3

Najważniejsze że kaska się zgadzała, następny pokrzywdzony,razem z tatusiem wydymali Europe teraz dymają kozo......,a na koniec będą płakać że w piekle byli, wstydu nie mają

3

@MOLESTA te angielskie drewno nawet żółtej nie dostało za wymuszenie, ta liga jest dla nienormalnych, z żółtymi

1

@ShawnC a Dembele w każdym meczu MVP? To dopiero była loteria jak zagra w meczu, tyle sezonów w fcb i co takiego wielkiego wypracował?

1

@stig20 a wyłozysz kase na tą bombe?

0

@bartulek98 nie zdziw się jak zaraz będzie pisać pedri czy gavi ta redakcja jest nieobliczalna w swojej profesji

2

@pluszek narzekają na el Jarka a tu to jest żenada

1

Nie widzę tego ,sezon do zapomnienia tylko co z następnymi? Zbieranina żadnej perspektywy na lata

3

I cale szczęście, Idź doić kozy arabskie i omijaj Barcelonę zdaleka

0

Janusze biznesu który już raz to jest klub mem

1

I ma racje, lepiej młodego ogrywać jak ta pijawkę razem z tatusiem nierobem, wiecznie problemy z nim były, a teraz jeszcze gorszy wpływ miałby na zespół i trzeźwo myśli chłop że go nie chce

3

Administracja tej strony jest poniżej el Jarka z rm

0

@Wiatrak na innych portalach piszą ze city wysmiało fcb z taką ofertą,dziennikarze mundo czy sport piszą ze wszyscy chcą do barcelony

3

Jak jest możliwość pokazania kto rządzi to warto to pokazać, każdy kij ma dwa końce

0

@Ronaldinho10theking daj spokój za tyle lat chłop naprawdę się wysilił, dla mnie strata czasu i pieniędzy na takiego talenta jak Dembele, i wiecznie jeszcze kontuzje, i problemy z dyscypliną, ale to są jeszcze spady po Bartku to czego się spodziewać

0

@Ronaldinho10theking nie no to Grzesiu Rasiak chyba lepsze średnie wykręcał

4

Jaka to srednia momentów przeliczając na lata?

5

Fajny zarobek nic tylko handlować w tym klubie, kupować za 120 i sprzedać za 27 i jeszcze zarobić, takie handle to tylko w Barcelonie

15

Ludzie ogarnijcie się, w grudniu możecie coś powiedzieć czy dziady czy co,to jest nie możliwe ilu nie ma pojęcia o przygotowaniu do całego sezonu,to są tylko Ludzie

2

@Mavcin1980 dokładnie tam ma pewne ze nie bedzie kwasu typu rejestracja czy zejscie z pensji itp. nie dziwie sie ze tak wybrał

14

ten klub nie potrafi jak kazdy inny w normalny kulturalny z szacunkiem sie rozstac,to jest przykre wierze jemu jak i innym którzy byli przed nim tak potraktowani

5

jak ten klub jeszcze dycha to ja nie wiem

0

@ChampionLW chore to już dawno jest te kwoty, ale od tego odwrotu już nie ma

3

nie rozumiem tego powrotu na rok,co to da? rozwali to znowu co powoli jest odbudowywane

1

@xavi890 teraz kibice powinni gwizdac na pajaca cały czas jak bedzie przy piłce,bez wyzwisk tylko gwizd,i tak caly sezon moze sie wyniesie bedzie spokój,widza rasizm ok,ale zachowanie tego pajaca? to jest kpina

1

Nic lepszego dla klubu jak pozbyć się dziadków którzy nie mało kosztują

5

@Firestone ciężko się to ogląda, brakuje wszystkiego,

2

a z Gironą też za wysoka i sucha była trawa trenerze?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Czyżby tylko pucharek króla z którego zawsze się naśmiewali a teraz bardzo go potrzebują

4

Nie ma skrzydłowych nie ma lewego, to proste, pedri z lewej i Dembele z prawej, a zmiennicy niestety nie ta liga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?