0

@Sysia11 za to wzmocnieniem będzie brak Moraty

0

Bez Carvalaja może być ciężko w półfinale. Można go nie lubić ale ten sezon ma znakomity i jest filarem obrony Hiszpanów. Navas to kompletnie inna para kaloszy i Mbappe może z nim zrobić wiatrak

0

Morata najlepsze co zrobił w tym meczu to wykartkowanie się na półfinał

1

Nie do wiary. Bez Carvajala ciężko widzę półfinał. Co za głupota ten faul

0

Ferraran w formie zrobiłby to jak z Realem w pamiętnym klasyku z Realem

1

Kroosik dziękujemy bye

0

@matirix20 nadal słaby

1

Nie no co to było. Dramat

1

@kuz Cały sezon jest szefem

2

Graliście kiedyś w piłkę że tak się wypowiadacie o tej rzekomej ręce Cucurelli?

0

Dla mnie ewidentny karny. Gdyby nie ręką Cucu byłaby bramka

2

@Gaz z Polską było groźniejszy niż Mbappe

0

Dembele ma jakiś uraz czy co?

0

Jedyną nadzieja Hiszpanów jest w tym meczu Fermin bo z tymi plackami w ataku to tylko czekanie na wyrok

0

Taylor jest niemożliwy

2

No i koniec challenge. Hiszpania do domu. Z takim atakiem to oni co najwyżej o Puchar Tymbarka mogą rywalizować

0

Ten się drze jakby Simon obronił kluczową piłkę finału a on tylko obronił strzał który był po faulu

3

Sciagniecie Nico i Yamala to jak Xavi ściągający Lamina w meczu z PSG

0

2 żądła zdjęte przez De La Fuente. Dla mnie to duży błąd bo Hiszpania teraz nie ma kogo do kontry

0

60 minut za późno

0

@Bulbulator niee powinna
zamykam temat

0

Zaczal się mecz teraz

6

3 asysta Yamala w turnieju
Jest liderem pod tym względem

0

@norbi77 gdyby poszło kolano Pedri by już o tym wiedział i by nie podejmował próby powrotu do gry

0

@Corr jak grali z rządowymi to ciężko żeby było inaczej

1

Rekin jest jaki jest ale prosto podać chyba dałby radę bo Morata nawet z tym ma problem

0

Dlaczego Nico tak często schodzi do środka?

4

Fermin gorzej od Olmo by nie zagrał

0

@Mns21 oczywiście że obecnej

2

@lucca87 ja podobnie tylko myślę że Francja przejdzie Portugalię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?