kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pozytyw przed drugą serią od Błachuta:
"Nasi już niżej nie spadną"
0
Żarty w studiu Eurosportu się trzymają. Pokazują klasyfikację narodów, Polska w niej na 8 miejscu za nami Bułgaria, a panowie w studiu:
"Musimy uważać, bo naciska nas Bułgaria"
0
Tylko problem w tym że w tej chwili nie ma lepszego rozwiązania na prawej obronie, Balde jest bez formy więc Cancelo musi grać na lewej obronie, Kounde również pod formą , a w zeszłym sezonie na prawej obronie prezentował się gorzej niż na środku obrony, więc jedynym wyjściem jest stawianie na Urugwajczyka na tym boku, który w obronie jest skałą nie do przejścią i naprawia jak tylko może błędy kolegów ze środka obrony, w tej chwili głównie Kounde, którego Xavi powinien posadzić na ławce i zastąpić go solidnym Christensenem.
0
O dopiero zauważyłem że dzisiaj mecz na szczycie w Arabii. Al-Hilal do przerwy bezbramkowo remisuje z Al Nassr
1
@kubix05 Kobieta jakby z tego pokolenia
0
Kraft połknie Stocha i Małysza w tym sezonie?
1
@PatrykBarca Kounde też nie jest jakimś okazem zdrowia, jest w Barcelonie 1,5 roku i już miał 3 urazy w tym czasie
9
@LS 80 milionów i też bym się zastanowił, gość nie jest niezastepiony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jokic jest kosmitą. Niesamowite ile on widzi
5
Kounde - solidny występ?? Oglądaliśmy ten sam mecz? To był sabotaż, ocena 3 to jest maksimum za ten występ
10
Na tą chwilę piłkarz od którego powinno zaczynać się układanie pierwszej jedenastki. Skała
5
@matirix20 6
.
0
@Luciano99 Najgorsze że tu praktycznie wszystkie wpisy są prawdą
0
Na plus Araujo, Cancelo i Pena
Ale reszta to tragedia, taki środek jak dzisiaj powinien dominować każdego rywala, a my mieliśmy momentami problem kilkoma podaniami przedostać się na połowę rywali, Raphinha i Felix klapki na oczach, Lewy na emeryturze, Kounde to zaliczył taki zjazd po kontuzji że się w głowie nie mieści, a Inigo dostosował się dzisiaj do poziomu Francuza. Jednym słowem dramat.
0
@kuz miał taki wkład w ten mecz że zapomniałem że w ogóle grał
0
@Damian11 bo każdy inny nie zagrał dobrego meczu, no może poza Araujo
0
Miałem dylemat kto dzisiaj gorszy Raphinha czy Kounde, ale tym ostatnim efektownym strzałem Brazylijczyk trochę podniósł swoją ocenę.
0
@wawrzyn1 tak, jakbym Lengleta widział
1
Christensen ma jakiś uraz, że Xavi trzyma Kounde na boisku?
0
Kounde zrobił coś dobrze dzisiaj
1
Araujo to jest szef totalny
1
Kounde jest do zmiany, jeśli Araujo nie zostanie cofnięty na środek obrony a Francuz zostanie na placu to stracimy jeszcze bramkę w tym meczu
0
Nie wiem co się stało z Kounde po kontuzji. Może on dalej czuję dyskomfort bo nie potrafię tego inaczej wytłumaczyć
1
Gramy najlepszym możliwym składem ,a wygląda to jak wygląda. Poza długimi przerzutami nie potrafimy kilkoma podaniami wyjść z własnej połowy, atak jest pozostawiony przypadkowości.
0
Te nasze wyjścia z piłką to wołają o pomstę do nieba
3
Czyli Araujo na prawej obronie, ciekawy czy dzisiaj też będzie korekta i zmiana pozycji
1
Miło się patrzy na Araujo w roli kapitana
0
@Mixtape w zeszłym sezonie to my już w listopadzie po trzech finałach byliśmy, niestety wszystkie przegraliśmy