4

@Stinger_ Warto byłoby także wyróżnić asystentów
22' Nie Toni Kroos
67' Nie Toni Kroos

0

@DragonxNF kiedy aktualizacja?

1

@Comentateiro Każdy inny wybór niż Kroos byłby kompromitacją

6

Swoją drogą Gundogan pierwszym strzelcem reprezentanta Barcelony na tych mistrzostwach

3

Ależ Kroos cudownie wiąże te buty

4

Jamal Musiala pierwszym zawodnikiem z dwoma trafieniami na tym Euro

4

W studiu przed meczem Niemców z Węgrami krytykują Szoboszlaia po jego słabym występie w pierwszym meczu i
Brzęczek coś tam mówi na jego temat, a redaktor" Coś tam może musi mu w głowie przeszkoczyć, Panie Trenerze"
Nie powiem zaśmiałem

1

@Albatros jeszcze fenomenalna bramka Fullkruga

0

Ale co Jota zrobił cieszynkę to jego

2

Leao już pół godziny nie ma na boisku a Szpaku że "Lion pędzi lewą stroną"

0

Jak dzisiaj Lyon gra?

4

No ta bramka przebija wszystko. Najładniejszy gol Euro do tej pory

0

Bramka dająca konkurencję Stanciu

1


Ewidentnie złamany

0

Szykuje się Mbappe z masce od następnego meczu

5

Kante gra dzisiaj genialnie

0

Mbappe? Mbappe to już przeszłość

9

Jakim cudem po tej akcji nie było różnego?

0

@Faro serio Yamal ma najwięcej udanych dryblingów na razie? To ja już bym bardziej na Sake czy Gapko stawiał

0

Dawno nie widziałem tak dobrej próby gola olimpijskiego

0

Deynę chciał zrobić. Ależ to by była bramka

0

@michaleu dla mnie chyba Fullkrug cały czas

2

Saka robi to czego brakuje mi trochę u Yamala, drybling w swoją prawą stronę i minięcie zawodnika, za często nasz Jamalek chce schodzić do środka

1

Gracze Realu już z 3 bramkami na tych mistrzostwach a tu jeszcze Mbbape nie wszedł do gry

0

@Szalik na TVP Sport też?

0

@FcPortoFan1999 to na TVP Sport jest inny komentator?

0

Oglądam mecz w strefie kibica. Dlaczego Borek nie komentuje?

2

Dziewczyna Zalewskiego już na stadionie. Także możemy być dzisiaj spokojni o dyspozycję Nicoli. Rozstania nie było

0

"Wstalem o czwartej- nie mogłem spać,
bo dzisiaj Polska drużyna gra
wąs zapuszczony, szalik wyprany,
a w bierdze po taniości kupiłem flagi"
Zawsze odświeżam ten hymn kibica reprezentacji Polski przed ważnym meczem na dużym turniejem.

7

@Arden pasuje mu trzeba przyznać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?