1

I takMessi zakończył swoją historie przy obecnej sytuacji tylko zostaną wspomnienia ze był taki latka uciekają a klub zarządzany jest fatalnie smutne ale prawdziwe

3

Czy wam kibicom nie nudzą sie juz te opowiesci

3

Cały ten klub robi sie blaznowaty Bartomeu Amor Valverde i jeszcze zawodnicy tego sie nie da słuchać co oni wygadują ,sytuacja trwa bardzo długo a oni mówią ze sie zdarza ze trener niewinny ze musimy sie poprawić wyciągnąć wnioski ile razy sie pytam to co tam sie dzieje nie jest normalne,przy obecnym zarządzaniu klubem ja nie widze przyszłości

0

Messi coraz starszy Suarez tez szkoda straconych lat przykre to jest ale niestety my nie zarządzamy tylko możemy pogadać

2

Powiedzcie mi jedno jaki inny klub o takim nakładzie finansowym i z takimi oczekiwaniami trzymał by takiego trenera przecież tylko zmiana trenera moze cos uratować jeśli nie zmienia to cały rok stracony

0

@heniek1981 dzisiaj 2 min po dwunastej byla prasa i nikt nie robi szumu a tu podnieta ze o 1 w nocy

0

@kejdzi tam nic nie trzeba tłumaczyc tylko umiec czytac po polsku

0

Na madryckiej stronie co dziennie przegląd prasy o tej porZe jest a tu 3 razy w roku

15

26.02 real city a 01.03 real fcb

1

w skrocie dramat

0

tu jest duzo kibiców jednego meczu którzy robią dym ,biadola a pózniej chwala i na odwrot,ja sie z tego smieje,nie diceniaja za całkosztalt tylko jeden mecz i dziad sprzedac itd

0

zizou jest ale nie ma krysi a tam takiego długo nie bedzie,pozyjemy zobaczymy

10

oni zyja sparingami do konca sezonu a nie jakąś lm

1

to sa kibice jednego meczu szkoda pisac do nich,nie doceniaja zawodnikow za całokształt dla klubu w niektórych meczach ratowali dupe nie raz a teraz sie tego nie pamieta,tylko opluwanie to nie sa kibice,pozdro technik trzymaj sie

74

jak mozna przezywac taki mecz,mało wam wrazen w ostatnim tygodniu

0

ja ogladalem i nie byl to andre gomes ,jak na mecz z realem zagrał przyzwoicie,razacych błedów nie miał robił co do niego nalezalo dla mnie ok

5

Najsłabszy sezon Barcelony od kilkunastu lat nieoszukujmy sie to ze jeszcze sa liderem to świadczy o bardzo słabym ogólnie sezonie wszystkich ,a Real jak zwykle w gazie kiedy trzeba i wygra wszystko bez ronaldo

0

Każdy mecz jest inny szanse sa dla jednych i drugich takie same w takich meczach detale decydują szczescie sędziowanie czerwone kartki itp

0

dokładnie sa w grze na wszystkich frontach wszystkiego wygrac sie nie da ,za nudne by to bylo,a marudy zawsze byly sa i beda pozdro dla wszystkich

0

sa mecze nudne i nie bramki strzelone sie zgadzaja ale stracone to jest dramat

8

Jak trening o 11 to dembele musi mieć na 9 i bedzie git nie wiem czemu tego nie zrobią osobny grafik dla niego

0

Fcb90 widzę ze nie rozumiesz słowa wspaniały za młody jeszcze jestes

0

jak mozna pisac ze betis rozegrał wspaniały mecz,stracil 3 bramki a barca 4 to jest dno barcelony tracic 4 gole z przecietnym rywalem,zagrali slaby mecz a betis to wykorzystał i tyle

1

zgadzam sie to sa kibice,a teraz ci sami chwalą pod niebiosa polacy z tego słyną nie przejmuj sie,prawdziwi kibice nie marudzą tylko wierzą do końca i sa na dobre i na złe

6

jeszcze miesiąc temu suarez dziad do sprzedania

1

War jest kto to pisze ze nie ma

0

Zidane sam twierdzi ze la ligę trudniej wygrać jak Lm i niedziwie sie 38 meczy do 13 z finałem wszystkie rozgrywki zdominować jest bardzo trudno pokazuje to historia

1

Polski naród do krytykowania to zawsze pierwszy jak dobrze to super jak mecz nie wyjdzie to dziad zobacz ile niektórzy zawodnicy dali klubowi choćby za to ich szanujcie

0

masz translator na googlach

0

jak to była meczania to pokaz mi jakas setke atleti,przed meczem mieli roznisc fcb po dwóch ostatnich meczach najlepsza drużyna dzisiaj nie zrobili zadnej sytuacji do zdobycia bramki poza spalonymi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?