kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Rewolucja123 Nie no u niego nic nie przyspieszali. Dembele dopiero co tydzień temu wszedł na boisko. Sam Xavi mówił że nie będzie przyspieszał powrotu Dembele patrząc na jego historię z kontuzjami.
57
Kontuzja Dembele - 28 stycznia
Pierwsze informacje - dwa/trzy tygodnie przerwy
Diagnoza po badaniach - nawet do 5 tygodni przerwy
Teraz to już 10 tygodni przerwy, a już wiadomo że nie wróci na Atleti czyli co najmniej 12 tygodni pauzy.
To jest jakiś dramat.
0
@Emhyr no słyszę głosy że liga nie jest jeszcze wygrana po tym co dzisiaj zobaczyliśmy. A Real i Atleti dzielą tylko dwa punkty.
2
Ja bym się bardziej o Atletico zaczął obawiać niż o Real. Grają najlepszą piłkę w Hiszpanii w tym roku, punktują genialnie,tak jak my skupiają się tylko na lidze, a do końca sezonu grają praktycznie z samym dołem. Gdyby nas pokonali zrobiłoby się 12 punktów przy układzie że pokonamy Getafe jakimś cudem, które ostatni raz u siebie przegrało pod koniec stycznia.
22
Jeśli naszym najgroźniejszym ofensywnym zawodnikiem był dzisiaj Alba wchodzący na 20 minut to wiedz, że nie jest dobrze.
1
To ja dzisiaj jak ta dziewczynka.
2
Dwa lata temu byłby tutaj gol Fatiego.
5
Może i Fati ma mniej strat niż ostatnio, ale on bazował na dryblingu. A tutaj boi się wejść w jakikolwiek pojedynek.
1
Nie ma goal line to czemu Lahoz pokazywał na zegarek?
3
Oczy bolą niestety.
0
Kessie jakaś pauza czy co?
1
Kiedyś w lany poniedziałek od rana do wieczora latało się z wiadrami, pistoletami, reklamówkami, a teraz gdyby mi dziewczyna nie przypomniała nie wiedziałbym, że lany poniedziałek jest właśnie dzisiaj.
1
Clippers z Suns w 1 rundzie jednak.
1
Blisko 1 rundy GSW - Suns. Wszystko zależy od Phoenix. Ale Clippers robią wszystko żeby ominąć Słońca w 1 rundzie.
0
@4drian0 No dokładnie. Co mam zrobić? Poradzisz? Miałeś podobną sytuację?
0
Jak Wam ktoś zwyzywa rodzinę to olewacie czy wyjaśniacie słownie?
1
@pioz123 no starych mamy mało. Busi może odpocząć, a Lewy niech gra żeby wygrał pichichi.
3
Spieprzyliście nam Wielkanoc.
0
Pamiętam jak odliczaliśmy godziny do rozpoczęcia sezonu, ten entuzjazm i wielkie nadzieje przed pierwszym meczem, a dzisiaj praktycznie kończymy sezon. Teraz czas na sparingi, a piłkarze już bez presji mogą pokazać pełnie swoich możliwości. Zobaczymy kto zda egzamin, a kto nie. Liczę na więcej minut teraz dla młodych.
3
No to dzisiaj oficialnie kończymy sezon. Liga wygrana. Na moje to Pedri i Dembele nie muszą już wracać. Niech się spokojnie wykurują. Dawać już te transfery.
0
@tristan87 Laboga ostatnio naprawdę gada z sensem. Jak go kiedyś nie lubiłem bo nie krył swojego zamiłowania do Realu tak teraz coś mu się przestawiło i dobrze się go słucha.
0
Widzieliście jak Vinicus podbiegł do Gaviego po meczu i zaczął mu coś gadać i śmiał mu się w twarz? Co za typ.
3
@Kondziubarca Raphinha dostał wyższą? Jeszcze gorszy niż Alonso i Roberto
2
@Derean to w jakim stylu przegraliśmy wtedy na Camp Nou z zespołem który jest średniakiem niemieckiej bundesligi to tak była to kompromitacja.
1
Rok temu w tym samym czasie mieliśmy kryzys formy. Ciosem była kompromitacja w LE i odpadnięcie z Eintrachtem. Po niej przyszły porażki z Cadizem i Rayo na własnym stadionie. Oby teraz ta bolesna porażka z Realem nie rozpoczęła kryzysu jaki nadszedł rok temu po klęsce w europejskich pucharach, bo zaraz może się okazać że tracimy punkty z Gironą, potem z Atleti i zrobi się gorąco.
2
@Kluivert_P Akurat wczoraj właśnie świetnie w 1 połowie wracał i przerywał wiele kontr Realu swoimi odbiorami.
3
@analitykTaktyki jak tylko zbieranie zoltych kartek widzisz w defensywie to gówno wisz i najlepiej jakbyś już nic nie komentował.
10
Ale Camavinga zjadł Raphinhe. Aż żal było patrzeć.
0
@MarianekFCB a po co ma wracać w tym sezonie? Do końca sezonu nie ma już ważnego meczu. Liga zamknięta, puchar i LM przegrana. Niech się wykuruje na następny sezon.
2
Raphinha zejdź wstydu oszczędź