kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi nie tylko Lewego. Mi zapadło w pamięci jak świetnie przyblokował i zastawił Kessiego w polu karnym, który jest dwa razy większy od niego. Niby taki knypek, a fizycznie jest potworem.
5
Ale trzeba to powiedzieć - Lisandro Martinez Pan piłkarz. Argentyna nie musi się martwić o duet środkowych obrońców po odejściu Otamendiego. Para Lisandro-Romero będą stanowić filar obrony Albicelestes na lata.
1
@tbas świetna akcja środkiem i próba prostopadłego podania do Lewego w ostatniej chwili przecięta przez Varane, świetne dośrodkowanie w pole karne i piłka zdjęta przez Fatiego gdzie Lewy już się składał do strzału głową, to on podawał świetnie do Lewego w 93 minucie gdy Varane wybijał piłkę z linii bramkowej po strzale Lewego. Mało?
3
@jutroIV no to mogłeś dalej nic nie komentować. Akurat jakie pretensje za wczorajczy mecz można mieć do Ferrana? Dostał od Xaviego zaledwie 20 minut, a i tak starał się i próbował coś wykreować. Stwarzał zagrożenie i w nim widziałem jedyną nadzieję z przodu.
0
Liczyłem że da nam więcej, ale jeszcze daje mu czas bo był tutaj sprawadzany żeby stworzyć duet z Araujo na środku obrony, a nie żeby grywał ciągle na prawej obronie.
0
Jedno jest pewne gdybyśmy zostali wyeliminowani dzisiaj przez United z Ligi Mistrzów bolałoby bardziej. Jakoś bardzo nie przejąłem się tą porażką. Bardziej bolała porażka z Eitrachtem w poprzednim sezonie.
0
Zimny prysznic przed najważniejszą fazą sezonu. Oby to nie podłamało naszych. Trzeba zmazać plamę i gryźć trawę z Realem żeby ich przejść i awansować do finału.
0
@Vernon_Roche XDD
Nie no lepiej grać Roberto i Kessim. Widać że Ferranowi coś przeskoczyło, widać w nim większy luz i pewność siebie. Dzisiaj też dobra zmiana, jedynie w nim widziałem nadzieję że coś wykreuje z przodu.
1
Brakowało Ferrana od początku. Kessie i Roberto to nie poziom Barcelony.
0
Ale trzeba przyznać, że Lisandro jest świetny. Dzisiaj najlepszy w barwach MU.
0
Komentator wymienił dzisiaj chociaż raz nazwisko Sancho?
1
@jaras121 serio? to współczuję gustu
2
@RosjaninBut Dla mnie on prawym obrońcą nigdy nie będzie. Zdecydowanie lepiej spisuje się na środku obrony.
32
Wypowiedź Xaviego 7 stycznia po meczu z Intercity na temat Pablo Torre:
~ "Będzie dla nas ważny i dostanie więcej minut niż ostatnio"
Po tej wypowiedzi Torre zagrał tylko 45 minut z Ceutą w Pucharze Króla. W tym czasie Pedri grał wszystko od deski do deski.
2
Najcieższe wyjazdy do końca sezonu
- Bilbao
- Espanyol
- Vigo
Musimy zdobyć majstra. Nie ma innej opcji
2
Mikala Bridges na gorąco po wymianie za KD - "Grałem z Damionem Lee. Widziałem że jest zdenerwowany. Nagle powiedział. Przepraszam Cię za to i za tamto.. Odpowiedziałem, o czym ty mówisz? Damion powiedział: "wymieniono cię do Nets za KD" Wszedłem na Twittera i to zobaczyłem. Tak się dowiedziałem"
Chore są te wymiany w NBA. Jednego dnia jesteś w jednym mieście, czujesz się w nim dobrze, po czym drugiego dnia jesteś zmuszony wyjechać z niego i grać dla innej drużyny.
0
@BartqRKO No to mamy pretendenta do tytułu. Szkoda tylko Bridgesa bo w Nets o najwyższe cele nie pogra.
0
Do końca meczu bedzie z nią biegał. Nie no hit
0
Irving w Dallas?
Co myślicie?
0
Co ten Fati robi
0
Ale komunikacja u nas kuleje. Który to już raz zawodnik Betisu wyskakuje za pleców i przejmuje piłkę.
0
Mamy to. 3 punkty jadą do Barcelony
3
Gavi i Frenkie najlepsi po przerwie
0
Można zmieniać Panie Xavi
0
Ale Betis psuje te kontry. Mamy sporo szczęścia.
4
Messi? Nie to Busquets
2
Atmosfera w kadrze top widzę
3
Real dzisiaj dobrze wygląda
2
To powiniem być karny
0
Co daje dobry lewa obrońca