2


Ostatnie półtorej minuty meczu Knicks-Phila to najlepsza reklama NBA Play-Offs
Polecam nadrobić

0

@Azi gdzie??
Czytałem zapisy z konferencji na stronie i pominął tę kwestie

0

Xavi na konferencji nie wyjaśnił zmiany Christenesena choć dostał takie pytania. Jestem ciekawy dlaczego Duńczyk zszedł z boiska.

1

@krol211 Flick wyklucza Kloopa, chyba że go zwolni po roku

15


On chce tylko grać w piłkę. Czego nie rozumiecie?

0

Może Laporta ma coś uzgodnione z Kloopem dlatego chcę się przemęczyć jeszcze jeden sezon z Xavim lub Marquezem. Innego wytłumaczenia nie widzę

2

@zeko0 Xavii, ale w obu przypadkach kolejny sezon na straty

0

Jak dzieci z przedszkola

0

@Azi To teraz postaw się w sytuacji Realu, przed sezonem odchodzi z twojego zespołu twój najlepszy strzelec, wypada Ci z gry twój podstawowy bramkarz, potem twój najlepszy obrońca, a po dwóch miesiacach kolejny filar obrony, gdyby w Barcelonie wypadli na cały sezon Araujo, Kounde i Ter Stegen można by było spisywać sezon na straty, tymczasem Real jest 11 punktów nad Barceloną, a w LM jest w półfinale, zapewne większość kibiców Realu już we wrześniu po tych wszystkich kontuzjach nie miało nadziei na jakikolwiek sukces w tym sezonie a oni właśnie przyklepali mistrzostwo, a zaraz mogą być w finale LM gdzie będą faworytami.

13

Przegrywamy z Realem trzy mecze w sezonie i tracimy do nich 11 punktów w lidze.
Z Realem który praktycznie cały sezon gra bez napastnika, bramkarza, który jest jednym z najlepszych na świecie oraz dwóch podstawowych obrońców.
W lato dołącza do nich obecnie najlepszy piłkarz na świecie, a my jesteśmy w takiej sytuacji finansowej że zastanawiamy się czy zostawić na stanowisku Xaviego czy może postawić na żółtodzioba z rezerw, bo nawet na dobrego trenera nas nie stać.
Krótko mówiąc nie jest dobrze

2

Jednego nie mogę zrozumieć, dlaczego Xavi nie daje szans Fortowi, Cancelo jest po prostu słaby i młody na pewno by nie zagrał gorzej. Wszedł z buta na Metropolitano i zagrał kapitalne zawody, jestem pewien że dzisiaj na Bernabeu zagrałby lepiej od Cancelo.

2

Hymn Realu przed klasykiem zawsze robi wrażenie.

0

Czuję że może być to wieczór Yamala. Ostatnio schodził oklaskiwany z boiska na Bernabeu. Oby dzisiaj było podobnie

0

Studio w Eleven czy Canal+? Mecz chyba wybór padnie na Eleven

0

Widzimy na filmiku po grillu jak piłkarze wychodzą i mamy tam Kounde, Frenkiego, Pedriego, Gaviego, Araujo, Roque, Roberto, Ferrana, Raphe, Fermina i młodych. To co kogo tam niby nie było? Gundogana, Joaosów?

2

Jak Araujo odejdzie to można zawijać ten biznes

2

@MesQueUnClub96 na który mecz Giannis ma wrócić, 3?

8

Dziś ruszamy z Play-Offami, jak kibice NBA na Rambli oceniają, jakimi wynikami skończą się poniższe serie?
@Encore, @MesQueUnClub96 @Comentateiro @BartqRKO @fart @takisobiektos @Visca_barca i reszta

Ja typuje tak
Konferencja Wschodnia:

Celtics 4-1 Heat
Knicks 4-3 76ers
Bucks 3-4 Pacers
Cavaliers 4-2Magic

Konferencja Zachodnia:

Thunder 4-3 Pelicans
Nuggets 4-2 Lakers
Timberwolves 2-4 Suns
Clippers 2-4 Mavericks

1

@kubix05 Ale mi teraz smaka narobiłeś

1

@DamianBarcaCule to jest siedziba Varu

0


Jaram się tą serią
A oto zapowiedź od AI

1

@Comentateiro to ja jednak słaby z matmy byłem bo mecz był we wtorek a wczoraj był piątek

0

@MesQueUnClub96 Adam Małysz?

0

Na klasyk powinien wyjść i Fermin i Fort

0

@P33ck Już widzę jak wygwizdywany na Monjuic Mbappe, który jest łączony z Realem w ostatniej chwili zmienia zdanie i wybiera Barcelonę

0

Mogło być El Clasico w finale

1

@tristan87 a dla mnie Arsenal dzisiaj, zespół z Londynu jest zdecydowanie mocniejszą drużyną na wyjazdach i dzisiaj wyrzuca drużynę Tuchela z LM

0

@Emhyr Tym dwumeczem zaskarbił sobie sympatie nie jednego kibica Barcelony w tym moją, być może tym dwumeczem zagwarantował sobie również pozostanie w Barcelonie, bo gdybym miał wybierać kogo bym sprzedał z dwójki Raphinha - Frenkie po tym dwumeczu bez wahania wskazałbym na Holendra.

2

Wczorajszy mecz trochę mi przypominał rewanż z Chelsea z 2012 roku tylko wtedy to my goniliśmy wynik, a The Blues bronili się w 10. Gdzieś po cichu liczyłem, mając w pamięci ten mecz że uda nam się przetrwać ten napór PSG przez całą druga połowę i awansować. Zakładałem jednak że będzie potrzebna do tego fura szczęścia, którą Chelsea wtedy miała. Rzut karny Mbappe to już w ogóle dejavu z tamtego spotkania, gdyż Barcelona też w tym meczu miała rzut karny po przerwie, Messi mógł wyprowadzić nas na dwubramkowe prowadzenie które dawało awans, Mbappe się nie pomylił i PSG już tego nie wypuściło, tamta Barcelona zapewne też by nie wypuściła gdyby tylko Leo wykorzystałby tego karnego. Do tej pory boli ta jedenastka przestrzelona wtedy przez Messiego.

2

@NeroTFP1 Raphinha,Ter Stegen pewniaki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?