0

@Azi nie tylko Lewego. Mi zapadło w pamięci jak świetnie przyblokował i zastawił Kessiego w polu karnym, który jest dwa razy większy od niego. Niby taki knypek, a fizycznie jest potworem.

5

Ale trzeba to powiedzieć - Lisandro Martinez Pan piłkarz. Argentyna nie musi się martwić o duet środkowych obrońców po odejściu Otamendiego. Para Lisandro-Romero będą stanowić filar obrony Albicelestes na lata.

1

@tbas świetna akcja środkiem i próba prostopadłego podania do Lewego w ostatniej chwili przecięta przez Varane, świetne dośrodkowanie w pole karne i piłka zdjęta przez Fatiego gdzie Lewy już się składał do strzału głową, to on podawał świetnie do Lewego w 93 minucie gdy Varane wybijał piłkę z linii bramkowej po strzale Lewego. Mało?

3

@jutroIV no to mogłeś dalej nic nie komentować. Akurat jakie pretensje za wczorajczy mecz można mieć do Ferrana? Dostał od Xaviego zaledwie 20 minut, a i tak starał się i próbował coś wykreować. Stwarzał zagrożenie i w nim widziałem jedyną nadzieję z przodu.

0

Liczyłem że da nam więcej, ale jeszcze daje mu czas bo był tutaj sprawadzany żeby stworzyć duet z Araujo na środku obrony, a nie żeby grywał ciągle na prawej obronie.

0

Jedno jest pewne gdybyśmy zostali wyeliminowani dzisiaj przez United z Ligi Mistrzów bolałoby bardziej. Jakoś bardzo nie przejąłem się tą porażką. Bardziej bolała porażka z Eitrachtem w poprzednim sezonie.

0

Zimny prysznic przed najważniejszą fazą sezonu. Oby to nie podłamało naszych. Trzeba zmazać plamę i gryźć trawę z Realem żeby ich przejść i awansować do finału.

0

@Vernon_Roche XDD
Nie no lepiej grać Roberto i Kessim. Widać że Ferranowi coś przeskoczyło, widać w nim większy luz i pewność siebie. Dzisiaj też dobra zmiana, jedynie w nim widziałem nadzieję że coś wykreuje z przodu.

1

Brakowało Ferrana od początku. Kessie i Roberto to nie poziom Barcelony.

0

Ale trzeba przyznać, że Lisandro jest świetny. Dzisiaj najlepszy w barwach MU.

0

Komentator wymienił dzisiaj chociaż raz nazwisko Sancho?

1

@jaras121 serio? to współczuję gustu

2

@RosjaninBut Dla mnie on prawym obrońcą nigdy nie będzie. Zdecydowanie lepiej spisuje się na środku obrony.

32

Wypowiedź Xaviego 7 stycznia po meczu z Intercity na temat Pablo Torre:
~ "Będzie dla nas ważny i dostanie więcej minut niż ostatnio"
Po tej wypowiedzi Torre zagrał tylko 45 minut z Ceutą w Pucharze Króla. W tym czasie Pedri grał wszystko od deski do deski.

2

Najcieższe wyjazdy do końca sezonu
- Bilbao
- Espanyol
- Vigo
Musimy zdobyć majstra. Nie ma innej opcji

2

Mikala Bridges na gorąco po wymianie za KD - "Grałem z Damionem Lee. Widziałem że jest zdenerwowany. Nagle powiedział. Przepraszam Cię za to i za tamto.. Odpowiedziałem, o czym ty mówisz? Damion powiedział: "wymieniono cię do Nets za KD" Wszedłem na Twittera i to zobaczyłem. Tak się dowiedziałem"
Chore są te wymiany w NBA. Jednego dnia jesteś w jednym mieście, czujesz się w nim dobrze, po czym drugiego dnia jesteś zmuszony wyjechać z niego i grać dla innej drużyny.

0

@BartqRKO No to mamy pretendenta do tytułu. Szkoda tylko Bridgesa bo w Nets o najwyższe cele nie pogra.

0

Do końca meczu bedzie z nią biegał. Nie no hit

0

Irving w Dallas?
Co myślicie?

0

Co ten Fati robi

0

Ale komunikacja u nas kuleje. Który to już raz zawodnik Betisu wyskakuje za pleców i przejmuje piłkę.

0

Mamy to. 3 punkty jadą do Barcelony

3

Gavi i Frenkie najlepsi po przerwie

0

Można zmieniać Panie Xavi

0

Ale Betis psuje te kontry. Mamy sporo szczęścia.

4

Messi? Nie to Busquets

2

Atmosfera w kadrze top widzę

3

Real dzisiaj dobrze wygląda

2

To powiniem być karny

0

Co daje dobry lewa obrońca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?