4

@Rewolucja123 Nie no u niego nic nie przyspieszali. Dembele dopiero co tydzień temu wszedł na boisko. Sam Xavi mówił że nie będzie przyspieszał powrotu Dembele patrząc na jego historię z kontuzjami.

57

Kontuzja Dembele - 28 stycznia
Pierwsze informacje - dwa/trzy tygodnie przerwy
Diagnoza po badaniach - nawet do 5 tygodni przerwy
Teraz to już 10 tygodni przerwy, a już wiadomo że nie wróci na Atleti czyli co najmniej 12 tygodni pauzy.
To jest jakiś dramat.

0

@Emhyr no słyszę głosy że liga nie jest jeszcze wygrana po tym co dzisiaj zobaczyliśmy. A Real i Atleti dzielą tylko dwa punkty.

2

Ja bym się bardziej o Atletico zaczął obawiać niż o Real. Grają najlepszą piłkę w Hiszpanii w tym roku, punktują genialnie,tak jak my skupiają się tylko na lidze, a do końca sezonu grają praktycznie z samym dołem. Gdyby nas pokonali zrobiłoby się 12 punktów przy układzie że pokonamy Getafe jakimś cudem, które ostatni raz u siebie przegrało pod koniec stycznia.

22

Jeśli naszym najgroźniejszym ofensywnym zawodnikiem był dzisiaj Alba wchodzący na 20 minut to wiedz, że nie jest dobrze.

1

To ja dzisiaj jak ta dziewczynka.

2

Dwa lata temu byłby tutaj gol Fatiego.

5

Może i Fati ma mniej strat niż ostatnio, ale on bazował na dryblingu. A tutaj boi się wejść w jakikolwiek pojedynek.

1

Nie ma goal line to czemu Lahoz pokazywał na zegarek?

3

Oczy bolą niestety.

0

Kessie jakaś pauza czy co?

1

Kiedyś w lany poniedziałek od rana do wieczora latało się z wiadrami, pistoletami, reklamówkami, a teraz gdyby mi dziewczyna nie przypomniała nie wiedziałbym, że lany poniedziałek jest właśnie dzisiaj.

1

Clippers z Suns w 1 rundzie jednak.

1

Blisko 1 rundy GSW - Suns. Wszystko zależy od Phoenix. Ale Clippers robią wszystko żeby ominąć Słońca w 1 rundzie.

0

@4drian0 No dokładnie. Co mam zrobić? Poradzisz? Miałeś podobną sytuację?

0

Jak Wam ktoś zwyzywa rodzinę to olewacie czy wyjaśniacie słownie?

1

@pioz123 no starych mamy mało. Busi może odpocząć, a Lewy niech gra żeby wygrał pichichi.

3

Spieprzyliście nam Wielkanoc.

0

Pamiętam jak odliczaliśmy godziny do rozpoczęcia sezonu, ten entuzjazm i wielkie nadzieje przed pierwszym meczem, a dzisiaj praktycznie kończymy sezon. Teraz czas na sparingi, a piłkarze już bez presji mogą pokazać pełnie swoich możliwości. Zobaczymy kto zda egzamin, a kto nie. Liczę na więcej minut teraz dla młodych.

3

No to dzisiaj oficialnie kończymy sezon. Liga wygrana. Na moje to Pedri i Dembele nie muszą już wracać. Niech się spokojnie wykurują. Dawać już te transfery.

0

@tristan87 Laboga ostatnio naprawdę gada z sensem. Jak go kiedyś nie lubiłem bo nie krył swojego zamiłowania do Realu tak teraz coś mu się przestawiło i dobrze się go słucha.

0

Widzieliście jak Vinicus podbiegł do Gaviego po meczu i zaczął mu coś gadać i śmiał mu się w twarz? Co za typ.

3

@Kondziubarca Raphinha dostał wyższą? Jeszcze gorszy niż Alonso i Roberto

2

@Derean to w jakim stylu przegraliśmy wtedy na Camp Nou z zespołem który jest średniakiem niemieckiej bundesligi to tak była to kompromitacja.

1

Rok temu w tym samym czasie mieliśmy kryzys formy. Ciosem była kompromitacja w LE i odpadnięcie z Eintrachtem. Po niej przyszły porażki z Cadizem i Rayo na własnym stadionie. Oby teraz ta bolesna porażka z Realem nie rozpoczęła kryzysu jaki nadszedł rok temu po klęsce w europejskich pucharach, bo zaraz może się okazać że tracimy punkty z Gironą, potem z Atleti i zrobi się gorąco.

2

@Kluivert_P Akurat wczoraj właśnie świetnie w 1 połowie wracał i przerywał wiele kontr Realu swoimi odbiorami.

3

@analitykTaktyki jak tylko zbieranie zoltych kartek widzisz w defensywie to gówno wisz i najlepiej jakbyś już nic nie komentował.

10

Ale Camavinga zjadł Raphinhe. Aż żal było patrzeć.

0

@MarianekFCB a po co ma wracać w tym sezonie? Do końca sezonu nie ma już ważnego meczu. Liga zamknięta, puchar i LM przegrana. Niech się wykuruje na następny sezon.

2

Raphinha zejdź wstydu oszczędź

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?