0

I całe szczęście że to zrobił, Bartek takie szambo zrobił że ciężko z niego wyjść, ale jest światełko

0

na tą chwile Luuk go zjada moim zdaniem

2

kazda sytuacja przy piłce bedzie jeden wielki gwizd to lepiej nich sie nie pokazuje bo nie udżwignie tego ten dzban

1

@Rewolucja123 sezon stracony to po co ma grać i miejsce zajmować jak przecież odejdzie , to jest kolejny miliner co jeszcze nie zapracował na milion

2

Nie jest warty tych pieniędzy

0

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

0

chlop nie łapie sie w sredniaku premier league a tu wielki szum,smutne to ale prawdziwe,

9

Nigdy normalny nie był, zachowuje się jakby zarabiał parę euro i łaskę dzban robi

0

Za takie pieniądze to 2 lepszych od niego można utrzymać tylko mądrze to zrobić a nie jak poprzednik płacił bez opamiętania a teraz są owoce tego

1

kim on jest ze takie kwoty wymysla,kolejny karierowicz,tylko frajer moze mu takie marzenia spełnic

3

szkoda czasu i pieniedzy,gra tak sobie na to co miał prezentowac,co chwile kontuzje i jeszcze zryty beret ma,z takimi dzbanami nie ma przyszlosci,kolejna porazka z tym transferem

1

@FC1899Barca nie lepszy z rezerw Espanyolu koleś będzie

2

Jak mocno ucierpi jego budżet?

2

Co oni gadają on już na meczu kulał to było widać, to już jest nudne z tym chłopem kolejny diament za duże miliony i zero pożytku

0

@KrwawiaceoczyVEB jakie przeciążenie lm 4 miejsce i zobacz ile wolnego bedzie

1

nie ma sie z czego cieszyc,inny wiele z tymi ludzmi nie zdziała,przecietne grajki ,do pustej bramki z 5m nie potrafia trafic o karnych nie wspomne,intensywnosci zadnej,i wyglada to jak wygląda i lepiej sie nie zapowiada

2

Sezon można uznać za zakończony niech się młodzi ogrywają byle nie spadli za 10 lat może do pucharów wrócą, nie myślałem że takich czasów dożyje, pozdrawiam wszystkich kibiców fcb

0

Jest luuk fcb w 10 gra teraz

0

Wszystko można, wygrać 4 mecze i jest awans ale to jest tylko sen

3

@Veysel to lepiej chłopie niech się ogrywa jakiś 16 latek a nie kopie się po czole i miejsce zajmuje

0

oni lepiej juz niech nic nie podają bo to nie wiadomo czy sie smiac czy płakać,

1

teraz tylko czekac jak od powstania europejskich pucharów fcb nie bedzie w zadnych rozgrywkach

1

Panie Planes proponuje zejść na ziemie

0

@Batman12 nie jestem przekonany ze trener cos zmieni,chyba ze wymienia jeszcze 60% zawodników tylko na jakich jak kasy brak a jeszcze trzeba oddac

0

Nawet ligi konferencji nie będzie, oby się utrzymali, dożyliśmy strasznej sytuacji klubu, narazie nie widać choćby światełka w tunelu żeby powstać choćby na kolana

3

@zamecki też jestem tego zdania, i pogodziłem się z tym że wyników nie będzie i mam nadzieję że dożyje lepszych czasów fcb,narzekania wyrzucania co chwilę to nie uzdrowi klubu za miesiąc, tu potrzeba czasu bo finansowe bagno jest straszne, pozdrawiam wszystkich kibiców

0

@Yoshi94 to jest spuscizna po tamtym sw mikołaju co prezenty rozdawał a teraz jest szambo a kibice chca sukcesow,wydaje sie ze robia co mogą teraz ,do tego trzeba czasu i cierpliwosci,popatrz na inne kluby jak swietnie sobie radza i maja trofea,mozna ? można tylko trzeba miec chłodną głowe i przemyslane ruchy robic,a nie miliony rozdawac gwiazdeczkom a one nawet biegać nie chcą z te miliony tylko człapią po boisku

1

@Yoshi94 a jaki ty chcesz miec plan z ogromnymi długami,to cud ze wogóle istnieje jeszcze

1

@adukla przecież ten luuk to nie wie co on na murawie robi, to jest nieporozumienie kolejne niestety

0

Kto będzie chciał do takiego bagna z długami przyjść, kasy zero zawodnicy większość przeciętni, to długa droga jeszcze żeby coś osiągać, dużo ludzi pragnie sukcesów tylko jakich w tej sytuacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?