heniek1981
Dołączył/a: grudzień 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@dawid16dkk patrz na lm ostatnich lat co sędziowie też z Realem ewidentnie gwizdali np z Bayernem co vidal wyleciał za nic
16
@K4tsuuu i czy będzie umiał zmieniać chip
0
@Messi1000000 ty sobie mozesz na swojej stronie rządzic
0
@xavi890 Betis i Barcelona sa spokojnie do ogrania w tym momencie
0
@ToJa79 czyli bez zmian od jakiegoś już czasu,szkoda bo narobili nadziei,a może stanie sie cud
0
Wicemistrzostwo to wszystko na co będzie was stać w tym sezonie, niestety dużo meczy szczęśliwie przepchanych, a to wiecznie nie trwa z taką kadrą jak jest obecnie więcej się nie wyciśnie, są zdolni młodzi, ale to za mało, potrzeba czasu
0
gdzie mu bedzie lepiej ,grac nie musi ,kasa jakaś wpada,widocznie mu to pasuje
0
@robsons23 powiedz mi jak on ma 1 skład w brazyli , tam przecież lipy nie grają
0
Niestety, ale priorytetem jest liga to jest jakaś bajka dla tego klubu i marzenie na dzień dzisiejszy nie oszukujmy się z czym do ludzi
1
Ale dno i wodorosty
0
planowac mozna, a co z tego wyjdzie to nigdy nie wiadomo
1
@Jakchcesz niby coś zjadł, postawili mu przechodnie,ale walizek szukają jeszcze
1
niestety przy mocnym presingu i trzymaniem krotko to tak wyglada tez w barcelonie nie tylko u dembele,kto tak gra przeciwko fcb ,sukces murowany
2
@Soltyz czy on chciał tam grać? Czy Bartek do tego sie przyczynił,? kto ma najlepsze liczby dla fcb?wiesz to ,? Czy tylko wiesz ze gra w psg?
1
@RanDiFCB roznica jest taka ze real ma kase to moze spokojnie sobie kupowac planowac bo dobrze klub jest zarzadzany finansowo,a w barcy wiadomo jak to dzisiaj wyglada,ogolnie bagno finansowe,i co chcesz zwojowac na rynku
2
@Pustelnik Idź kredytu dobierz na leczenie
0
@Kgorecki2500 jak sie nie ma miedzi to sie wiesz gdzie siedzi,pieniedzy nie ma i nie bedzie poki co,narazie sa dlugi
0
Pokorne ciele dwie krowy ssie
2
@burza1982 masz racje burza, jak by nie było to bedą marudzić,nie docenią to co jest,nie pamiętają jaka sytuacja w klubie jest itd, ja sie ciesze ze on wogóle chciał tu przyjsc,nikt go z monachium nie wyganiał a mało nie zarabiał
0
@jarkszon dokładnie, najważniejsze 3pkt a sedziowanie w Hiszpanii zawsze było na poziomie afrykańskim, var miał załatwić sprawę ale nie w Hiszpanii
0
@a1a już byli auba i inni i jak to wyszło 4:0 które nic nie dało?
0
@Koriolan też mi się wydaje że pierwsza kartka to kpina jeszcze w początkowej fazie meczu za taki faul kartkę daje, w Anglii to by nawet nie gwizdną
3
@Krzysiek872 wszyscy mają słabsze momenty, messi też miał, ale ogólnie to nie ma co narzekać po jedynym czy dwóch meczach
1
@Krzysiek872 no nie pasuje bo bez niego 10 pkt mniej by było to fakt
0
@analitykTaktyki a pierwszy faul to na jaką kartkę się nadawał?drugi owszem porządna żółta, z czerwoną to chyba przesadziłeś, najlepiej jak panienki przepraszam że cię zachaczylem, takie rzeczy też się przytrafiają, rekordzistą w kartkach nie jest
4
@jacek905 niby zakończył a walczy do końca nawet swoją buźka, zawsze taki był
2
@Arczi87 eljarek i leszczu płaczą i banują oni tylko do tego są zdolni, ktoś ma inne zdanie to ban odrazu, białe dzbany
1
@swer2251 eljarek i leszczu banują wszystko i zablokowali stronę białe dzbany
0
@Rokidu wydaje mi sie ze obecnie to Raphinia bardzo żle wygląda
0
@hazo428 ja 10zl na rayo i że każda distanie więcej niż 2 żółte, ale to drobne