kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dominiczek1704 Kounde najlepiej gra na PO a Araujo to środkowy obrońca
1
"Życzenia urodzinowe dla Nico Williamsa? Zamierzamy świętować urodziny Nico, idąc z nim na spacer po południu, aby był spokojny, a jeśli wygramy EURO, to kiedy dotrzemy do Madrytu, dam mu prezent. Pewną koszulkę? Tak, dam mu jakąś koszuleczkę [śmiech]" - Yamal
Oby to była koszuleczka Barcelony
3
Yamal wręczy Nico koszuleczkę Barcelony na urodziny
1
@Arden wracaj Gavira
1
https://x.com/centregoals/status/1811211748856242406
Suarez w słupek
2
James 6 asysta w turnieju
1
@FCB_dimiC Darwin robi co może żeby nie było tego celnego strzału
0
Darwin jest niemożliwy. Co to jest za ciołek
1
Czy Kane to obecnie najlepszy wykonawca jedenastek?
1
@draxidox i komentarz jednego z użytkowników "z tym polskim to się nie rozpedzajmy"
0
@KrwawiaceoczyVEB Fermin Lopez
0
16 lipca powitanie Mbappe w Realu.
Ponoć na prezentacji ma pojawić się film z najlepszymi akcjami Francuza na Euro, ale także zostaną zaprezentowane wszystkie bramki które Kylian strzelił na tegorocznej imprezie.
0
@dafik85 Vinicius chyba że Anglia przegra w finale
3
Messi z Motmem, Lamine z Motmem
Półfinały Euro i Copa America uważam za udane
1
Messi bramka imienia Cristiano Ronaldo
2
Argentyna 2-0
Strzelcem bramki Messim - Enzo Fernandez
0
1.Nico
2.Rodri
3.Alvarez
3 brakujące elementy w układance Barcelony. Rodri nieosiągalny, ale mam nadzieje że i Nico i Alvarez kiedyś zagrają w Barcelonie.
7
Witam wszystkich fanów Argentyny i najlepszego piłkarza w historii futbolu.
Zgłaszam swoją obecność
2
@jaras121 komentarz dnia
0
@Cule1234 Dla mnie największe rozczarownie mistrzostw
25
Dzisiaj tylko Hiszpania. Jak wyobrażam sobie ze Francja może zagrać w finale z Anglią to aż mnie skręca.
2
Co za turniej Jamesa
1 gol
5 asyst
4/4 MVP
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 Nietypowo to byłoby Szwacjaria i Turcja
Dla mnie Anglia że Szwajcaria po tym co pokazują Anglicy na tym turnieju to mecz 50 na 50
2
Gdzie można zobaczyć bramki Ronaldo z tegorocznego Euro?
7
Brawo Felix. O to chodziło
6
Kounde co za strzał z karnego. Lewy powinien drżeć o te karne
0
@JanneAhonen i Anglii
1
@Firestone pomyliłeś odwagę z odważnikiem?
0
@FcPortoFan1999 lepsze widowiska są w meczach Anglii