kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
W zeszłym sezonie - 0 punktów z Rayo
W tym - 1 punkt
Widać progres, ale jak widać kibicom Barcelony nie dogodzisz.
0
Raphinha chłopie. Mam nadzieję że po sezonie cie juz tu nie będzie.
0
@Adamski69 debiut się pamieta całe życie. Chciałbyś depiutować w druzynie swoich marzeń w przegranym meczu na wyjeździe po tak kiepskiej grze? Na debiut przyjdzie jeszcze czas i mam nadzieję że bedzie on na wypełnionym po brzegi Camp Nou.
0
Wy w tym piętnastoletnim Jamalu który nie rozegrał meczu w barwach Barcelony upatrujecie kogoś, kto by zmienił oblicze meczu tak się go prosicie.
1
@misteriosoVEB No jak nikt? Kessie w 70 pewniak
0
Nowy sposób krycia rożnych zawodnicy Rayo opantetowali. Jak tak można to czemu tego nie robić?
3
@GeneralXavi Wstawiasz zdjęcie Messiego żeby dzień był lepszy, a obok Vinicius. Trochę to nie współgra
0
Co ten Militao dzisiaj
0
To jest ten mecz, w którym Vini wyleci
5
Vinicius upada po raz trzeci
1
@FearTheBeard Oni nie chcieli kończyć tego trójką. Fox szedł pod kosz, ale odbił się od Curryego i musiał oddać piłkę.
0
@nuevojugador no na moje też oprócz tej trójki Fox spartolił końcówkę.
2
@partymaker to Kings wyglądają fenomenalnie
3
Co za mecz. Ależ emocje. Niech ta seria trwa i niech zadecyduje 7 mecz.
1
Curry wziął czas?
1
Ależ meczycho w San Francisco.
0
@HERORICH2 A PSG wygrało 2-1 z Angers.
0
Najlepsze jak Savic przepuszcza piłke i jeszcze leci do boku zamiast gonić za Lewandowskim.
0
@Pawel13sz Manite? Atleti też miało swoje sytuacje
0
@Pedri16Future A w tej chwili kto jest lepszy? Benzema?
0
@WiernyKibicToJa Araujo i chyba Carrasco
1
@Firestone a już był dawniej powoływany? Coś mi umknęło chyba
0
W tych ostatnich 15 minutach więcej fauli niż gry.
1
Araujo szef. Znowu ratuje nasz zespół
1
@Cziken26 Oczywiście że tak
2
To jest czerwień
1
Nie no Pedri kuleje. Super...
4
Za to co zrobił Lewy teraz od razu bym go zmienił.
1
Myślałem że jak Alonso zejdzie gorzej nie będzie. Myliłem się, Garcia jest jeszcze gorszy.
0
Ale Araujo zaspał chwilowo w tej sytuacje, w czas się zorientował.