0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Muniak chyba się dodzwonił do Kanalu Sportowego i jedzie po Kowalu.

0

To co Xavi jednak nie do kwietnia?

0

Duch Czesia unosił się dzisiaj nad Bernabeu.

1

@Nazio87 może tylko @Poversky1000 wie że nie ma rewanżu. My się dopiero o tym dowiemy.

0

Vini 3 żółta kartka w Pucharze. Nie zagra w rewanżu?

1

@bartas97 zdania ekslertów podzielone

0

Vinicius nie zagra w rewanżu?

0

Bez BACK straciłem resztkę nadziei na wywiezienie z Bernabeu korzystnego rezultatu.

8

@PatrychoO Fuu, akurat jem kolacje

0

@Cotutajsiedzieje odpowiada na post Benzemy

1

0

Ronaldo by trafił.

1

Ale pudło Messiego.

0

@Domin7777 na Bilbao podobno

2

Kimpembe odnowiona kontuzja Achillesa. Źle to wygląda. Raczej koniec sezonu dla Francuza.

0

@bartekvisca Na początku kwietnia graliśmy z Eitrachtem. W lutym graliśmy z Napoli i a w marcu roznieślismy Real na Bernabeu

0

@SuperPatsonFCB Już gdzieś słyszałem takie komentarze dotyczące piłkarza Barcelony... teraz gra w MLS

1

Rok temu w lutym mieliśmy najlepszą formą, w tym roku najgorszą.

0

@avanes To Elche tu pasuje jak świni kamizela

0

@Traba727 My też, i praktycznie z trudniejszych wyjazdów Bilbao i Vigo zostało

0

@FcBarcelonaFanMSN Valencia jest tragiczna, na wyjazdach to już w ogóle. W następnej kolejce to Real ma trudniejszego rywala bo jedzie do Sevilli na mecz z Betisem który jest w dobrej formie.

1

+7 i lepszy terminarz, a wy już wieszczycie że mistrzostwo przegrane.

1

@Sulimo Valencia jest fatalna

1

No i widzicie gdyby Xavi nie wrowadziłby Alonso byłoby 0-2. Dalej narzekajcie. Xavi wie co robi.

0

Balde, który jako jedyny byłby w stanie coś rozruszać dalej na ławce, a Xavi wprowadza Araujo i Alonso.

0

Kto jeszcze jest zagrożony pauzą za kartki?

0

@masa11 nie no z Sevillą był dobry mecz

1

Vini dzisiaj jak za starych dobrych lat.

9

Piotr Żyła indywidualnie wygrał 2 konkursy Pucharu Świata.
Dzisiaj drugi raz sięgnął po Mistrzostwo Świata.
Co za gość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?