heniek1981
Dołączył/a: grudzień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MrCental na Real Madryt
1
Rozstania legend tego klubu są na poziomie b klasy, to jest więcej niż klub, ten klub to jest jakieś nieporozumienie, tak traktować ludzi którzy zostawili serce, wiadomo nie zawsze było kolorwo ale mimo wszystko szacun takim się należy
3
Czy w tym klubie nie można się normalnie pożegnać po sezonie jak ludzie, zero szacunku nie tylko do niego, mało który odchodzi normalnie z tego klubu
2
z tej mąki chleba nie będzie jak takie perełki będą ściągać,dalej sie nie nauczyli i brną w te szroty ,lepiej młodego ogrywać ,taniej i może coś wyjdzie
0
@Bogan no było ich trochę,a tak na serio ja nie widzę różnicy w sędziowaniu dla realu czy Barcy, sedziowanie w Hiszpanii zawsze stało na niskim poziomie, pamiętam jak z betisem piłka była 80 cm w bramce i nie uznali, bo nie widzieli, teraz var i dalej cyrki,raz zabiorą raz oddadzą i nie ma co lamentować bo to się nie zmieni
0
Ale biali płaczą, że są pokrzywdzeni, a barcelona ma przywileje u sędziów, tam jest na ich stronie straszny ból, czują ciśnienie powoli, i nawet Carlo nie wytrzymał co do niego nie podobne,
0
jaki tam skład wyjdzie?
7
alba i balde,czyli balde prawa obrona?jak tak to jest znowu bez sensu
0
Nie no sensacja inter prowadzi
0
@mikke załamka już była, a teraz to jest co było do przewidzenia
0
@michelos ten Belerin to jest kolejne nieporozumienie ,transfer zupełnie bez sensu,lepiej młodego z rezerw ogrywac a nie miejsce zabiera,pogra rok jak to wogóle graniem można nazwać i ucieknie i d..e obsmaruje że żle był traktowany,
0
@noface chłopie jak Benzema był w słabszej formie to Real nie istniał tak jak Barcelona obecnie? czy dalej zdobywał trofea?
2
z Celtą męki pańskie były a wczoraj celta bęcki od valladolid,z mallorcą podobnie, pytam sie jak oni chcieli wygrać z bayernem interem czy realem, poziom w tej chwili jest słaby i rzeczywistości nie oszukasz
4
@adukla ooooo optymistyczna wersja
3
to pewnie patola jakś musi być
0
@pienaar a ty myślisz że z Bayernem to spacerek
1
Mam pytanie czy liga Europy jest już zapewniona ze są takie wyliczenia?
6
Recepta na pokonanie Barcy jest bardzo prosta,bronienie całym zespołem i szybkie kontry,to jest juz od lat stosowane i zawsze przynosi sukcesy, i to nie musi byc jakas potega wystarczy sredniak ktory to zastosuje i sukces 99% udany,to juz jest nawet nudne tyle lat i żadnych wniosków, a do tego sytuacja finansowa wiadomo jaka jest
1
wsydziłbym sie o tym pisać, żeby liczyć na Kopciuszka z Czech bo sami nie potrafią, klub pośmiewisko, a lidze Europy podobnie będzie
1
@StrengthAndHonor tak ostatnia została, ogłosić upadłość
0
Jedną nogą?myślałem że z Pilznem o ligę Europy będzie walczyć
0
@CuleLbn mecz bezpośredni jest w plecy także jak wygrają z Pilznem to mają awans przy porażce z Bayern
2
Nie da się wygrać przy tylu prostych błędach
1
@Pustelnik powiedz mi jakim sposobem mają zdobyć bramke z interem,bo ja tego nie widze,to bedzie pykanie w poprzek i na tym koniec koncepcji przy tak cofnietym zespole z solidnymi obroncami
0
@adukla bez przesady z tym karnym,wiecej aktorstwa niz faulu,gra była tragiczna i nie długo to wyjdzie z interem realem czy bayernem
0
Na inter i Bayern taka gra to 5 w plecy, lm mają już z głowy, mogą się skupić na vice w la lidze, taka jest rzeczywistość niestety
2
@sirblack Lewy ćwiczy nawet jak ma wolne to jest profesjonalista prawdziwy,a inni chodzą w tym czasie po barach
9
nie zdziwie sie jak bedzie grał na srodku obrony
5
@Pustelnik bramke bedzie bardzo ciezko strzelić,bo beda bronić całą jedynastką to pewne, i czekac na jakąś kontre,a barca nie potrafi z takimi grac od dawien dawna,na ta chwile to słabo to widze w rewanżu,bo inter w obronie dobrze gra ,liga europy sie szykuje,a jak awans to na 1/8 pośmiewisko,oby nie
1
@Hadim moja zona jest nauczycielem i krzywy pisze prawde o zarobkach,miodu nie ma z podstawy,