kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Stinger_ Warto byłoby także wyróżnić asystentów
22' Nie Toni Kroos
67' Nie Toni Kroos
0
@DragonxNF kiedy aktualizacja?
1
@Comentateiro Każdy inny wybór niż Kroos byłby kompromitacją
6
Swoją drogą Gundogan pierwszym strzelcem reprezentanta Barcelony na tych mistrzostwach
3
Ależ Kroos cudownie wiąże te buty
4
Jamal Musiala pierwszym zawodnikiem z dwoma trafieniami na tym Euro
4
W studiu przed meczem Niemców z Węgrami krytykują Szoboszlaia po jego słabym występie w pierwszym meczu i
Brzęczek coś tam mówi na jego temat, a redaktor" Coś tam może musi mu w głowie przeszkoczyć, Panie Trenerze"
Nie powiem zaśmiałem
1
@Albatros jeszcze fenomenalna bramka Fullkruga
0
Ale co Jota zrobił cieszynkę to jego
2
Leao już pół godziny nie ma na boisku a Szpaku że "Lion pędzi lewą stroną"
0
Jak dzisiaj Lyon gra?
4
No ta bramka przebija wszystko. Najładniejszy gol Euro do tej pory
0
Bramka dająca konkurencję Stanciu
1
Ewidentnie złamany
0
Szykuje się Mbappe z masce od następnego meczu
5
Kante gra dzisiaj genialnie
0
Mbappe? Mbappe to już przeszłość
9
Jakim cudem po tej akcji nie było różnego?
0
@Faro serio Yamal ma najwięcej udanych dryblingów na razie? To ja już bym bardziej na Sake czy Gapko stawiał
0
Dawno nie widziałem tak dobrej próby gola olimpijskiego
0
Deynę chciał zrobić. Ależ to by była bramka
0
@michaleu dla mnie chyba Fullkrug cały czas
2
Saka robi to czego brakuje mi trochę u Yamala, drybling w swoją prawą stronę i minięcie zawodnika, za często nasz Jamalek chce schodzić do środka
1
Gracze Realu już z 3 bramkami na tych mistrzostwach a tu jeszcze Mbbape nie wszedł do gry
0
@Szalik na TVP Sport też?
0
@FcPortoFan1999 to na TVP Sport jest inny komentator?
0
Oglądam mecz w strefie kibica. Dlaczego Borek nie komentuje?
2
Dziewczyna Zalewskiego już na stadionie. Także możemy być dzisiaj spokojni o dyspozycję Nicoli. Rozstania nie było
0
"Wstalem o czwartej- nie mogłem spać,
bo dzisiaj Polska drużyna gra
wąs zapuszczony, szalik wyprany,
a w bierdze po taniości kupiłem flagi"
Zawsze odświeżam ten hymn kibica reprezentacji Polski przed ważnym meczem na dużym turniejem.
7
@Arden pasuje mu trzeba przyznać