0

wygrali wiec zrobili co trzeba,a niektorzy biadolą wszystkim nie dogodzisz

0

z ty gilem roznie bywa cyry tez moga byc

0

jaki sedzia w niedziele?

0

Jeszcze pół roku temu wszyscy krZyczeli jaki słaby po co do barcy teraz dwa mecze zagrał i bogiem jest nie moge tego czytac

0

caly czas jestesmy na wszystkich frontach real praktycznie w lm nie ma czym sie zachwycac w tym sezonie nad białymi

4

Gomesa nie było i nie ma winnego hi hi

0

Żółte panie pauza

0

te porównania są bez sensu,nie macie pojęcia o piłce

1

na ten moment awans ma Espanyol,jak zagrają na poziomie powinni awansowac,ale jak to bywa czasami wy.ra sie jakas bramka sedzia cos przekreci i moze byc nerwowo,jak sie kibicuje druzynie to trzeba wierzyc w nich do ostatniego gwizdka FCB

1

dajcie na luz z tym
gomesem marudzicie jakby było 2:4

0

Jakoś spokojny jestem o to spotkanie,myśle ze trener wie co robi,nie ma co panikowac zmiennicy to sa tez piłkarze nie piekarze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?