. U nas komu najbliżej do takiego zawodnika? Ferran?
0
Ależ interwencja Carvajala
5
Można włączyć. Budźcie sąsiadów.
0
@barcelonaLM To Zofia była?
1
Luba Gaviego na trybunach
0
@P33ck coooo?? XDD
0
Guardiola obrażony na Gundogana. Transfer przesądzony.
0
Będziemy mieli swojego Kroosa w Barcelonie.
0
Ale on będzie chodził w Barcelonie
1
Gundogan to jest Pan piłkarz.
1
@Sewren122 Jak Raphinha jest naszym najlepszym skrzydłowym to ja się nie dziwię że my nie potrafimy wyjść z grupy LM.
0
Na snapchacie jest nowa funkcja pisania z botem? Ciekawa rzecz. Chociaż jak zapytałem kto wygra w tym roku LM odpowiedział że Bayern.
0
@Barcaa12 On gra tak cały czas, tylko Atleti inny styl
7
80 mln za zawodnika, który jedyne co potrafi to zejść na lewą nogą i wrzucic w pole karne gdzie jedna na 10 prób okaże się celna? Newcastle musicie.