3

Pozytyw przed drugą serią od Błachuta:
"Nasi już niżej nie spadną"

0

Żarty w studiu Eurosportu się trzymają. Pokazują klasyfikację narodów, Polska w niej na 8 miejscu za nami Bułgaria, a panowie w studiu:
"Musimy uważać, bo naciska nas Bułgaria"

0

Tylko problem w tym że w tej chwili nie ma lepszego rozwiązania na prawej obronie, Balde jest bez formy więc Cancelo musi grać na lewej obronie, Kounde również pod formą , a w zeszłym sezonie na prawej obronie prezentował się gorzej niż na środku obrony, więc jedynym wyjściem jest stawianie na Urugwajczyka na tym boku, który w obronie jest skałą nie do przejścią i naprawia jak tylko może błędy kolegów ze środka obrony, w tej chwili głównie Kounde, którego Xavi powinien posadzić na ławce i zastąpić go solidnym Christensenem.

0

O dopiero zauważyłem że dzisiaj mecz na szczycie w Arabii. Al-Hilal do przerwy bezbramkowo remisuje z Al Nassr

1

@kubix05 Kobieta jakby z tego pokolenia

0

Kraft połknie Stocha i Małysza w tym sezonie?

1

@PatrykBarca Kounde też nie jest jakimś okazem zdrowia, jest w Barcelonie 1,5 roku i już miał 3 urazy w tym czasie

9

@LS 80 milionów i też bym się zastanowił, gość nie jest niezastepiony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Jokic jest kosmitą. Niesamowite ile on widzi

5

Kounde - solidny występ?? Oglądaliśmy ten sam mecz? To był sabotaż, ocena 3 to jest maksimum za ten występ

10

Na tą chwilę piłkarz od którego powinno zaczynać się układanie pierwszej jedenastki. Skała

5

0

@Luciano99 Najgorsze że tu praktycznie wszystkie wpisy są prawdą

0

Na plus Araujo, Cancelo i Pena
Ale reszta to tragedia, taki środek jak dzisiaj powinien dominować każdego rywala, a my mieliśmy momentami problem kilkoma podaniami przedostać się na połowę rywali, Raphinha i Felix klapki na oczach, Lewy na emeryturze, Kounde to zaliczył taki zjazd po kontuzji że się w głowie nie mieści, a Inigo dostosował się dzisiaj do poziomu Francuza. Jednym słowem dramat.

0

@kuz miał taki wkład w ten mecz że zapomniałem że w ogóle grał

0

@Damian11 bo każdy inny nie zagrał dobrego meczu, no może poza Araujo

0

Miałem dylemat kto dzisiaj gorszy Raphinha czy Kounde, ale tym ostatnim efektownym strzałem Brazylijczyk trochę podniósł swoją ocenę.

0

@wawrzyn1 tak, jakbym Lengleta widział

1

Christensen ma jakiś uraz, że Xavi trzyma Kounde na boisku?

0

Kounde zrobił coś dobrze dzisiaj

1

Araujo to jest szef totalny

1

Kounde jest do zmiany, jeśli Araujo nie zostanie cofnięty na środek obrony a Francuz zostanie na placu to stracimy jeszcze bramkę w tym meczu

0

Nie wiem co się stało z Kounde po kontuzji. Może on dalej czuję dyskomfort bo nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć

1

Gramy najlepszym możliwym składem ,a wygląda to jak wygląda. Poza długimi przerzutami nie potrafimy kilkoma podaniami wyjść z własnej połowy, atak jest pozostawiony przypadkowości.

0

Te nasze wyjścia z piłką to wołają o pomstę do nieba

3

Czyli Araujo na prawej obronie, ciekawy czy dzisiaj też będzie korekta i zmiana pozycji

1

Miło się patrzy na Araujo w roli kapitana

0

@Mixtape w zeszłym sezonie to my już w listopadzie po trzech finałach byliśmy, niestety wszystkie przegraliśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?