3

@viscabee9 trener odpowiada za wyniki,a wiedział do jakiego klubu przychodzi i jakie są oczekiwania

4

Czemu nie było dogrywki i karnych w tym finale?

1

@wujek2748 jest szansa pobić rekord 8:2

1

@zabibarca ja myślę że o ligę konferencji

1

Będą jeszcze jakieś finały czy ten był ostatni w tym sezonie?

0

Niespodzianki niestety nie było

0

A ja się dziwię ze w tym wieku nie potrafisz liczyć

0

@Sc00rwiel ty myślisz że z psg czy interem nie można?

0

Chłopie tobie się nie nudzi cały czas to samo, zmienić, chip ,trawa sucha wysoka,zero pomysłu i poprawić chyba że w rekordach porażek i blisko już jest w lm 8:2 do pobicia

0

Zawsze to jakiś rekord

1

Widać że trener już nie panuje i nie wymyśli już nic, fart z ubiegłego sezonu niestety już nie wróci, to Widać po straconych bramkach a strzelone też dużo słabiej

2

Panie Marku jak nie wygracie to bedzie wstyd dla klubu

0

Xavi już dzisiaj odpowiedział największym optymistą jego fachu ze nadzieji już nie ma zadnej

9

Można gasić światło

1

60 min frankfurt 5:1 bayern

4

Tuchel juz dostaje 3:0 i jutro moze go juz nie byc

1

czy kolejna dzwignia będzie potrzebna do zapłacenia tej grzywny?

0

Wczoraj z klubem z topu mogło być blisko dwucyfruwy

0

@bulo zawsze to będą jakieś rekordy nie wyjście z grupy z rzędu lub dwucyfruwa w dalszej fazie lm

0

Będzie problem jeszcze z liga Europy, lepiej żeby zajeli 4 miejsce

1

I żyj dalej w tym przekonaniu

0

@Faro dobrze ze jest taki cancelo, bo bieda jest na prawej, a jeden mecz to nie 38

0

@gapkinha ja nie mówię że źle zagrał bo gra bardzo dobrze jak na swój wiek, ale Belingam zamienił by to na bramkę, a fermin tylko słupek, taka to różnica

0

Akurat ta porażka z tymi patafianami może boleć, Fermin na 2:0 miał setke zamiast w długi róg to po krótkim wali,i Oriol to jest straszne osłabienie, remisu żeby nawet nie dowieść w takich okolicznościach, to naprawdę bardzo boli,

13

Jak ten pajac prowokuje to tak się to kończy, nie potrafi tylko styki mu się grzeją

11

Spokojnie tylko zdrowie żeby było, 4 pkt straty to nie tragedia, brakuje jakosci nie którym zawodnikom wiadomo że sa jacy są klubunie stać na lepszych, teraz ciężki wyjazd do sociedad

3

Nie tylko kounde ale również jules kounde bądź tu mądry

0

@Omoziu w sewilli tez nie chcieli to nudne caly czas wygrywac

8

Ciekawe za rok gdzie będzie nacisk,jak skończycie na 5 w lidze i na 1/8 w lm

0

@Blantozaur Bartek sam nie wie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?