kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Też tak macie że gdyby nie ten chory pomysł z kobietami kupilibyście EA FC 24? Strasznie mnie to odpycha.
0
@Rewolucja123 byłem pewny wchodząc w ten link że zobaczę Inieste i Modricia. Zawiodłem się
3
Dzisiaj święto Katalonii. Akurat jestem w Barcelonie. Katalończycy mają dzisiaj wolne, sklepy są normalnie otwarte?
0
Jestem dzisiaj w Barcelonie. Sklepy są normalnie otwarte?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Neymar podobno kontuzjowany do końca września miał nie grać, a tutaj patrzę i w kadrze normalnie gra. Cudownie ozdrowiał?
1
@JarekS Yamal rok wytrzyma, potem się zacznie
2
@PatrykBarca To nam nie grozi
2
Dlaczego Cash cały mecz na ławce?
1
To już koniec meczu Polaków czy u mnie inny czas?
1
@P33ck Strzelił jednak dobrze. To kunszt Martineza zapobiegł bramce
0
@guetta256 Araujo, Vini by zrobił z Cancelo wiatrak
2
@Cotutajsiedzieje poza tym trawa jest zielona a niebo niebieskie
9
@El Plutoninho no ale tutaj była próba podania tylko przejęta przez obrońce. Gundogan nie dopieścil tego podania lub wykonał je za późno
0
@skubi99 dzisiaj słaby mecz, masa niedokładnych podań i niepotrzebnych strat. To że dobrze utrzymuje się przy piłce to za mało od gościa który był wiodącą postacią w drużynie która zdobyła potrójną koronę. Od niego wymaga się więcej. Mecz do zapomnienia.
1
Chyba najlepiej sędziowany mecz Barcelony od początku sezonu. Żeby nie było poprzeczka nie było wysoko postawiona.
0
Na plus: Kounde, Frenkie (tradycyjnie, kapitalna forma)
Na minus: Gundogan, Balde
27
Gundogan trochę potrenował z Xavim i już zapomniał jak się gra.
0
Czy Barcelona ma w tej chwili najlepszą obronę na świecie czy jednak wyżej stawiacie formację defensywną City?
0
Kolo Muani poszedł do PSG za 90 milionów?
3
@Robert_Kubica Dla Pedriego to w tej chwili 8 jest za ciężka, a co dopiero 10
4
@jacobFCB Inigo przecież jeszcze jest
0
@VENOMStyle Przecież Dembele go zjada i wypluwa
0
@MOLESTA to już nie jest PSG z Messim,Neymarem,Verratim. Teraz ten skład jest po prostu przeciętny. Gdyby nie Mbappe byłbym pewien że PSG z tej grupy nie wyjdzie.
0
Ostatni dzień okienka, czyli nic tylko czekać aż Romero napisze "Szykuje się bomba" Po czym po północy przeprosi.
1
@adi7adi8 Nie wyglądało to tak groźnie jak np Zverev w połfinale z Nadalem w połfinale zeszłorocznego Garrosa
1
@dziku77 to samo pytanie ktos zadal jak Nico szedł na wypozyczenie
1
@FcPortoFan1999 Wichniar na skrzydełko :D
0
Ta Vargas to obecnie najlepsza siatkarka na świecie czy jest ktoś lepszy?
1
@hayek Też mi sie nie podoba. Dużo gorszy niż w fifie.