heniek1981
Dołączył/a: grudzień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@viscabee9 trener odpowiada za wyniki,a wiedział do jakiego klubu przychodzi i jakie są oczekiwania
4
Czemu nie było dogrywki i karnych w tym finale?
1
@wujek2748 jest szansa pobić rekord 8:2
1
@zabibarca ja myślę że o ligę konferencji
1
Będą jeszcze jakieś finały czy ten był ostatni w tym sezonie?
0
Niespodzianki niestety nie było
0
A ja się dziwię ze w tym wieku nie potrafisz liczyć
0
@Sc00rwiel ty myślisz że z psg czy interem nie można?
0
Chłopie tobie się nie nudzi cały czas to samo, zmienić, chip ,trawa sucha wysoka,zero pomysłu i poprawić chyba że w rekordach porażek i blisko już jest w lm 8:2 do pobicia
0
Zawsze to jakiś rekord
1
Widać że trener już nie panuje i nie wymyśli już nic, fart z ubiegłego sezonu niestety już nie wróci, to Widać po straconych bramkach a strzelone też dużo słabiej
2
Panie Marku jak nie wygracie to bedzie wstyd dla klubu
0
Xavi już dzisiaj odpowiedział największym optymistą jego fachu ze nadzieji już nie ma zadnej
9
Można gasić światło
1
60 min frankfurt 5:1 bayern
4
Tuchel juz dostaje 3:0 i jutro moze go juz nie byc
1
czy kolejna dzwignia będzie potrzebna do zapłacenia tej grzywny?
0
Wczoraj z klubem z topu mogło być blisko dwucyfruwy
0
@bulo zawsze to będą jakieś rekordy nie wyjście z grupy z rzędu lub dwucyfruwa w dalszej fazie lm
0
Będzie problem jeszcze z liga Europy, lepiej żeby zajeli 4 miejsce
1
I żyj dalej w tym przekonaniu
0
@Faro dobrze ze jest taki cancelo, bo bieda jest na prawej, a jeden mecz to nie 38
0
@gapkinha ja nie mówię że źle zagrał bo gra bardzo dobrze jak na swój wiek, ale Belingam zamienił by to na bramkę, a fermin tylko słupek, taka to różnica
0
Akurat ta porażka z tymi patafianami może boleć, Fermin na 2:0 miał setke zamiast w długi róg to po krótkim wali,i Oriol to jest straszne osłabienie, remisu żeby nawet nie dowieść w takich okolicznościach, to naprawdę bardzo boli,
13
Jak ten pajac prowokuje to tak się to kończy, nie potrafi tylko styki mu się grzeją
11
Spokojnie tylko zdrowie żeby było, 4 pkt straty to nie tragedia, brakuje jakosci nie którym zawodnikom wiadomo że sa jacy są klubunie stać na lepszych, teraz ciężki wyjazd do sociedad
3
Nie tylko kounde ale również jules kounde bądź tu mądry
0
@Omoziu w sewilli tez nie chcieli to nudne caly czas wygrywac
8
Ciekawe za rok gdzie będzie nacisk,jak skończycie na 5 w lidze i na 1/8 w lm
0
@Blantozaur Bartek sam nie wie