heniek1981
Dołączył/a: grudzień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
raphinia ława pewnie
5
@adukla kounde obowiązkowo ,christensen sie obsra i tyle z niego bedzie
4
ach ta połamana szczęka namieszała
0
@Messiasz2 w lm nie pewniaków, nie tacy byli I z płaczem zchodzili
0
@PanAgenda2030 Bartomeu
0
@FC_BARCA_Fan goscia napadli nie pierwszy raz i z ochrony zrezygnował,miliony traci na bandytow a na ochrone go nie stać,to teraz szczeka połamana i inne problemy przy okazji
0
bernardo silva jest na lotnisku w manchesterze
1
@BarcaKings965212 a co ty chciałeś osiągnąć sukces na podknięciach głównego rywala, jak się nie zmieni za dużo w grze to po 9 kolejce będzie-12 i pozamiatane ,z ogórkami remisować to co z trochę lepszmi, a są napewno
0
@Awtameok_Klana ten co tam się przewracał o własne nogi szczególnie
2
Myślę że w kolejnych meczach będzie bil kolejne rekordy patrząc jak to wygląda po pierwszej kolejce
0
@kinioo dlatego tu nie ma winnych ale jest problem, kibice chcą wyników, a kim chciałeś osiągać? Braitem mingeza itp, robią co mogą żeby były wyniki i klub całkiem się nie ztoczyl
0
@kinioo jak chce wysoki kontrakt to do psg lub city ,w fcb bieda i nie ma szans w tej chwili na dojenie jak za czasów Bartomeu, była sielanka teraz niestety w drugą stronę żeby to trochę wyprostować, jakoś reszta się dogadała albo odeszła, a znim już długo się ciągnie
0
@Rarenzio nie ma znaczenia, jest bagno po bartomeu i nikt dla jednego nie będzie robił wyjątku
0
@Rarenzio był taki kiedyś messi i też nie dał rady, to twój fdj sobie może
1
@Qaz123 wszystkiego nie ogarniesz w jednym czasie, nie ma co narzekać, można za rok też podziałać jak będzie oczywiście to wszystko się układać
3
@Michal1975 tam już powoli mają pełne pory przed nowym sezonem, a jeszcze nie dawno wszystkie rozumy pozjadali, jest jeszcze dużo szczekaczy, i myślę że powoli schowają się do nory
0
@Maysterme przecież żartuje
1
@ViscaelBarca2007 to może mingeze talenta lepiej zostawić?
4
Droga Julio czy masz na 100% to potwierdzone czy będzie aktualizacja jeszcze?
2
@svaras poczytaj więcej że w kontakcie jest zapisane ze rl9 jest dla lewego ze względu na marketing i musi mieć 9 i tyle w temacie
4
znalazł jelenia który płaci za człapanie to co sie dziwic
0
wy juz nie takie załozenia mieliscie a z ogórami nie potraficie grac,troche pgry fizycznej i presingu i was nie ma
0
@wroner nie ma ludzi do grania, brakuje araujo piqe i pedri i już jest problem, ale po Frankfurcie całkiem powietrze zeszło i będzie męka do końca, oby skończyli w 4 la liga, bo będzie katastrofa
1
@wroner a wczoraj pisałeś że biali przegrywają i jest szansa, a dzisiaj jest już całkiem inna rzeczywistość
6
@wroner już nie aktualne, zawsze Czekaj na końcowy gwizdek, niestety drugie miejsce będzie sukcesem w tym sezonie, przy tej sytuacji w klubie nie ma co liczyć na więcej
1
@OsamaDembele za duża strata z początku sezonu niestety, od stycznia już to wygląda przyzwoicie, ale do stycznia tragicznie, dlatego nikłe szanse przy takiej dyspozycji białych coś wskórać, dla mnie to jest i tak sukces co zrobił xavi w obecnej sytuacji
4
Trzeba przyznać że szybko do tego doszli
6
@Gaudi79 ty gryzoń był ok
6
Messi jest legndą klubu i osiągna niesamowite liczby,teraz niestety to przeszkadza i osłabia zespół ,chłop jest wypalony troche wczesnien myslałem ze jeszcze troche sie wskrzeszy ale to są meczarnie zero gry zero radosci zero wszystkiego,dobrze ze nie został bo bylby problem ze srodkiem tabeli i wszystkich by dołował
0
@FCBparasiempre daj spokój, patrz w jakiej sytuacji jest klub i nie narzekaj tyle, i szanuj to co jest