heniek1981
Dołączył/a: grudzień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wygrali wiec zrobili co trzeba,a niektorzy biadolą wszystkim nie dogodzisz
0
z ty gilem roznie bywa cyry tez moga byc
0
jaki sedzia w niedziele?
0
Jeszcze pół roku temu wszyscy krZyczeli jaki słaby po co do barcy teraz dwa mecze zagrał i bogiem jest nie moge tego czytac
0
caly czas jestesmy na wszystkich frontach real praktycznie w lm nie ma czym sie zachwycac w tym sezonie nad białymi
4
Gomesa nie było i nie ma winnego hi hi
0
Żółte panie pauza
0
te porównania są bez sensu,nie macie pojęcia o piłce
1
na ten moment awans ma Espanyol,jak zagrają na poziomie powinni awansowac,ale jak to bywa czasami wy.ra sie jakas bramka sedzia cos przekreci i moze byc nerwowo,jak sie kibicuje druzynie to trzeba wierzyc w nich do ostatniego gwizdka FCB
1
dajcie na luz z tym
gomesem marudzicie jakby było 2:4
0
Jakoś spokojny jestem o to spotkanie,myśle ze trener wie co robi,nie ma co panikowac zmiennicy to sa tez piłkarze nie piekarze