heniek1981
Dołączył/a: grudzień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I całe szczęście że to zrobił, Bartek takie szambo zrobił że ciężko z niego wyjść, ale jest światełko
0
na tą chwile Luuk go zjada moim zdaniem
2
kazda sytuacja przy piłce bedzie jeden wielki gwizd to lepiej nich sie nie pokazuje bo nie udżwignie tego ten dzban
1
@Rewolucja123 sezon stracony to po co ma grać i miejsce zajmować jak przecież odejdzie , to jest kolejny miliner co jeszcze nie zapracował na milion
2
Nie jest warty tych pieniędzy
0
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
0
chlop nie łapie sie w sredniaku premier league a tu wielki szum,smutne to ale prawdziwe,
9
Nigdy normalny nie był, zachowuje się jakby zarabiał parę euro i łaskę dzban robi
0
Za takie pieniądze to 2 lepszych od niego można utrzymać tylko mądrze to zrobić a nie jak poprzednik płacił bez opamiętania a teraz są owoce tego
1
kim on jest ze takie kwoty wymysla,kolejny karierowicz,tylko frajer moze mu takie marzenia spełnic
3
szkoda czasu i pieniedzy,gra tak sobie na to co miał prezentowac,co chwile kontuzje i jeszcze zryty beret ma,z takimi dzbanami nie ma przyszlosci,kolejna porazka z tym transferem
1
@FC1899Barca nie lepszy z rezerw Espanyolu koleś będzie
2
Jak mocno ucierpi jego budżet?
2
Co oni gadają on już na meczu kulał to było widać, to już jest nudne z tym chłopem kolejny diament za duże miliony i zero pożytku
0
@KrwawiaceoczyVEB jakie przeciążenie lm 4 miejsce i zobacz ile wolnego bedzie
1
nie ma sie z czego cieszyc,inny wiele z tymi ludzmi nie zdziała,przecietne grajki ,do pustej bramki z 5m nie potrafia trafic o karnych nie wspomne,intensywnosci zadnej,i wyglada to jak wygląda i lepiej sie nie zapowiada
2
Sezon można uznać za zakończony niech się młodzi ogrywają byle nie spadli za 10 lat może do pucharów wrócą, nie myślałem że takich czasów dożyje, pozdrawiam wszystkich kibiców fcb
0
Jest luuk fcb w 10 gra teraz
0
Wszystko można, wygrać 4 mecze i jest awans ale to jest tylko sen
3
@Veysel to lepiej chłopie niech się ogrywa jakiś 16 latek a nie kopie się po czole i miejsce zajmuje
0
oni lepiej juz niech nic nie podają bo to nie wiadomo czy sie smiac czy płakać,
1
teraz tylko czekac jak od powstania europejskich pucharów fcb nie bedzie w zadnych rozgrywkach
1
Panie Planes proponuje zejść na ziemie
0
@Batman12 nie jestem przekonany ze trener cos zmieni,chyba ze wymienia jeszcze 60% zawodników tylko na jakich jak kasy brak a jeszcze trzeba oddac
0
Nawet ligi konferencji nie będzie, oby się utrzymali, dożyliśmy strasznej sytuacji klubu, narazie nie widać choćby światełka w tunelu żeby powstać choćby na kolana
3
@zamecki też jestem tego zdania, i pogodziłem się z tym że wyników nie będzie i mam nadzieję że dożyje lepszych czasów fcb,narzekania wyrzucania co chwilę to nie uzdrowi klubu za miesiąc, tu potrzeba czasu bo finansowe bagno jest straszne, pozdrawiam wszystkich kibiców
0
@Yoshi94 to jest spuscizna po tamtym sw mikołaju co prezenty rozdawał a teraz jest szambo a kibice chca sukcesow,wydaje sie ze robia co mogą teraz ,do tego trzeba czasu i cierpliwosci,popatrz na inne kluby jak swietnie sobie radza i maja trofea,mozna ? można tylko trzeba miec chłodną głowe i przemyslane ruchy robic,a nie miliony rozdawac gwiazdeczkom a one nawet biegać nie chcą z te miliony tylko człapią po boisku
1
@Yoshi94 a jaki ty chcesz miec plan z ogromnymi długami,to cud ze wogóle istnieje jeszcze
1
@adukla przecież ten luuk to nie wie co on na murawie robi, to jest nieporozumienie kolejne niestety
0
Kto będzie chciał do takiego bagna z długami przyjść, kasy zero zawodnicy większość przeciętni, to długa droga jeszcze żeby coś osiągać, dużo ludzi pragnie sukcesów tylko jakich w tej sytuacji