kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier Raphinha najlepszy dośrodkowujący XDD Śmiechłem mocno. On nawet piłki z rożnego dobrze wrzucić nie potrafi. A że mu wyjdzie 1 dośrodkowanie na 10 w meczu to nie żadne osiągniecie.
1
U Fatiego lekką poprawę widać, w szczególności rzuca się w oczy że nie traci piłek, świetnie odnajduje kolegów, ma dryk do akcji kombinacyjnych, ale co z tego jak partoli wszystko co ma.
0
Tak Fati się strzela.
0
@Kondziubarca Kompletnie się nie zgadzam że nie daje nic. Nie daje nic to Ferran.
0
@ChampionLW no ale jak można maścić tyle sytuacji
0
@Matelel do 80 minuty był świetny, po 80 fatalny.
2
Fati tymi ostatnimi minutami zaprzepaścił szansę na dobrą ocenę. Do 80 minuty wyglądał naprawdę dobrze.
0
Co Leszek pojechał po Ferranie
1
Jakby Ferran z tego strzelił to byłby hit.
0
Zamiast Balde rzucić to on wolnego De Jonga rzuca.
0
@Pogba chodzi glownie o gre w obronie dwa razy został objechany jak junior, przed chwilą groźnie podawał do Ter Stegena.
0
Ale Balde słabiutkia druga połowa
3
Widać u Fatiego że coś drgnęło. Może podbije cene.
10
@Pogba Grającą w 10
0
Raphinha gra takie badziewie a w minutę mógł mieć 2 asysty.
0
Ale Raphinha jest mierny
0
@Ibarbo69 Ostatnio też z Betisem wyrównał wprowadzając Fatiego?
0
Fati za Gaviego.
3
Które to już kluczowe podanie Frenkiego w dzisiejszym meczu? 4?
1
De Jong co piły dzisiaj daje.
0
Fati chyba za Gaviego.
0
Balde robi fenomenalną akcję dogrywa idealnie do Pedriego który fatalnie pudłuje a z trybun "Pedri, Pedri"
0
@masq Uraz 15
1
Zawodnicy Osasuny widzą tejpy na długłowym u Araujo i wjeżdzają w niego niemiłosiernie.
0
Czysto teoretycznie. Ansu wraca do formy sprzed kontuzji na te 6 ostatnich kolejek. Dajecie mu jeszcze szansę czy sprzedajecie za 70 mln?
1
@EKSBOKS Denver za mocni
3
Stefek dzisiaj bez wsparcia. Sam tego meczu nie wygra.
1
@abram3k Iniesta zjada De Bruyne. Belg nie na do Andresa podjazdu.
1
Messi wróci to może w końcu rozjedziemy to Rayo 1-0.
0
@Peciak przecież skończył mecz w 96:30 sekundzie. Po co mieszać sędziego, gdy sami zagraliśmy taki piach że szok.