kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz i Pio z przodu zapomnial dodać
0
@Emhyr Tak ale jeszcze Doku nie wszedl do gry
0
Olmo taka zmiana że może w następnym meczu Fermin dostanie szanse
0
Zmieni Yamala i można wyłączyć bo Fermin raczej nie wejdzie
0
3 lata temu kiedy Carvajal tak strasznie obniżył loty myślałem ze jest już u schyłku grania na wysokim poziomie, a tutaj po kilku latach wszedł chyba w swój prime
0
@kigani Kostaryka Kostaryką niemniej jednak po tym meczu sporo osób widziało już Hiszpanów w finale mundialu
0
Już gdzieś ostatnio widziałem taki mecz otwarcia Hiszpanów na wielkim turnieju więc tonowałbym troszkę emocje
2
@PiotrR imienia Busquetsa
2
Ale meczycho w Berlinie
2
Ruizowi co się dzisiaj Iniesta włączył
5
"Miejmy nadzieję, że dzisiaj obędzie się bez czerwonych kartek którą wczoraj otrzymali Szkoci, a konkretniej gracz tej reprezentacji" - Dariusz "Coelho" Szpakowski
0
Mieć taką dziewczynę i zdradzić ją z Rojewską, która wygląda jak aktorka filmów dla dorosłych.
0
O co chodzi z Zalewskim?
18
Piłkarskie swięto czas zacząć. Uwielbiam ten klimat z wielkim turniejem piłkarskim w lato.
0
Ależ atmosferka w Dallas
1
@Comentateiro kij w mrowisko
1
@Criss18Barca Może naiwnośnośc przychodzi z wiekiem
6
Wiemy o co chodzi, ale Hiszpanie mogą nie zrozumieć kontekstu i uderzyć w Lamine że nie chce prezentować swojego kraju na igrzyskach
0
@Mario96w w sondażach właśnie dobrze, w wyborach gorzej
15
@ikar34 Nie do wiary że dostałeś za ten komentarz ponad 10 zielonych :o No ale patrząc na wynik platformy w wyborach to w sumie nie ma co się dziwić, jesteście tak samo naiwni jak Kosiniak i Hołownia którzy teraz zbierają owoce. Mam nadzieję że Wy też będziecie już je niedługo zbierać.
3
@Mow_mi_Douglas Ile masz lat jeśli można spytać? bo sądząc po nicku to niewiele
0
@esem91 no i super @macio_944 się cieszy to ja też :)
0
@macio_944 A gdzie Bosak wypada słabo?
1
@Aferzysta Dawidowicz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Prorokk normalnie prorok
4
Natalia Kaczmarek ze złotem i z rekordem Polski. Niesamowita do tego jakże piękna dziewczyna.
0
@tbas ze Świdrem chyba słabo, Lewy nie chciał ryzykować bo coś go zakulo